Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, morfeusz-22 napisał:

A jest pakiet Superpremium? Rozumiem, że różni się tylko tym jednym kanałem Canal+4K?

 

No, nie mam teraz argumentów, ponieważ umowa kończy mi się dopiero za 0,5 

  Jak chcesz film i sport to bedziesz płacił więcej. Wypowiedzenie możesz już złożyć.  

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, morfeusz-22 napisał:

A jest pakiet Superpremium? Rozumiem, że różni się tylko tym jednym kanałem Canal+4K?

 

No, nie mam teraz argumentów, ponieważ umowa kończy mi się dopiero za 0,5 roku...

Nowy pakiet SUPERPREMIUM+ 4K zawiera:

  • podstawę w postaci pakietu Extra+,
  • wszystkie kanały Canal+,
  • kanały HBO,
  • kanały Eleven Sports,
  • paczkę kanałów Filmbox Pack,
  • kolekcje nc+go TV oraz HBO GO,
  • kanał CANAL+ 4K ULTRA HD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ircios napisał:

  Jak chcesz film i sport to bedziesz płacił więcej. Wypowiedzenie możesz już złożyć.  

Chciałbym na pewno HBO GO, Eleven Sports i tak jak pisałem fajnie byłoby mieć Ligę Mistrzów. Wobec tego rozumiem, że jednak pakiet Superpremium 4K byłby lepszy.

Na jaką kwotę mogę jeszcze próbować się targować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium 4k 109.99. Niżej nie zejdziesz za sam pakiet. Do tego za 0 złotych Polsaty Premium i dwie kolekcje Fox i Ngc z automatu.

 

 

Polsaty premium, oraz Ngc co to jest ? Z automatu to znaczy ze na jakis okres i potem aut. wylaczenie ?

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

 

 

 

Ok Panowie, jestem wlasnie po rozmowie z konsulem ( po zlozeniu wypowiedzenia ).
Zaproponowalem i wstepnie dostalem :
Extra + z 10 Canal+
HBO
Wymiana na Ultrabox 4k za 0/0
calosc za 89,99/m

Warto przyklepac czy jeszcze sie targowac ? Sport mnie nie interesuje, jedynie oferta filmowa...


Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem od 2007r. Mialem do tej pory pakiet extra+multiroom (na ktorym mi nie zalezy) za 47,5zl. Chce zejsc do pakietu start+. Umowa do konca pazdziernika, Wymowienie wyslane. Propozycja na dzis to 180zl rocznie (15zl mies), umowa na 2 lata. Narazie odrzucilem propozycje. Czy udalo sie komus dostac ten pakiet za nizsza cene? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robus_1 napisał:

..Ok Panowie, jestem wlasnie po rozmowie z konsulem ( po zlozeniu wypowiedzenia ).
Zaproponowalem i wstepnie dostalem :
Extra + z 10 Canal+
HBO
Wymiana na Ultrabox 4k za 0/0
calosc za 89,99/m

Warto przyklepac czy jeszcze sie targowac ? Sport mnie nie interesuje, jedynie oferta filmowa...
 

Oferta warta 79,99. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta warta 79,99. 

Dzieki Iricios, czyli jeszcze musze ich pomeczyc... Ewntualnie jakies podpowiedzi ? Czy da sie wyrwac jeszcze MR za zero

ew. wiecej pakietow ?

 Wiem, czytalem ze jest wiecej mozliwosci, ale prawie wszystkie posty podobnych pakietow sa ze sportem, a mi zalezy tylko na filmowych ew. popularnonaukowe itd

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej przerwie.

Obecna umowa do końca marca 2020, póki co bez wypowiedzenia (oczywiście będzie złożone), Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + mediaBox+ za 74,99 zł.

Kiedy złożyć wypowiedzenie i na jaką ofertę mogę liczyć?

Dziś już dzwonili i konsul proponuje dodatkowo pakiet Filmboxów za 5 zł, łącznie 79,99 zł.

 

Na co możemy liczyć?

Dodam, że chcielibyśmy zostać przy programach C+ (sportowe niepotrzebne).

