Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz żeby czytać że zrozumieniem.?Piszesz że masz stary moduł a dla mnie najnowszy jest  ten z kartą cayman ze strony.A  stary to też z kartą Cayman(nie jeden tu twierdził że dostał informacje od konsultanta że nie ma możliwości uruchomienia 4K)Moduł z Conax i moduł z Cameleonem.Pisz wyrażnie nikt tu nie jest jasnowidzem a nie wymagaj czytania ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty wymagasz ode mnie tego, żebym znał wszystkie systemy kodowania platformy, moduły i dekodery :D

Jeśli podczas Mundialu nie miałem na tym module TVP 4K, to jasna jest dla mnie odpowiedź, że moduł nie da rady 4K.

 

Chcę Canal+ 4K. Może być na module, natomiast zastanawiam się, czy gra jest warta świeczki jeśli chodzi o Ultrabox.

W szczególności zastanawiam się w kwestii tego, co w 4K można znaleźć w kolekcjach VOD.

No i w sytuacji, kiedy za chwilę będzie MyCanal, podejrzewam, że też na Smart TV, nie jest to dla mnie rzecz niezbędna.

Edytowane przez tomwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywista  oczywistość że nie da rady skoro 4K chodzi tylko na 1884.I nigdy nie chodziło na 0B01podobnie z 0100 czy 1813.@ircios jeszcze pytanie w czym ten moduł będzie siedział.Jak w odpowiednim sprzęcie to nie ma bidy bo możliwości dużo większe niż na sprzęcie NC+ a i idzie więcej niż jeden kanał nagrać.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ircios napisał:

@tomi07 Czekaj z wymianą do oporu. Do momentu przymusowej wymiany.

 

@irci0s ok dzięki za poradę ;) teraz pozostaje wywalczyć coś lepszego niż mam dotychczas ale widziałem że mogę ugrać pakiet extra + 10C+ piłkę mistrzowska i eleveny za jakies 89.99 , dodatkowo pewnie będe musiał zapłacić za kanały History HD i Adventure no ale trudno ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, czerstwy napisał:

Oczywista  oczywistość że nie da rady skoro 4K chodzi tylko na 1884.I nigdy nie chodziło na 0B01podobnie z 0100 czy 1813.@ircios jeszcze pytanie w czym ten moduł będzie siedział.Jak w odpowiednim sprzęcie to nie ma bidy bo możliwości dużo większe niż na sprzęcie NC+ a i idzie więcej niż jeden kanał nagrać.

 

Moduł ma działać w telewizorze Samsung, więc bez szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tomi07 napisał:

 

@irci0s ......

To nie mój login...

 

34 minuty temu, tomi07 napisał:

 

 

 ...dodatkowo pewnie będe musiał zapłacić za kanały History HD i Adventure no ale trudno ;) 

Będziesz musiał jak chcesz oglądać.  Najtaniej i bez zobowiązania wziąć je w opcji standardowej w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ircios napisał:

To nie mój login...

 

Będziesz musiał jak chcesz oglądać.  Najtaniej i bez zobowiązania wziąć je w opcji standardowej w/w.

 

przepraszam mój błąd :/  @ircios - ale masz na myśli, że w tym pakiecie który wymieniłem za 89,99 powinno to być uwzględnione ? ;> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2019 o 13:40, arekqw napisał:

Było:

Superpremium+  99,90

filmbox   5zł

hbo go   5zł

canal+ 4k   10zł

dekoder 4k  15zł

H/H2 3zł

Adventure 2zł

mezzo 5zł

sundance 3zł

multiroom 2x 10zł

Razem: 168zł

 

Jest:

Superpremium 4k 109,90

cinemax 10zł

dekoder 4k 0zł

H/H2, Adventure, sportclub 5zł

mezzo 5zł

sundance 3zł

multiroom 2x 10zł

Nat Geo Play 0zł

Fox Play 0zł

 

Razem: 153zł   

 

15zł taniej i teraz dodatkowo: Polsat Sport Premium, Eleven, NatGeo Play, Fox Play, sportclub

 

 

Dobrą oferte dostałem? 

Sportu nie oglądam Eleveny i PSP nie są mi potrzebne.

