Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do października. Dwa telefony i te same propozycje umowy na 24 miesiące:

Extra+ z 6xCanal+ --- 79,99 zł

Eleven Sports --- 7,95 zł

8x Polsat Sport Premium --- 0 zł.

Zostaję z multiroomem z dwoma niezależnymi dekoderami za 0 zł.

Razem opłata miesięczna 87,94 zł.

Da się taniej lub coś więcej w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zadałeś sobie trudu czytania. Raczej na pewno. Jak chcesz Polsaty to sie nie da taniej.

Na Eleven b.dobra cena.

Na pewno masz dużo czasu do końca umowy i raczej teraz nie musisz zawracać sobie głowy W piłce w lato nic się nie dzieje,  

Najlepiej złóż wypowiedzenie i czekaj na propozycje. W między czasie zacznij czytać jakie oferty tu padają i porównuj z tym co Ci zaproponują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak - przeczytałem kilka ostatnich podstron. Nie znalazłem nikogo w mojej sytuacji.

Ofertę przyjąć mogę teraz, natomiast aktywacja oferty kiedy tylko chcę, czyli np. od września, gdy piłka się rozkręci.

Osobiście uważam, że nie da się taniej dostać tego co proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jakid napisał:

O

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekc ja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł 

Czyli dostałeś ofertę standardową bez szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do października. Dwa telefony i te same propozycje umowy na 24 miesiące:
Extra+ z 6xCanal+ --- 79,99 zł
Eleven Sports --- 7,95 zł
8x Polsat Sport Premium --- 0 zł.
Zostaję z multiroomem z dwoma niezależnymi dekoderami za 0 zł.
Razem opłata miesięczna 87,94 zł.
Da się taniej lub coś więcej w tej cenie?
Eleveny pewnie na 12m?
Extra 6C+ za 69.99zł powinieneś dostać.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jakid napisał:

O

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekc ja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł 

Potwierdzam ofertę wyżej ?do tego multirum za 0zł

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ostatnim czasie udało się komuś dostać ultraboxa za 0zl ? 

Jesli tak to przy jakim abonamencie ?

Bo duk informuje ,ze jedynie co mogą zrobić to zniżka z 15zl na 10zl/msc za dekoder przy abonamencie za 80zl i ta decyzja nie zmieni się w czerwcu czyli do końca mojej umowy .

Edytowane przez adam93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam takie pytanie. Jeżeli wziąłbym teraz ofertę start+ na 24 miesiące, to czy mogę zmienić jej warunki po upływie 15 miesięcy (mam na myśli wymianę dekodera, dobrania multiroom i zwiększenie pakietu) i czy ta oferta będzie chociaż troszkę lepsza niż standardowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś

+ wymiana dekodera na 4k za free

zakceptowana oferta

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 54,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

 

Tel z numeru:

‭+48 12 294 79 99‬

 

pozdrawiam

Edytowane przez SowaLdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc minus to jednak dziwna instytucja. Z końcem maja tego roku (czyli za 10 dni) kończy mi się umowa. Aktualnie posiadam Comfort+8 C+ i płacę za to 62,50. Od jakiegoś czasu "atakują" mnie ofertami na to samo za 79,90 w "promocji" na 24 miesiące i to jest oferta z "duk-u" (o ile ta instytucja coś takiego posiada). Logując się do icok-a to samo mam za 69,90 (taniej o 10zł) na 24 miesiące bez łaski i "szarpania" się z konsulami. Żeby było jeszcze bardziej strasznie i śmiesznie to jeśli nie zrobię nic i umowa przejdzie w czas nieokreślony to zamiast 62,50 ile teraz płacę będę miał drożej tylko o 2 zł czyli i tak najtaniej, na najlepszym układzie bo w ciągu miesiąca mogę sobie umowę z nimi rozwiązać (bez wiązania się na długie miesiące) i olać to ich całe zamieszanie jakie mi zrobili z ofertami.