Z góry dzięki za sugestie i podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Robus_1 napisał:

Dzieki Iricios, czyli jeszcze musze ich pomeczyc... emoji851.pngEwntualnie jakies podpowiedzi ? Czy da sie wyrwac jeszcze MR za zero

ew. wiecej pakietow ?

 Wiem, czytalem ze jest wiecej mozliwosci, ale prawie wszystkie posty podobnych pakietow sa ze sportem, a mi zalezy tylko na filmowych ew. popularnonaukowe itd

 

 

Męcz ich i czytaj, bo z tym ciężko. MR tylko płatny.

NG Play i Fox Play za free.

 

@bbew

 Niczego nie dowiedziałeś się w temacie?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowana dzisiaj oferta, może się komuś przyda w negocjacjach.

Extra + z Canal + ( 10)  + Canal 4K + wymiana z premium boxa na dekoder 4K = 69,99 ZŁ/miesiąc, aktywacja 4K za  0 zł

Umowa na 24 miesiące  w tym HBO na 5 miesięcy za 0 zł, później wyłączenie albo 25 zł albo negocjacje i na 24 miesiące kolekcja NG i kolekcja chyba Filmbox play.

Zaczynałem 12 lat temu z nc+ może to ma znaczenie, telefon z Krakowa, konsul kumaty. Chyba to dobra oferta.

Cierpliwości i wytrwałości.

MR mnie nie interesował i eleveny też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowana dzisiaj oferta, może się komuś przyda w negocjacjach.
Extra + z Canal + ( 10)  + Canal 4K + wymiana z premium boxa na dekoder 4K = 69,99 ZŁ/miesiąc, aktywacja 4K za  0 zł
Umowa na 24 miesiące  w tym HBO na 5 miesięcy za 0 zł, później wyłączenie albo 25 zł albo negocjacje i na 24 miesiące kolekcja NG i kolekcja chyba Filmbox play.
Zaczynałem 12 lat temu z nc+ może to ma znaczenie, telefon z Krakowa, konsul kumaty. Chyba to dobra oferta.
Cierpliwości i wytrwałości.
MR mnie nie interesował i eleveny też.
Czyli podobnie jak u mnie tylko ja mam HBO za 20zeta na calosc umowy, ale za to ty wywalczyles jeszcze dodatkowo Canal 4K za darmoche... Jutro ide jeszcze powalczyc o ten kanal, mi proponowali za dodatkowe 10zl. Dzieki za info...

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cezaryg napisał:

Zaakceptowana dzisiaj oferta, może się komuś przyda w negocjacjach.

Extra + z Canal + ( 10)  + Canal 4K + wymiana z premium boxa na dekoder 4K = 69,99 ZŁ/miesiąc, aktywacja 4K za  0 zł

Umowa na 24 miesiące  w tym HBO na 5 miesięcy za 0 zł, później wyłączenie albo 25 zł albo negocjacje i na 24 miesiące kolekcja NG i kolekcja chyba Filmbox play.

Zaczynałem 12 lat temu z nc+ może to ma znaczenie, telefon z Krakowa, konsul kumaty. Chyba to dobra oferta.

Cierpliwości i wytrwałości.

MR mnie nie interesował i eleveny też.

Jeśli w tej ofercie jest wszystko co napisałeś to bardzo dobra.Za 69,99 oferowano dotąd Extra z 6C+. Ty masz w tej cenie pełny pakiet C+ wraz z kanałem 4K i dekoder 4K jak domniemam w dzierżawie za 0 zł bo nie podałeś dodatkowej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawel napisał:

Jeśli w tej ofercie jest wszystko co napisałeś to bardzo dobra.Za 69,99 oferowano dotąd Extra z 6C+. Ty masz w tej cenie pełny pakiet C+ wraz z kanałem 4K i dekoder 4K jak domniemam w dzierżawie za 0 zł bo nie podałeś dodatkowej kwoty.

Tez mi proponował HBO za 20 zł na 24 miesiące, wcześniej płaciłem za wifi premium boxa+ 5 zł / miesiąc , teraz Ultrabox 4 k  za 0 zł . Jak było nie brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...