Zadzwoniłem i powiedziałem co chce, konsultantka powiedziała że w tej cenie może to zrobić tylko o zrabatowanie dekodera 4k z 15zł na 0zł spytała kierownika i zaakceptowałem tą oferte. 

Mam 14 dni na zrezygnowanie z tej oferty, jak zrezygnuje umowa do 31.12.2019.

Czekać na świąteczne promocje i czarny piątek? Czy lepiej nie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie są Ci potrzebne sporty to po jaki grzyb bierzesz Superpremium 4k z kanałami których nie chcesz? Czy Ty znasz zawartość pakietów? Chyba nie.

Bierz normalne Superpremium za 99,99 gdzie już masz Cinemax, a za to nie masz PSP i Eleven. Do tego możesz starać się o 1 MR za free, MMP za free lub 15, HBO GO za 0 lub 5, do tego dekoder 4k za free. NG Play i Fox Play bez problemu dostaniesz za 0. 

Do końca masz 3 miesiące. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2019 o 00:25, tweed77 napisał:

 

Jak trafisz na konkretnego kumatego konsultanta w DUK ( tel. 122947879 ) to dostaniesz:

 

Start+ za 9,99 zł i do tego 10xC+ za 25 zł = 34,99 zł.

Comfort+ za 22,50 zł i do tego 10xC+ za 25 zł = 47,50 zł.

 

Z kobietami nie ma co gadać - nie są tak elastyczne.

 

Sam możesz zadzwonić tel. 122947879 i w rozmowie z konsultantem jasno dać do zrozumienia czego oczekujesz.

Czytaj wyżej co napisałem.

 

Ja mam z goła inne doświadczenia. Prawie za każdym razem tylko z kobietą jest konkretna rozmowa, a nie brednie "taniej się nie da".

Przedłużyłem umowę w czwartek przy pierwszej rozmowie. Umowa kończyła się jutro.

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Najem PVR (Multiroom), Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy. Potrzebuje porady.

 

Kończy mi się umowa 31.10.2019r. Wysłałem wypowiedzenie. W piątek telefon i oferta której oczekiwałem czyli:

- pakiet Extra + Canal+ (6) – 69,99 zł

- eleven – 11,99 zł

- polsat sport premium – 0 zł

- multiroom standard po cyfrze (karty camelon) – 0 zł

- dekoder PACE PVR i Wifibox – 0 zł lub zmiana PACE na dekoder 4K za 5 zł m-c

 

Pytanie nr 1

Ze względu na fatalne działania PACE pvr, ucieszyłem się na zmianę dekodera na 4K, który zaproponowała mi konsultantka za dodatkowe 5zł. Rozumiem, że do nowego dekodera dostanę nową kartę i tutaj moje pytanie:

Czy dekodery będą musiały być podłączone w jednej sieci domowej czy mogę jak do tej pory być nie połączone?

 

Pytanie nr 2

Posiadam w domu także Cyfrowy Polsat, który używam na trzecim telewizorze i tez jestem w okresie wypowiedzenia. Zapytałem konsultanta o rozszerzenie multiroomu i otrzymałem ofertę i zastanawiam się czy korzystną. Dochodzą opłaty za multiroomu od dekodera 10 zł. Czyli do powyższych 87 zł dodatkowe 20 zł za multiroomy. Można to ugrać jakoś taniej?

 

Pytanie nr 3

Czy jak otrzymałem do zatwierdzenia ofertę na email (87zł +20zł multiroomy) i ją odrzucę, muszę ponownie składać wypowiedzenie? Jeśli tak, to czy jest szansa na ponownie dobrą ofertę.

 

Z góry dzięki za pomoc. 

Pozdro

Edytowane przez joylukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A

46 minut temu, drifcioooo napisał:

Kurde, zazdroszczę oferty. Brał bym :-)
 

Najpierw musisz mieć Comfort za 19 99.

 

@joylukas

1. Jak dali Ci MR za 0 to nie będą w jednej sieci, lecz to wkrótce pewnie się zmieni.. Mogłeś przy przedłużeniu dostać dekoder 4k za free.

2. MR od ITI kosztuje 10 zł.

3.Będziesz musiał. 

Eleven możesz mieć za mniej niż 8 zeta.

Powinieneś zapoznać się z tym co inni tu piszą. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...