Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj udało mi się przedłużyć umowę,ja jestem zadowolony , chociaż przegrałem walkę o dekoder za 0zł :)

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abo nentów (01/19), Najem WiFi Premiumbox+ w cenie 3 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 110,94  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, C+Start napisał:

dzisiaj udało mi się przedłużyć umowę,ja jestem zadowolony , chociaż przegrałem walkę o dekoder za 0zł :)

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abo nentów (01/19), Najem WiFi Premiumbox+ w cenie 3 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 110,94  zł

 

Za 110zł miałbyś Superpremium+  4k  

czyli dodatkowo: filmbox, canal+ 4k,

 

albo zwykły superpremium+ za 100zł czyli dodatkowo cinemax-y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Marcino1979 napisał:

PRZEDŁUŻYŁEM NA TAKICH WARUNKACH

EXTRA+

CANAL+ 6 LIVE

MISTRZOWSKA PIŁKA

ELEVEN SPORTS

MULTIROOM STANDARD 2X CAMELEON

NAJEM HD

HBO + HBO GO 5 MIESIĘCY POTEM WYŁĄCZYĆ

UMOWA 24 M-CE

81,89 ZŁ

NUMER KRAKOWSKI DUK

U mnie proponują dokładnie to samo, już prawie na to przystałem z tym że gratis mam jeszcze  2x PACE, idzie coś więcej wycisnąć ? 

NA przykład większą paczkę canal plusów albo niższą cene ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem na kartach cameleon. Nowgo sprzętu nie chciałem - dopłata -10 zł byłaby . Pierwszy miesiąc 119,99 , pózniej 122,98 na 24 mce .

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, CINEMAX, FOX Play, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ircios napisał:

Chyba zwykłe Superpremium za 99,99. Nie widzę, aby koledze @Rafiki5 zależało na sporcie.

 

@Rafiki5 albo takie coś powinieneś wyrwać, bo to co Ci zaproponowano to trochę kpina z abonenta.

  

Extra+ -45 zł

Canal+ - 25zl/mc

HBO + HBO GO na 6 m.za free, potem za 20 lub 17,50.

Najem WiFi Premium Box+ - 0zl/mc

Kolekcja Nat Geo Play- 0zl/mc

Kolekcja FOX Play- 0zl/mc

Filmbox Pack- 1 mc z autom. wył. 

Ewentualnie całość za 79,99. 

Masz też szansę wymiany dekodera na 4k 0/0 przy aneksowaniu.

 

 

Te Canal + za 25zł /mc to jest te 6 ,8 czy 10 canal plusów ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w budżecie 80 zł najlepsze co jestem w stanie ugrać to :

Extra+ -45 zł

Canal+ - 25zl/mc

Eleven 7,95 ? 

Mistrzowską piłkę za 0. 

HBO + HBO GO na 6 m.za free

Kolekcja Nat Geo Play- 0zl/mc

Kolekcja FOX Play- 0zl/mc

MR po cyfrze 0 zł 

2 x pace za 0 zł 

I ewentualnie szarpać się o wymianę jednego chociaż jednego z PACE z na WiFi Premium Box+  albo delkoder 4K za 0 zł  ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc w ten sposób to działa , to wezmę zatem Extra z 6xC+ za 69,99 i MP za 0 i Eleven za 11,90 i taką ofertę za 81,89 mi dawał konsul dziś. Ale dałem sobie czas do jutra. 

Do tego dał HBO do końca marca, MR po Cyfrze i 2 x PACE za 0 zł. Powalczę jeszcze o to Nat Geo play i Fox play. 

 

A i z tym dekoderem co radzicie ? Da radę chociaż jednego z PACE wymianić  na WiFi Premium Box+  albo delkoder 4K żeby został MR po cyfrze i nie płacić za MR i dekodery ? 

 

EDIT: Właśnie miałem kolejną rozmowę i konsul się upiera ze nie da się głównego dekodera wymienić na nic lepszego zachowując stary Multiroom. Jedynie wyraził zgodę na wymiane dekodera do multiroomu na Wifi Box Plus, ale to mnie nie rajcuje bo ten nie ma nawet dysku twardego.  

