Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.12.2019 o 15:35, amicuss napisał:

d0ecd91c4e1d02d1700d955c4ad6e07a.jpg

 

Oferta przyjęta.

Dzięki wszystkim za pomoc!

I od tego zaczynamy budować swoją ofertę. Za miecha dopełnienie za 10 pln i dalej Pinokio idzie sam ;-) Włącz/wyłącz,plusy miesiąca. Jak tu piszą niektórzy: wziąłem coś tam za ileś tam bo nie chciało mi się negocjować... To po co d..ę w tym temacie zawracacie? Może jakiś nowy temat: Łykam wszystko jak pelikan bo mi się nie chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Stand ard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nat Geo Play i  FOX Play są w mojej ofercie a  Paramount nie. Są wymienione w pierwszej drugiej linijce tekstu. Mam też konto na Netflixie ale nie wiem czy warto je łączyć  czy lepiej korzystać z nich niezależnie.  

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lukx95 napisał:

@mikor4 Tak to normalne, że nie masz w ofercie na mailu ujętej wymiany dekodera. Jest ona w systemie na Twoim koncie i będzie widoczna w punkcie po zaakceptowaniu przez Ciebie tej oferty i jak zaakceptujesz to idziesz do punktu i wymieniasz dekoder na 4K UltraBox+ na takich warunkach jakie były ustalone.

A jeśli chodzi o dekodery uzupełniające do multiroom, to czy faktycznie nie muszę ich wymieniać? Tak jak wspominałem jako uzupełniające mam stare białe nboxy po n-kowe z kartami Conax. Podczas dzisiejszej rozmowy, konsultant twierdził, że nie muszę wymieniać i będą one działały z nowym dekoderm głównym. Jednak jakiś miesiąc temu, gdy inny konsultant dzwonił z ofertą, to twierdził, że gdy wymienię turbobox na dekoder 4k to będę musiał również wymienić dekodery dodatkowe i automatycznie stracę rabat na jeden dodatkowy dekoder.

Edytowane przez mikor4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Stand ard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Propozycja przyjęta.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dekoder 5 zł policzony czyli nie ma co czekać tylko brac? 
Również dla zainteresowanych chciałbym dodać z informacji które uzyskałem że jeżeli włączamy pakiet 6 Canal +,nie można korzystać z canal plus na życzenie (tych darmowych filmów które są na dekoderze) 
Jak zależy Ci na LM i nie chce Ci się walczyć o darmowy dekoder 4k (nie wiadomo czy się uda), to jak najbardziej można brać.
Z tym brakiem C+VOD, przy paczkach z 6C+, to się zgadza - jest tak już od kilku ładnych lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2019 o 21:39, kerpen napisał:

Jakie minusy oprócz tego,  że nie ma plusów miesiąca i innych tego typu promocji?

Właśnie je wymieniłeś.

W dniu 2.12.2019 o 14:50, wilos napisał:

Niżej ci nie dadzą - 

Słabiutka oferta.

 

Możesz rozwinąć swoją myśl? To słabiutka,czy niżej nie dadzą? Bo jak niżej nie dadzą to słabiutka? Czy max co wycisnął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt przegapiłem ten Paramount Play. Ale tego już się  nie da odkręcić ? A tak poza tym co myślicie o tej ofercie ? Brać czy wysyłać następne wypowiedzenie i czekać do końca stycznia ? A jak bym przyjął ofertę to mogę dostać MMP za 0 do końca roku czy końca stycznia ?  Ktoś zna szczegóły ?   

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2019 o 09:39, lyncz napisał:

Umowa wygasła w sobotę. Dziś przedłużona na 24 miesiące. Comfort+ za 22,50 zł z dopełnieniem do Extra+ do końca stycznia, przy okazji grudzień za darmo. W lutym będę walczył o dopełnienie do Extra+ ;)
Miałem jeszcze propozycję paczki Canal+ za 25 zł na cały okres umowy - może kogoś to zainteresuje.

I tak to się robi. Albo jedziesz na plusach miesiąca i okazjach.

W dniu 2.12.2019 o 10:10, pikoz11 napisał:

Comfort za 26,50 przy umowie na czas nieokreślony. 22,50/24 m-ce bez żadnej gwarancji, że dopełnienie dostaniesz. Raczej żart, jak oferta. Nie ma czym się chwalić! Można się żalić!

Do kogo to piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ircios"  Czekać na coś lepszego czy brać ? Co radzisz o 5 zł nie chodzi jak to mówią. Mam nazwisko konsultantki zadzwonię do niej niech załatwi ten MMP to by się coś zwróciło. A pomyślałem jeszcze z tym kontem w CA,  ta promocja jeszcze jest aktualna ?     

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co mam Ci powiedzieć. Napiszę, że czekaj...dostaniesz chu...ą ofertę o będziesz psy na mnie wieszał.  Ja biorę wtedy kiedy mi odpowiada. Czekam jak Wiem, że mogę coś wyrwać jeszcze co mnie interesuje.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mxv1 napisał:

Jak wygląda sprawa zrezygnowania po przedłużeniu umowy w tych 14 dniach?

 

Masz takie prawo. Wizyta w punkcie PC+ nie jest konieczna. Wystarczy za pośrednictwem ICA wysłać skan odstąpienia z podpisem na oświadczeniu o odstąpieniu. 

6 minut temu, mxv1 napisał:

Jak wygląda sprawa zrezygnowania po przedłużeniu umowy w tych 14 dniach?

 

Masz takie prawo. Wizyta w punkcie PC+ nie jest konieczna. Wystarczy za pośrednictwem ICA wysłać skan odstąpienia z podpisem na oświadczeniu o odstąpieniu. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nrafal napisał:

może ktoś podesłac w priv wiadomości numer umowy na której ma Superpemium4K z dekoderem za 0zł?

W jakim dziale pracujesz? Chyba,że jesteś naprawdę nierozgarni.....yyyy niedoświadczony

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Mam wrażenie że PC+ ma mnie za [beep]a.W ICa pojawiły się oferty na Netflixa i pierwsza od góry Comfort+C+ten serwis 1 miesiac 89.99 zł i do końca umowy 132.99 zł.Na czas nieokreślony+30zeta.Dla nowych jest 6 miesięcy za 89.99 zł i kolejne 132.99 zł dodatkowo C+4K za free i PSP.Obecnie mam odpowiednik Extra+C+Eleven za 62.94zł.Kogo chcą na te oferty złapać to nie wiem.?

Złapią tych co zapłacą za tych co im się chce powalczyć,poczytać i mieć taniej ?

10 godzin temu, Oldman64 napisał:

Zauwazyłem ,ze u mnie (E+) odkodowane sa kanały History HD i History 2 HD

Właśnie przeczytałem i sprawdziłem i też mam nie wiedzieć czemu. W ICA mam nagle 240 kanałów,a jeszcze wczoraj było 214 czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

To jest prezent od operatora. Dostęp do E+ dla abonentów Start i Comfort. 

Jak do mnie piszesz to mam dopełnienie do E+ ale w tym pakiecie nie ma H i H2 bo jak wiesz to jest płatne całe 3 pln i dają to do ofert za 130 i ludzie są zadowoleni. A Filmboxów nie mam...

Właśnie minęło 20 lat i dwa dni jak jestem abo tego pod różnymi nazwami.Czyli więcej niż połowa piszących tutaj. Jak myślicie? Na jakie profity mogę liczyć? Uśmiech dyrektora odciśnięty w gipsie? Czy dostałem H i H2 do końca roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...