Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, tomwro napisał:

Ja bym jeszcze walczyło o HBO w tej cenie na cały okres umowy.

Nie podpowiadaj głupot.Wielokrotnie było pisane na forum, że nie ma żadnej możliwości  aby dostać HBO za 0zl na całą umowę jeśli się wcześniej nie miało. 

Edytowane przez hubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią do mnie (umowa do końca października, wypowiedzenia nie złożyłem jeszcze) i proponują przedłużenie umowy. Cena taka sama, a umowa na 2 lata (była na rok). Do tego pytanie czy mnie interesuje opcja "Mistrzowska Piłka" bo jest w promocyjnej cenie. Pytam się w jakiej, skoro taka promocja i co? 30 zł, ale w sumie to może być 20 zł ze zobowiązaniem. Wyśmiałem i stwierdziłem, że ani to promocja, ani czas na branie kanałów, które nie pokazują LM przed wrześniem. Oczywiście dowiedziałem się, że im bliżej początku rozgrywek, tym cena będzie wyższa. No serio, ciekawe kto im zapłaci więcej za te kanały. 

Tak w ogóle to muszę złożyć wypowiedzenie jak najszybciej. Nie wiem po co mi głowę zawracają ofertami, które mam na mojencplus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the cable guy, bo myślą że po drugiej stronie słuchawki siedzi "jeleń", który nie ma pojęcia o ich ofercie i łyknie wszystko jak pelikan. Z nimi trzeba krótko i rzeczowo. Mówisz co Cię interesuje, na jaki okres i po jakich cenach. Jeżeli wchodzi gadka o tym, że nigdy takich ofert nie było albo że wymyślasz to żegnasz się z danym delikwentem i czekasz na następną rozmowę lub sam dzwonisz w poszukiwaniu normalnego konsultanta ;)

Edytowane przez shevchenko1987
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hubson napisał:

Nie podpowiadaj głupot.Wielokrotnie było pisane na forum, że nie ma żadnej możliwości  aby dostać HBO za 0zl na całą umowę jeśli się wcześniej nie miało. 

 

Podpowiadam, bo:

Comfort+ 22,50, dopełnienie do Extra niech będzie nawet 15 zł (37,50 zł); 10 Canal+ w standardowej ofercie ICA do końca umowy za 25 zł; HBO z GO za 20 zł daje nam kwotę 82,50 zł. Jeśli do tego doliczymy propozycję Elevenów za 7,95 i Mistrzowskiej Piłki za 5 zł, to dostajemy całość za 95,45.

I naprawdę, nie pisz, że nie ma możliwości. Kwestia rozmowy z konsultantem i argumentów, które się ma.

Tym bardziej, że jedna z konsultantek proponowała mi już opcję Comfort, Canal+ i HBO w tej cenie którą mam, czyli 67,50 zł.

 

Już wcześniej pisałem - po raz pierwszy nic mnie nie trzyma w NC+.

Nie jest to ani HBO, które zostało uwolnione i jest dostępne w aplikacji. Nie jest to Canal+, który ma uruchomić myCanal.

 

Jeśli konsultant oferuje mi Canal+, HBO i Comfort za 99 złotych z dekoderem, to najzwyczajniej nie chce mi się z takim gościem gadać, bo odpowiadam prostym argumentem - w Orange mam telewizję, internet i telefon, co sumując usługi które mam i ofertę proponowaną przez konsultanta, wyjdzie mi na to samo. Muszą naprawdę zejść z ceny, żebym został przekonany.

 

Argumenty w stylu: mamy najnowocześniejszy dekoder 4K (dekoder 4K ma też Orange, Jambox...), my jesteśmy platformą premium - na mnie nie działają.

 

Reasumując - tylko Extra+ z Canal+, HBO, History, Elevenami i Mistrzowską Piłką w cenie max 90 złotych są w stanie mnie zatrzymać z nc+. Do tego dekoder 4K za 0 złotych, na który chciałbym zamienić własny moduł CI+.

Tylko wtedy będzie to tańsza oferta niż mam jako nowy klient Orange.

Dodam, że płacę za telefon 50 zł, za internet 70 zł. Przy ofercie Orange za 220 zł, telewizja full pakiet (Canal+, HBO, Eleveny, Polsaty Sport i Mistrzowska Piłka oraz wiele innych programów, które w nc+ są dodatkowo płatne) wyniosłaby mnie 100 złotych.

 

Wiem, za chwilę ktoś napisze, że moje życzenia to mrzonka i nie da się ich spełnić. Jeśli się nie da, to przestanę być klientem nc+, a zostanę klientem Orange. Jak usłyszałem od konsultanta - Orange i tak kupuje telewizję od nc+.