Edytowane przez m.sta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzylem i ja.Do tej pory mialem Comfort+mutiroom za 32,50.Przystalem na oferte:

Comfort 22,50+multiroom 10zl+Canal+ 10x za  25 zl lacznie 57,50 zl.

Dodatkowo dopelnienie do extra do konca listopada oraz HBO na pol roku.

Moge tez wymienic drugi dekoder do multiroomu.

I w zwiazku z tym mam pytanie co oprocz dekodera nalezy zdac przy wymianie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie pakiet: Superpremium (6) live

+ Wifi PremiumBox 0zł

+ HBO GO 5zł

+ Eleven Sports 11,90zł

Całość: 111,89zł

Umowa do końca 03.2020

 

Otrzymałem dziś propozycję przedłużenia: pakiet Superpremium+ 4K bez nowego dekodera - nie mam telewizora 4K. W pakiecie:

HBO GO, Eleven Sports,

nowe, nie posiadane wcześniej: Polsat Sport Premium, Canal + Seriale i Dokument, FilmBox, Fox Play, National Geographic Play

Całość: 114,99zł

 

Niestety nie mam argumentów w postaci wypowiedzenia umowy, ale kusi mnie głównie Liga Mistrzów.

Co powiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzylem i ja.Do tej pory mialem Comfort+mutiroom za 32,50.Przystalem na oferte:
Comfort 22,50+multiroom 10zl+Canal+ 10x za  25 zl lacznie 57,50 zl.
Dodatkowo dopelnienie do extra do konca listopada oraz HBO na pol roku.
Moge tez wymienic drugi dekoder do multiroomu.
I w zwiazku z tym mam pytanie co oprocz dekodera nalezy zdac przy wymianie?????
Wczoraj wymieniałem dekoder. Oddałem dekoder, kabel pilot i oryginalny karton. Kartę z starego dekodera przełożył do nowego, ale myślę że z kartą to kwestia indywidualna, lepiej też ją zabierz.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką dzwoniłem do DUK 122947879, czy są jeszcze inne numery, gdzie mają ciekawsze oferty, bo to co proponują to śmiech na sali :-).

Mam obecnie Comfort +Canal - za 64,99zł, chciałbym obecnie coś lepszego i tańszego niż obecnie, nawet bez Canal+ sam Comfort za 22,50zł mówi że nie ma takiej oferty i nie dostanę, pewnie ściemnia...??? Co mogę wynegocjować ? Dekoder mam Media BOX wymiana na Wifi Premium BOx bez czynszu jest opcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką dzwoniłem do DUK 122947879, czy są jeszcze inne numery, gdzie mają ciekawsze oferty, bo to co proponują to śmiech na sali :-).
Mam obecnie Comfort +Canal - za 64,99zł, chciałbym obecnie coś lepszego i tańszego niż obecnie, nawet bez Canal+ sam Comfort za 22,50zł mówi że nie ma takiej oferty i nie dostanę, pewnie ściemnia...??? Co mogę wynegocjować ? Dekoder mam Media BOX wymiana na Wifi Premium BOx bez czynszu jest opcja ?
Ja dostałem teraz Comfort + 10x Canal i wymiana dekodera na premiumbox za 50.50zl. powiedziałem że max mogę dać 50zl i poszedł do przełożonego i przeszło.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@morfeusz-22 A po co Ci Superpremium 4k,? Tam jest wliczona opłata za Canal+4k  , którego na oczy nie zobaczysz . Szukają Jelenia...I to jeszcze, który będzie dalej przepłacał, bo na dzień dzisiejszy przepłacasz.

Nie rozumiem, jak nie masz argumentów, aby wypowiedzieć umowę.?

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

@morfeusz-22 A po co Ci Superpremium 4k,? Tam jest wliczona opłata za Canal+4k  , którego na oczy nie zobaczysz . Szukają Jelenia...I to jeszcze, który będzie dalej przepłacał, bo na dzień dzisiejszy przepłacasz.

Nie rozumiem, jak nie masz argumentów, aby wypowiedzieć umowę.?

 

A jest pakiet Superpremium? Rozumiem, że różni się tylko tym jednym kanałem Canal+4K?

 

No, nie mam teraz argumentów, ponieważ umowa kończy mi się dopiero za 0,5 roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...