Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Właściwy dział ani razu nie skontaktował się ze mną" "następnie dzwoni właściwy dział (22 3104747)" a to nie jest właściwy dział tylko zwykła infolinia  ,wystarczyło samemu zadzwonić ,robię tak od nastu lat ,ich telefonów nie odbieram nigdy.Skąd jesteś?Mogę Ci odpalić(zrobić cesję po teściach  ) na Comfort + MR 2 karty po cyfrze i pace pvr(nie wiem czy działa,nie odpalany przez pól roku) bez zobowiązania płacę za 18,99 zł 

Edytowane przez Buziaczek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje pomocy z dobraniem najkorzystniejszej oferty. Oferta przejęta od starszej osoby która nie ogarniała tematu. Obecnie umowa na czas nieokreślony i w najbliższym tygodniu składam wypowiedzenie (z informacji na forum wynika, że bez tego nie ma sensu próbować negocjować)

 

Obecnie posiadam 

Superpremium + z turbobox i box+

history HD - 1,99 PLN

H2 HD - 1,99 PLN

canal + seriale extra - 10 PLN (nawet nie wiem co to jest ale już zlecone wyłączenie)

HBO Go - 5 PLN 

Multiroom premium - 20 PLN (nie wiem czym sie różni od standard) 

 

Płatność ok 153 PLN

chciałbym:

- nowy dekoder z możliwością połączenia po wi-fi (najlepiej 4k) oraz multiroom w również po wi-fi 

- hbo go 

- sportu nikt nie ogląda więc to może odpaść

 

czy z powyższymi wymaganiami da się zmieścić w 110 PLN?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buziaczek1982 ja też nie twierdzę, że jest to "właściwy dział" (miałem od chłopaków z tego forum numery telefonów, które powinny jakiś efekt przynieść), dlatego pewnie skończyło się, jak się skończyło. Dla mnie presji nie było: przedłużę, to przedłużę - nie przedłużę, płakał nie będę. Widzę teraz, że im specjalnie nie zależy na tych, którzy chcieliby zostać, ale niekoniecznie płacić rachunki w okolicach stówy, a chcieliby mieć telewizję za 22,50 zł. Posta napisałem też po to, żeby niektórych przygotować, że negocjacje nie zawsze zakończą się sukcesem. Pozdrawiam ?

Edytowane przez Pablito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Giw12

Da się lub nie.  Superpremium 99,99 + MR 10. Być może będzie problem z uzyskaniem HBO Go w cenie pakietu wtedy + 5 zeta. Może być też problem z uzyskaniem dekodera 4k za 0. Wtedy +5 lub 10 zł .

Do tego Fox i NG Play za free.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Kończy mi się umowa na koniec października.

Posiadam S+ z MR za 0zl i płace 99zl miesięcznie. Dekodery Pace i Sagecom.

Dzwonią niemiłosiernie i wciskają HBO go i liczą sobie 104.99zl. 

Napiszcie proszę co mogę ugrać aby nie płacic więcej? Wymiana dekodera wchodzi w grę? Na dniach złoże wypowiedzenie. 

Dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ircios napisał:

 @Giw12

To pesymistyczna wersja, ale tak.

 

@Pablito Same karty miałeś?

W APS nie pytałeś?

@ircios , nie, nie same karty, miałem jeszcze wifi premiumboxa i starego sagema dsi83. W APS pytałem nawet kilka razy, czy są jakieś oferty. Nawet pracownik punktu się dziwił, że nie ma żadnych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to się zdarza, ja miałem zestaw na Caymanach 4K ultrabox+ + wifibox+ (MR) z VIP+MAX, niestety było brak ofert w każdym kanale, umowa się rozwiązała. Co więcej nie było ofert "wznowieniowych". Być może "grają" w ten sposób z wypowiedzeniami.

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2019 o 21:03, lukx95 napisał:

@boss509 Możesz przez bez problemu zachować swój bezpłatny darmowy Multiroom po Cyfrze+ i wymienić tylko główny dekoder na 4K UltraBox+. 

