Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA !!! Od kilku dni dzwonią z super ofertą poszerzenia pakietów usług Platformy Canal+ . W końcu odebrałem i wysłuchałem. Konsultant przedstawił mi ofertę dopełnienie do EXTRA+ za 10 zł miesięcznie w tym 2 miesiące pierwsze gratis. Ponieważ przy przedłużeniu umowy nie otrzymałem takiej ceny teraz się zgodziłem. Pracownik mial mi przesłać wszystkie dokumenty potwierdzające usługę na email. Pierwsze zdziwienie nie ma kwoty 10 zł, a jest  15 zł !!! Drugi zdziwienie po wejściu na swoje konto w STREFIE. Tam także w symulacji przyszłych opłat doliczana kwota 15 zł. Odrazu napisana reklamacja by uwzględnili ofertę przedstawiona telefonicznie. ( Prośba o odsłuchanie rozmowy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2019 o 15:42, mxv1 napisał:

Już mi się nie chciało czekać klepnięte :)

 

69,99zł przez 24msc

Zrzut-ekranu-2019-12-19-o-18-42-20.png

 

 

Kolego jaki miałeś przedtem pakiet i cenę? Jestem zdziwiony że obecnie można utargować  extra, 4K, 10xC+, hbo+go za 69zł.

Obecnie mam superpremium  z HBO-go i 2x history za 107zł ale po 12 latach koniec z płaceniem tak wysokiego abonamentu. Mam umowę do marca (jeszcze bez wypowiedzenia) i chciałbym celować w to co wywalczyłeś, łącznie z wymianą turboboxa na 4K za 0zł bez opłat. Jeśli nie zejdą mi z obecnej ceny to chyba się pożegnam. Na razie dzwonią do mnie płotki z wawy, nawet nie próbuję dyskutować, dopiero po nowym roku sobie z nimi pogadam.  

Podsumowując jest szansa na  zejscie z superpremium  do opcji:

-wymiana turbo na 4K bez aktywacji i opłaty miesięcznej

-extra

C+4K 10 kanałów

HBO +go

2x History

cena ok 73zł na 24miesice?

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kris napisał:

Podsumowując jest szansa na  zejscie z superpremium  do opcji:

-wymiana turbo na 4K bez aktywacji i opłaty miesięcznej

-extra

C+4K 10 kanałów

HBO +go

2x History

cena ok 73zł na 24miesice?


Będąc na Twoim miejscu, powalczył bym jeszcze o MMP za 0 pln  do końca umowy, ewentualnie jakieś dodatki VOD np. Wtedy oferta będzie satysfakcjonująca ?

Koniecznie zacznij negocjacje z dniem 1 kwietnia. 
Powodzonka ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort za 22.50 + dopełnienie do Extra +10zł+C+25 zł i HBO i HBO go 17.50.Czyli ok 2 zł drożej jest realne ale jeszcze pisze o H i H2.Ja osobiście bym się zmieścił w tej kwocie ale mojej oferty nie ugra.Edit przy własnym sprzęcie i dobrych kombinacjach taką ofertę idzie zrobić znacznie taniej niż te nawet 73 zł?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką ofertę to mam i ja. 
Natomiast on schodzi z wysokiego pakietu i nie ma szans na dopełnienie za 10. 
Poza tym, wyraźnie napisał wszystko na 24 m-ce. HBO i GO za 17,50 jest w opcji w/w.

W zasadzie to mam lepsze warunki na HBO i Go niż Ty. 2 miechy free, a 5 płacę. W sumie 14,30 m-c.

We własny sprzęt musiałeś zainwestować. To teraz dolicz sobie do kwoty abo..

Natomiast ja dzierżawię za free od nich dwa pejsy i nic mnie to nie kosztuje..

Edytowane przez gebi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest taka opcja jeszcze dostępna to ma na nią tak samo szansę jak i inni.Ja mam HBO i HBO Go na dwa miesiace za free i możliwość wyłączenia+ mogę włączyć bloker i mam dodatkowe dwa miesiace za free HBO.I kto ma lepszą ofertę na tą opcję?Edit we własny sprzęt inwestowałem nie tylko z myślą o PC+ bo mam jeszcze CP i antenę na pełen horyzont.dodatkowo mam wieksze wymagania niż zwykłe przełączanie kaanłów.A i by oglądać z innych pozycji co trzeba wymagany jest odpowiedni sprzęt a nie szrot.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie bez sarkazmów nie śledzę ofert przez całe dwa lata, dlatego pytam co i za ile mogę ugrać schodząc z superpremium. Myślałem na początku o tunerze wifi premiumbox ale nie wiem czy już lepiej nie celować w 4K.