 

I jeszcze jedno - konsultant na infolinii pracuje na prowizji. Prowizja zależy od tego, co nam sprzedał, za jaką cenę i na jak długi okres. Ot cała filozofia tego, dlaczego nam proponują drogo, a my chcemy tanio :D

 

 

 

Edytowane przez tomwro
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec umowy z końcem sierpnia.

Obecnie mam Comfort+ za 27.50 chyba.

Chcę nadal comfort + I do tego potrzebuję Multiroom.

Comfort + z multiroomem i wymianą dekodera na główny wifipremium box i drugi jakiś tam dekoder oferują w przedłużeniu za 34.99

Chyba lepiej się nie da co? wydaje się na dobrą ofertę, czy walczyć dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomwro napisał:

Moim zdaniem możesz mieć w tej samej cenie.

Zerknij do swojej umowy i sprawdź ile będziesz płacił bez przedłużenia umowy, jeśli przejdzie na czas nieoznaczony.

Może się okazać, że nic nie robiąc będzie to kwota niższa od 34,99.

 

 

 nic nie robiąc będę miał tylko comfort + za 31.9 bez multiroomu i ze starym dekoderem, a chcę multiroom i wymianę dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież  Gierrapek nie  składał oferty,wiec jemu jak się postara dadzą za darmo MP. Widzę, że muszę Ci łopatologicznie  to przedstawić.

Mistrzowska Piłka za 0zl, 5zl, 10zl itd jest dostępna od pakietu nowy start+ z 6canal+ za 54.99.

Jest różnica między pakietem extra + z 8 canal+ za 79,99 a pakietem składanym np.  Extra + 44,99zł + 8canal+ za 25zl.

Opcja z dopełnieniem jest tym o co warto walczyć czyli comfort za 22,5 + dopełnienie  do extra za 10zl + dodatkowe HBO i canal+  ale dużo razy było pisane,ze do tych ofert MP możesz dostać najtaniej za 20zl.Nikt nie dostał  taniej do składaka 

Edytowane przez hubson
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koniec umowy 31.08.2019. dotychczas miałem Extra + 6 x Canal + Eleven + multiroom premium za 89,40

Dzisiejsz propozycja: canal x 6 79,90, eleven 7,95, Mistrzowska pilka 0, multiroom premium 0, wynajem dekodera 5 = 92,85

niby wszystko ok, ale nie pasuje mi te 79,60. czuję że przerzucili 10 zlotych z MP...

Co myślicie o tej ofercie. kombinować jeszcze, czy brać ??? Wypowiedzenie wyslane profilaktycznie w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy w październiku. Dzwonią od miesiąca. Dwie rozmowy, druga bardzo niemiła (konsultant robił ze mnie głupka) i poszedłem z wypowiedzeniem do POK. 

Dzisiaj telefon z ofertą, która mnie satysfakcjonuje. 
Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE 69,99(później 76,99), Eleven Sports 11,90, Filmbox Pack 0, MISTRZOWSKA PIŁKA 0, MULTIROOM STANDARD 0, NAJEM TURBOBOX+ 5zł.

Łącznie 86.99, czyli tyle co płacę teraz, a nie miałem od stycznia mistrzowskiej piłki. Dodatkowo miałem stary dekoder i multiroom ciągnąłem kablem. Teraz dadzą jakiś dekoderek wifi. Jaki ten dekoder nie będzie to zawsze lepszy niż kabel z pokoju do pokoju.

Jedyne co s[beep]yłem to nie wyżebrałem HBO na pół roku. Kompletnie o tym zapomniałem. Co prawda filmów zbytnio nie oglądam ale pewnie przez te pół roku z 5 razy bym się na HBO zatrzymał.

Mam jednak pytanie. Od konsultanta dowiedziałem się, że kanały C+ Sport 3 i 4 są dublem tego co na 1 i 2. Tłumaczył mi, że na Sport3 i 4 będą jedynie duble tego co puszczają na Sport1 i 2 po to, aby odsprzedawać transmisje innym platformom. Prawda to? 
Powiedział mi także, że C+ Sport3 i 4 są dostępne tylko przy wariancie C+(8). Nie są mi potrzebne seriale i dokument, więc zdecydowałem się wziąć tylko C+(6). Nadmienię, że pakiet z serialami i dokumentem oferowano za 96zł, więc 10 zł drożej niż to co mam teraz do zaakceptowania. Nie chcę tylko, aby się zaraz okazało, że zaczną na Sport3 i 4 puszczać transmisje z czegoś czego nie będzie na pozostałych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowskiej piłki nie chcą już dać za 0 zł do mojego pakietu.

