Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Barnabi napisał:

U mnie słabiutka propozycja:

- extra+ 79,99

- eleven 11,90

- dekoder 4k 10,00

- 3 mulitroom 30,00

 

razem 131 zł

 

W Polsacie za podobny pakiet chyba 95 zł, więc....

 

Pakiet Extra chyba z paczką C+ w tej cenie.Goły Extra chodzi po 45 złociszy.

36 minut temu, Nasir napisał:

 

Czy pakiet 10XC+ w kwocie 25zł można dobrać do extra+?

Z tego co pamiętam Extra + to  koszt 45zł.

70zł byłoby za Extra+ plus 10xC+???

Zgadza się.Tylko musisz mieć świadomość , że przy takim składaku nie dostaniesz MP za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2019 o 19:53, Krzysiek11:) napisał:

Dzwonił Kraków, umowa przedłużona

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Filmbox Pack 0 zł 1m, Fox Play 0 zł, NAT GEO PLAY 0 zł, Multiroom Standard 49 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBOX+ 4K 0zł dla Abonentów

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89 zł

Chyba obiecałeś wrzucić screena. Jaką miałeś wcześniej ofertę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, east napisał:

Dzwonili 1 raz.

 

Umowa do końca grudnia wypowiedziana. 

Extra + 6x Canal, Multiroom Standard, PVR wynajem - płacę 69.99

 

Proponują:

Extra + 6x Canal, Mistrzowska Piłka, Eleven, Dekoder 4k wynajem - 69,99 + 11,99 za MP i za Dekoder 5zł = 87zł. (Multiroom STandard)

Canal 4k - dodatkowo płatny - nie wiem ile niestety.

 

Ile za to teraz można dostać? Dobra oferta? Kanał Canal 4k za ile?

 

Ircios pomożesz w ofercie jeszcze dla mnie:) ? 

Taką ofertę możesz brać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
9 godzin temu, kamil2505 napisał:

Chyba obiecałeś wrzucić screena. Jaką miałeś wcześniej ofertę? 

Sorki, wyleciało mi z głowy :)

Masz z rachunku, bo właśnie wskoczył, a tam fajnie wszystko widać.

https://zapodaj.net/4d124679c6503.jpg.html

Wcześniej było Extra+, CANAL+, Mistrzowska Piłka i MR za 69.90. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
3 minuty temu, kamil2505 napisał:

@Krzysiek11:)No to super oferta.  U mnie nawet nie chcą o tym słyszeć pomimo tego,  że na drugiej umowie mam to co w podpisie. 

Rozmowa trwała u mnie na dwie części, pierwsza 20 minutowa najpierw negocjacje i  propozycja tego pakietu co mam, ale z HBO na 6 miesięcy. Wtedy poprosiłem o możliwość porozmawiania z domownikami. Zadzwonił Pan 30 minut później, wtedy negocjacje o ten pakiet, ale z HBO na całą umowę. Rozmowa trwała kolejne 15 minut. Trzeba negocjować. Na stwierdzenie, że znam oferty z forum, usłyszałem, że pewnie z SATKURIERa. Dobrze wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Superpremium+
H i h2, eleven sport ,canal + wszystkie kanały, cinemaxy HBO. Do tego multiroom 116,67 od grudnia 126,67.
Dzisiaj propozycja 127,60 za to samo minus cinemaxy , ale + filmbox ,HBO go i Polsat Sport. Co sądzicie o takiej ofercie?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Comfort+ z dopełnieniem do Extra+ od 2 lat +1XMR, płacę teraz za to 54,99 PLN, umowa do końca lutego. Dekodery: Tutbobox+WIFIbox+. Propozycja przedłużenia z Krakowa to 79,99 PLN za to samo. To jakiś żart!!! Zostaje na czas nieokreślony z tym co mam za 58,99PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kerpen napisał:

Obecnie mam Comfort+ z dopełnieniem do Extra+ od 2 lat +1XMR, płacę teraz za to 54,99 PLN, umowa do końca lutego. Dekodery: Tutbobox+WIFIbox+. Propozycja przedłużenia z Krakowa to 79,99 PLN za to samo. To jakiś żart!!! Zostaje na czas nieokreślony z tym co mam za 58,99PLN

Taki żart Mikołajkowy, tylko wypowiedzenie potrafi to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, patryk0402 napisał:

Oferta z dzisiaj

- Comfort+ 29.99
- dekoder 4K - 10zł (podobno dekodery 4K nie są dawane do pakietu Comfort+)

Pytania:
1. Czy Comfort+ zdrożał? Widziałem wpisy, że bywał po 22.50
2. Czy da się zejść z ceny dekodera?

 

Do kiedy umowa ?Wypowiedzenie złożone ?Ile płacisz obecnie ?Do gołego Comfort+ może być ciężko dostać taniej dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawel napisał:

Do kiedy umowa ?Wypowiedzenie złożone ?Ile płacisz obecnie ?Do gołego Comfort+ może być ciężko dostać taniej dekoder.

Obecnie: Comfor+ (39.99) + dekoder WiFi Box+ (2) = 42zł
umowa do końca grudnia, wypowiedzenie złożone juz dawno (paź/list), a to pierwszy telefon od nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawel napisał:

W ICA masz jakieś oferty przedłużeniowe ?Musisz czekać na lepszą ofertę. Jeśli nie do 22,50 to do 25 powinno udać się zejść z ceną.

d5c285f3e8652.jpg

 

Tylko to co wyżej... :/

 

Dod pytanie - jeśli chcę rozszerzyć ofertę do multiroomu to mam to zrobić podczas przedłużenia? Konsultant twierdzi, że teraz nie, a później wystarczy podejść do punktu po nowy dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, east napisał:

Ircios: ofertę tą co ja napisałem co proponują brać, tylko Canal 4k wyrwać do tego za 0 zł będzie optymalnie. 

 

Na jaki numer odzwonić? Czy można online to na czacie po zalogowaniu do mój profil załatwić?

To co Ci teraz proponują oczywiście nie brać.  Przecież wysłałem Ci linka z ofertą. Staraj się to wyrwać co masz tam napisane. Rozumiem, że wypowiedzenie złożyłeś w APS lub listownie, czy może to przeoczyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...