Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej zatwierdzić na początku miesiąca o ile będzie taka możliwość. Wtedy płacisz jeszcze cenę za stary zestaw. Już chyba 2 miesiące czekasz na ofertę dobrą.  Dostajesz podpowiedzi. Boisz się złożyć wypowiedzenie? Może jak złożysz to dostaniesz coś lepszego.  Nie zawsze bez wypowiedzenia można coś dobrego ugrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios nie boje sie ale nie mam za bardzo czasu latac po APS , a dzwonie do nich jak jade samochodem do lub z pracy wiec tak mi najwygodniej ;)

ostatnim razem dostalem w miare dobra oferte bez wypowiedzenia i wczoraj rozmawialem to tez konsul byl w miare ogarniety
Zloze wypowiedzenie i zobacze co jestem w stanie ugrac - dzieki za info

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz czy stwierdzasz ?Jeśli pytasz to może być ciężko.O ile nie powinno być problemu z przedłużeniem Comfortu za 22,50 o tyle możesz już nie dostać dopełnienia w dotychczasowej cenie.Włączaj póki można paczkę C+ za 25 zł i pozostań na umowie na czas nieokreślony.Zapłacisz 4 zł więcej niż założyłeś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam:

Comfort+ 22,5 zł,Dopełnienie do Extra 10 zł,Canal+ 25zł,Najem dekodera 4K za 15 zł,H2 1,99 zł,History 1,99 zł,Eleven Sports 11,9 zł,Canal+ 4K Ultra HD 10,00 zł,Adventure TV 0,51 zł,SportKlub 0,51 zł

 

Co w sumie daje 99,4 zł.

 

Czy przy przedłużeniu umowy jest możliwość zrabatowania dekodera 4K do 0zł oraz w jakiej najniższej cenie można dostać kanał Canal+ 4K Ultra HD? Jaki pakiet mogę uzyskać w cenie do 100zł wraz z opłata za dekoder?

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym kończy się umowa. Wypowiedzenie złożone.

Aktualnie pakiet Extra +, wszystkie C+ i Eleveny. Plus Mistrzowska Piłka metodą włącz wyłącz. 97zł plus Polsaty.

 

Proponują to samo z mistrzowską piłką za 97zł dodatkowo dekoder 4k za 0 zł. Canal + 4k za 10zł dodatkowo.

Jak myślicie można zejść taniej za to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem tutaj PC+ zmienia strategię co do możliwości otrzymania Dopłe. do wyższego pakietu w promocyjnej cenie jeśli abonent otrzymał pakiet podstawowy przy aneksie umowy także wcześniej w promocyjnej cenie. Ciężko jest dostać takie Dopeł. w cenie 10 zł czy w ogóle żeby właczyć. Operator nalega na upgrade do wyższego pakietu :-(

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdecydowałem się na przedłużenie umowy po wypowiedzeniu na następujących warunkach:

Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+ (6)LIVE, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, NAJEM PVR
Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł 24 m, a po tym okresie 66,99 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 71,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Do oferty doliczona zostanie opłata 5zł/m po wymianie dekodera na 4k. więc sumarycznie  76,89zł/m

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, nynek11 napisał:

Z końcem roku kończy mi się umowa. Mam obecnie comfort 22.50plus dopełnienie extra za 10 zł razem 32.50.Jest taka opcja by do tych 32.50 dobrać c+ za 25 zł i przedłużyć to wszystko za 57.50.

Według mnie to oni nie mają nic ciekawszego w tej cenie. Dlatego lepiej zostać przy umowie na czas nieokreślony. 4 zł więcej i dalej masz to samo. Chyba że nie wiem, dekoder nowy dadzą zmienić za 0? Ciekawi mnie jaką propozycję dostaniesz. Bo ja niczego konkretnego nie usłyszałem do tej pory. Wszystko albo drożej, albo nic, czego nie mógłbym włączyć sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam Comfort z Extra+ z: Multi+ 2x Cameleon  1x Pace PVR 500 Gb

Obecnie płacę 44.99 zł.  Za dwa dni koniec umowy.

Czy i jak tak to jaki mogę dobrać drugi dekoder do Cameleonów i tego Pace PVR (niekoniecznie 4k) - tak żeby nie trać "darmowego " multiroomu?

I drugie pytanie: czy da się jeszcze "wyciągnąć"  comfort za 22.50 z dopełnieniem za 10 lub góra 15 zł?

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon po wypowiedzeniu umowy. 

Extra +, 10 C+, Eleven, Mistrzowska Piłka, wymiana dekodera na 4k. Razem 97zł + 10zł za canal plus 4k. Wszystko 107zł 

Da się coś zejść taniej za takie połączenie? 

tak, mi dawali podobnie tylko z hbo dodatkowo do konca umowy za 95 zl . Po namysle doplacilem jeszcze troszke i za 109,99 mam superpremium 4k z dekoderem 4k za 0/0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jordan napisał:

Jaki jest obecnie właściwy adres pod który trzeba wysłać wypowiedzenie umowy. Ostatnio robiłem to 10 lat temu ;-)
Z góry dziękuję za pomoc :-)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Najlepiej idź do punktu jeden podpis i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

aktualnie posiadam za 32,5zł:

Comfort+

Dopełnienie Extra+

Dekoder Turbobox

 

Czy jest szansa uzyskać:

Nowy Comfort+ za 22,5zł

Dekoder 4k za 0zł wpłaty / 0zł dzierżawy

 

Jaki najniższy koszt MR +1 do powyższego?

 

Edytowane przez Estanislau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Estanislau napisał:

Cześć,

aktualnie posiadam za 32,5zł:

Comfort+

Dopełnienie Extra+

Dekoder Turbobox

 

Czy jest szansa uzyskać:

Nowy Comfort+ za 22,5zł

Dekoder 4k za 0zł wpłaty / 0zł dzierżawy

 

Jaki najniższy koszt MR +1 do powyższego?

 

 

Bez przesady - nie ma szans, MR - 10 zł, Dekoder 15 zł

Edytowane przez wilos
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do tej pory ca Comfort+ z Canal+(6) płaciłem 59.99 + 2zł za dekoder WIFIBox. Cena po przejściu umowy  na czas nieoznaczony -68,99zł

 

Dostałem nową propozycję, umowa do końca listopada(nie wypowiedziana).W nowej umowie dochodzi uzupełnienie C+ o brakujące kanały, 5-m-cy HBO i Filmbox na cały okres umowyza 5 zł( w zasadzie za 3 zł bo odpada wtedy opłata za dekoder-podobno taka promocja na Filmboxy)Czy warto to brać?

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 34,99 zł 24 m, a po tym okresie 38,99 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, M ultiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 64,99  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2019 o 08:49, marioKLR napisał:

Dziś kolejny telefon po wypowiedzeniu umowy. 

Extra +, 10 C+, Eleven, Mistrzowska Piłka, wymiana dekodera na 4k. Razem 97zł + 10zł za canal plus 4k. Wszystko 107zł 

Da się coś zejść taniej za takie połączenie? 

 

Jak rozumiem bez multiroomu ? Ja celuje w podobny pakiet z tym że posiadam już dek. 4k i multi. Narazie po wypowiedzeniu oferta ok 117 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...