Czyli na dwa lata za ile mogę mieć tuner 4K z ofertą extra, 4K 10xC+ HBO+Go, 2xHistory? Ja wiem że konsultanci nie chcą zejść z ceny i na niższy pakiet, zawsze chcą albo sprzedać coś drożej albo w tej samej cenie za mniej kanalów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie się nie chce bawić w blockery. To jest wszech dostępne. Każdy może kupić. Zrozum jedno. Każdy kto inwestuje we własny sprzęt, ponosi z tego tytułu koszty, które musi sobie doliczyć do kwoty abonamentu. To chyba logiczne. Jak ci się sypnie sprzęt po gwarancji, to naprawiasz na swój koszt.

Ja mam sprzęt lipny, ale mnie wystarcza i złotówki w niego nie zainwestowałem. Jak nie działa to wymiana na inny..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się , finalnie nie superpremium 4k ale jest :

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów 

Kolekcja Nat Geo Play 0zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

Multiroom Standard 10 zł/m dla Abonentów
Wymiana na 4K UltraBOX+ za 0 zł + najem 0 zł/m dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gebi napisał:

Ale mnie się nie chce bawić w blockery. To jest wszech dostępne. Każdy może kupić. Zrozum jedno. Każdy kto inwestuje we własny sprzęt, ponosi z tego tytułu koszty, które musi sobie doliczyć do kwoty abonamentu. To chyba logiczne. Jak ci się sypnie sprzęt po gwarancji, to naprawiasz na swój koszt.

Ja mam sprzęt lipny, ale mnie wystarcza i złotówki w niego nie zainwestowałem. Jak nie działa to wymiana na inny..

 

Jest takie powiedzenie " Zapomniał wół jak cielęciem był". Niemal każdy zaczynał przygodę z tematyką sat od dekodera operatora. Wiadomo jaki to jest sprzęt i do czego przeznaczony: odbiór kanałów danej platformy to jego główne zadanie. I trzeba przyznać, że większości taki podstawowy sprzęt wystarcza.Oczywiście w miarę zainteresowań można zakupić własny sprzęt.I oczywistym jest, że będzie on posiadał większe możliwości.Jednak wtedy dedykowany sprzęt staje się czymś cudownym a dekodery operatora stają się automatycznie szrotami. Ktoś komu wystarczy dekoder operatora widocznie tylko "przerzuca kanały". A przecież zawartość oferty na obojętnie jakim dekoderze jest dokładnie taka sama :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawel napisał:

Jest takie powiedzenie " Zapomniał wół jak cielęciem był". Niemal każdy zaczynał przygodę z tematyką sat od dekodera operatora. Wiadomo jaki to jest sprzęt i do czego przeznaczony: odbiór kanałów danej platformy to jego główne zadanie. I trzeba przyznać, że większości taki podstawowy sprzęt wystarcza.Oczywiście w miarę zainteresowań można zakupić własny sprzęt.I oczywistym jest, że będzie on posiadał większe możliwości.Jednak wtedy dedykowany sprzęt staje się czymś cudownym a dekodery operatora stają się automatycznie szrotami. Ktoś komu wystarczy dekoder operatora widocznie tylko "przerzuca kanały". A przecież zawartość oferty na obojętnie jakim dekoderze jest dokładnie taka sama :D

A mnie i tak nikt nie przekona że dekoder jest lepszy od modułu CAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiejsza propozycja, która czeka na potwierdzenie (dotychczas 2 pace z multiroom na camelon za 69,99zł) . Promocyjnie HBO na 5miesięcy i  Filmbox chyba na miesiąc. Warto?

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł

 

Jeżeli wymienię dekoder główny na 4K (z nową kartą camyan) dopłata 5zł bez opłaty aktywacyjnej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Pawel napisał:

Ktoś komu wystarczy dekoder operatora widocznie tylko "przerzuca kanały". A przecież zawartość oferty na obojętnie jakim dekoderze jest dokładnie taka sama :D

zdecydowanej większości taki właśnie dekoder operatora w zupełności wystarcza.

Jeżeli nie ma zamiaru „kombinować”  jest mu zbędny. Natomiast, jeśli komuś jest z tym lepiej, że wydał na deka 1500pln, to jego sprawa i jego pieniądze. Z ekonomicznego punktu widzenia jest to nieopłacalne. 
Śmieszy mnie to, jak ktoś inwestuje kilka tysi w sprzęt, a następnie „walczy” z operatorem o kilka pln na abo..

Pakuje kartę w blocker, żeby uprawnienia przerzucić na kolejne 2 miechy.. To albo mnie stać bo mam kasę, albo udaję, że mnie stać, bo muszę zrekompensować sobie zakup lepszego sprzętu kombinacjami na opłatach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, czerstwy napisał:

Czyli MR na starych zasadach ale niestety C+4K na nim nie zobaczysz.Oczywiście piszę o dekoderze dodatkowym.

No niestety drugi na starych zasadach, ale w moim przypadku jest on sprzętem dodatkowym. Na głównym będą treści 4K, a być może także Euro 2020 w 4K na podobnych zasadach jak mundial. Zobaczymy.

Edytowane przez thom100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...