 

A na koniec najlepsze: mój kolega z pracy któremu się kończy umowa w październiku tego roku i posiada to samo co ja czyli Comfort+8C+ i też tak jak ja płaci 62,50 miesięcznie, sam do nich zadzwonił (na zwykły numer warszawski) i zapytał czy może już przedłużyć umowę, na co konsul mu odpowiedział że może, więc kolega zapytał po ile najtaniej mu zrobi to co ma? na co konsul mu odpowiedział  że może mu to zaproponować po 47,50 miesięcznie (Comfort po 22,50 i paczka C+ po 25). Jak kolega to usłyszał to chyba z 5 razy pytał o potwierdzenie czy się nie przesłyszał (znając moje przepychanki z nimi) ale okazało się że to prawda, więc przyjął ofertę i cześć pieśni.

 

Kto mi to logicznie wytłumaczy?  - ja bez flaszki to chyba tego nie rozbierę panie Paździoch:)  

Co nowy okres to zawsze to samo, jestem z nimi od 2006 r. i nigdy nie było normalnie, logicznie, zawsze musi być tak samo czyli nienormalnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2019 o 13:29, Wojcieszko napisał:

Panowie a ja mam takie pytanie. Jeżeli wziąłbym teraz ofertę start+ na 24 miesiące, to czy mogę zmienić jej warunki po upływie 15 miesięcy (mam na myśli wymianę dekodera, dobrania multiroom i zwiększenie pakietu) i czy ta oferta będzie chociaż troszkę lepsza niż standardowa?

 

Nikt nie jest mi w stanie udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukałem takiej oferty jak mam ale podobnej nie znalazłem, a mianowicie umowa do końca sierpnia, telefon z dziś: Superpremium 99,99, HBO GO 5 pln., HBO z CINEMAX,  Eleveny 11,90, dwie karty osobne Cameleon, 2 X Pace wychodzi razem 116,89 i to jest umowa z przed 2 lat a ja chce w tej cenie tylko i wyłącznie Mistrzowską Piłkę i na razie 10  dodatkowo proponują. Na co mogę liczyć bo na początku rozmowy miałem 20 a zeszło do 10, a jak powiedziałem że z NETFLIXA korzystam na 4 po 13pln to usłyszałem czy słyszałem o SHOWMAX i że padli a NC+ nigdy nie zniknie- taka ciekawostka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację, jeżeli ktoś takowe posiada: obecnie start + i elevem za 30,89zl z czynszem. Umowa 12msc. Na co maksymalnie można liczyć po wypowiedzeniu? 

 

Interesował by mnie albo taki sam pakiet albo sam start. Nie potrzeba mi canal+, comfort ów itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Yozeph napisał:

Witam, szukałem takiej oferty jak mam ale podobnej nie znalazłem, a mianowicie umowa do końca sierpnia, telefon z dziś: Superpremium 99,99, HBO GO 5 pln., HBO z CINEMAX,  Eleveny 11,90, dwie karty osobne Cameleon, 2 X Pace wychodzi razem 116,89 i :-)

Piszesz Superpremium z HBO i Cinemax. A jest Superpremium bez HBO i Cinemax? ? Czy konsul Ci  tak powiedział?  Nie ma też innej opcji jak 2 karty Cameleon osobne. Oczywiście na Polsatowskie kanały masz szanse za 0, bardziej  na koniec umowy. Wypowiedzenie chociaż wysłałeś?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Umowa do końca lipca. Wcześniej złożone wypowiedzenie. Dotychczas rozmowy w mało przyjemnym tonie z propozycją standardowych ofert jak dla nowych klientów  albo informacja o konieczności oddania dekodera po zakończeniu umowy. Nie było żadnej opcji pakietu Comfort za 22,50zł. Wczoraj rozmowa z normalnym konsultantem i bez problemu dostałem Comfort za 25zł  oraz  Canal + za 25zł . Umowa na 24 miesiące. Proponowali też dekoder 4K w cenie 15zł miesięcznie oraz aktywacja 49zł. 

Edytowane przez Marky79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, za 25zł. Ponieważ w okresie wakacyjnym wyjeżdżam na 2 miesiące to już nie miałem ochoty i czasu czekać do końca umowy na nową ofertę.

Zaakceptowałem 25 zł za Comfort.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...