Dobrze, że o tym piszesz, bo mi niejeden konsultant mówił, że przy wymianie będę musiał też wymienić Multiroom na nowy, a to mi niezbyt odpowiadało. Aktualnie do końca umowy mam sporo czasu. Mam jeszcze Pace'a z dyskiem i w sumie on mi odpowiada. Internetu w okolice jeszcze nie mam na tyle dobrego, żeby z niego korzysać na tv. Poza tym za wymianę dekodera na 4K obecnie sobie życzą 15zł miesięcznie.  Więc kompletnie odpada. To dużo za dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprostuje, aktualnie przy wymianie dekodera na nowy, salon ma obowiązek wymiany zestawu MR. Powinieneś zostać o tym poinformowany chociażby na infolinii. Jest to efekt wdrożonej przez Platformę CANAL+ nowej polityki mającej na celu kontrolę odległości sprzętu. Jeżeli salon pozostawi stary MR łamiąc przyjęte wytyczne, wówczas będziesz miał "szczęście".

 

Więcej informacji:

https://pl.canalplus.com/zabezpieczenie-tresci

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, g0nz0s napisał:

Ja sprostuje, aktualnie przy wymianie dekodera na nowy, salon ma obowiązek wymiany zestawu MR. Powinieneś zostać o tym poinformowany chociażby na infolinii. Jest to efekt wdrożonej przez Platformę CANAL+ nowej polityki mającej na celu kontrolę odległości sprzętu. Jeżeli salon pozostawi stary MR łamiąc przyjęte wytyczne, wówczas będziesz miał "szczęście".

 

Więcej informacji:

https://pl.canalplus.com/zabezpieczenie-tresci

No to nadal zostanę przy Pace. :) Póki będę mógł. Korzystam z niego tak jak korzystać się z niego powinno, czyli jeden dekoder w jednym pokoju, drugi w drugim, w obrębie jednego gospodarstwa domowego. Szkoda, że niestety nie wszyscy tak postępują, przez co pewnie prędzej czy później z MR "pocyfrowym" będę musiał się pożegnać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, banita24 napisał:

Było:

Superpremium -99.99 zł

Wifi Premiumbox+ -0

MST-0

Jest:

Superpremium-99.99

Wifi Premiumbox+ -0

MST -0

MP -0

NAt Deo Play -0

Fox Play -0

24 Miesiące

Biorąc pod uwagę powyższe Superpremium 4K w tej cenie z darmową wymianą na dekoder 4K wydaje się chyba pomyłką kolegi @cruzon i tak jak wspomniał @roberttosat, przy 109,99 zł trzeba się poważnie zastanowić nad akceptacją warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, banita24 napisał:

Było:

Superpremium -99.99 zł

Wifi Premiumbox+ -0

MST-0

Jest:

Superpremium-99.99

Wifi Premiumbox+ -0

MST -0

MP -0

NAt Deo Play -0

Fox Play -0

24 Miesiące

97 zł dodatkowo dekoder 4K Canal+ 4K

HBO na 5 m-cy
multiroom z drugim Pace ;-) .

Bardzo droga oferta u kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, boss509 napisał:

Biorąc pod uwagę powyższe Superpremium 4K w tej cenie z darmową wymianą na dekoder 4K wydaje się chyba pomyłką kolegi @cruzon i tak jak wspomniał @roberttosat, przy 109,99 zł trzeba się poważnie zastanowić nad akceptacją warunków.

Tego nie wiemy. Oferty w APS się czasami różnią od ofert DUK, i to sporo nierzadko.Kolega @roberttosat nie pracuje w DUK. Jeśli kolega @cruzon się przesłyszał czy może się pomylił, to wkrótce da znać. Nie myśl pesymistycznie. Nie takie  cuda się działy z ofertami. 

 

1 godzinę temu, gieroj09 napisał:

 

..Bardzo droga oferta u kolegi.

 

Tak? Chyba Twoja ?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to się zdarza, ja miałem zestaw na Caymanach 4K ultrabox+ + wifibox+ (MR) z VIP+MAX, niestety było brak ofert w każdym kanale, umowa się rozwiązała. Co więcej nie było ofert "wznowieniowych". Być może "grają" w ten sposób z wypowiedzeniami.
Dziwne. Że majac takiego abonenta z takim pakietem nie było ofert na przedłużenie??? mimo wypowiedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...