 

Pozostanie mi czekać spokojnie do końca umowy. Na święta powinno być lepiej. A nóż eleven sport może będzie w jakimś pakiecie extra.

 

Jedno jest pewne, że głupie 5 zł to koniec świata dla konsultanta. Niby mnie to nie dziwi, ale jak klient odmówi, to obraza większa aniżeli dziecku się cukierka zabierze.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj
Umowa do końca roku.
Extra + z 10 C+ = 79,99 zł (obecnie mam 6 C+ w cenie 69,99 zł)
Canal + 4 k = 0,00 zł
Dekoder 4k = 0,00 zł (obecnie mam za 15,00 zł)
Mistrzowska piłka = 5 zł
Eleven sports = 7,95 zł / 12m
Łącznie 92,94 zł
 
Zastanawiam się, czy nie zaakceptować. Ukryta opłata za mistrzowską piłkę 5zł, w zamian że dekoder za 0 z 15 zł.
 
Generalnie przed końcem roku mogę tylko ugrać jeszcze 5 zł za tą mistrzowską piłkę.
 
Jeszcze się biję z myślami o pełną paczkę C+....
Pytałeś może jakby było z opłatami za dekoder przy pozostaniu z 6C+?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca sierpnia już z milion telefonów i zawsze to samo. Superpremium za 99.90 zł, eleveny za 11.90 zł, HBO GO 5 zł, dekodery w multiroom i dwie karty Cameleoon za 0 zł. chce tylko i wyłącznie mistrzowską piłkę w tej cenie. Propozycje były za 30, 20 teraz jest za 10 zł. Z miesiąc temu jeden normalny konsultant zaproponował eleveny za 7.95 zł na rok i trzeba znów przedłużyć na kolejny rok. Dziś telefon i znów ta sama gadka obraza majestatu co ja chce bo to najtaniej a o elevenach sam się upomniałem i HBO GO na dwa miesiące za free też sam, wypowiedzenie nie złożone ale wg, konsultantki to nic nie da bo to już najtaniej. Cena na teraz 122.95 zł warto czy czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NobelM

 

Opłata za dekoder 10 zł, ale od razu była propozycja na pełny pakiet C+ 79,99 zł i dekoder 0,00 zł

 

Oferta byłaby ,,OK" gdyby tylko ta mistrzowska piłka była w cenie 0 zł

 

Nc+ to chyba jedyny operator z którym trzeba się tak przepychać.

 

 

Dzięki za odpowiedź. Również uważam, że oferta niezła, tym bardziej, że całkowicie zszedłeś z opłaty za dekoder i łatwiej będzie negocjować cenę za 2 lata default_wink.png

Być może udałoby się uzyskać jeszcze MP za 0zł bliżej końca umowy, ale pewności nie ma, a jeszcze odwidzi im się ten rabat za dekoder i będzie słabo. Poza tym do grudnia musiałbyś płacić te 15zl miesięcznie za dekoder. Moim zdaniem warto wziąć tę ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Aktualnie posiadam pakiet Extra +, z 8x Canal+, plus paczka Eleven, za 101,89 zl na 12 miesięcy, koniec umowy 31 sierpnia 2019, wszystko na module Cam. Wypowiedzenia nie wysłałem. Na tę chwilę wolę przejść na czas nieokreślony. To co proponują to woła o pomstę do nieba ;) Najlepsze jest to, że konsultanci z DUKu powtarzają jak mantrę, że nie mogą dać Canal+ 4K na module, muszę wziąć dekoder. W opcjach na moje nc+, mogę sobie dokupic. Ludki na infolinii, z kolei mówią, że mogę sam albo oni mi bez problemu włączą. Mam pytanie, może ktoś przerabiał, oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia, jaką kwotę oferują przy przedłużeniu umowy, pozostając na module, z pakietem extra+, z pełną paczką canal+, dodatkowo z canalem+ 4K i Mistrzowska Piłką? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moduł, ale nie 4K. Przerabiałem temat, bo z kolei chciałbym ewentualnie zamienić na dekoder 4K (moduł to problem z nagrywaniem/oglądaniem).

 

Obecnie mam Comfort+ z 8*Canal+ i HBO za 67,50. Zaproponowano mi Extra z Canal+ (również 4K za 0) i HBO na cały okres oraz dekoderem 4K za 99 złotych. Chciałem do tego Eleveny - usłyszałem, że nie ma opcji. Podziękowałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...