Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Na co mogę liczyć w  ofercie przedłużenia.

Aktualnie Extra + za 59,99 dodatkowo 14,90 za eleveny, czynsz 5 zł Wifi Premium box+ + 30 zł za 3 dekodery na wifi multiroom = 109,99zł.

W grę wchodzi obniżenie kosztów tego co jest lub dobranie hbo z hbo go ewentualnie jeszcze C+ x8 .

Nie jestem do końca w temacie gdyż do tej pory byłem abonentem Cyfrowego Polsatu i nie przedłużałem umowy w Nc+

Umowa do 31-10-2019 Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

dostalem propozycje przdluzeniowa na Start+ za 9.99zl + Premium WifiBox za 0zl.

Obecnie posiadam  Start+ za 9.99zl + Premium WifiBox za 5zl.

 

Mam pytanie. Do jakiego najnizszego pakietu moge dobrac dekoder 4k i ile wynosi najem (obstawiam, ze nie 0zl przy niskim abonamencie :) )

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SowaLdz napisał:

Extra + daja za 44,90 zł a eleven na rok za 7,96 lub calość po 12 zł z dekoderami nie wiem czy coś ugrasz ale może ktoś inny ma wieksz wiedzę 

 

pozdro ?

Wiedza nie potrzebna.  Wystarczy trochę poczytać w tym temacie. Wszystko jest. Jest nawet napisane jak można mieć Extra+ za 32,50 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
 

Obecnie teściowie mają pakiet Superpremium(6)LIVE 94,99 zł, Opcje dodatkowe Eleven Sports 11,90 zł, Multiroom Standard 0,00 zł, czynsz najmu 5,00 zł łącznie 111,89 zł

 

Czyli w praktyce można uzyskać w tym pakiecie Mistrzowską Piłkę przy tych samych cenach w umowie na 24 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, koraspl napisał:

Czesc,

dostalem propozycje przdluzeniowa na Start+ za 9.99zl + Premium WifiBox za 0zl.

Obecnie posiadam  Start+ za 9.99zl + Premium WifiBox za 5zl.

 

Mam pytanie. Do jakiego najnizszego pakietu moge dobrac dekoder 4k i ile wynosi najem (obstawiam, ze nie 0zl przy niskim abonamencie :) )

 

pzdr

Nie wiem czy jest takie ograniczenie. Musisz zapytać w punkcie. Standardowo 99 zł aktywacji+15 co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofeta  z dziś  :

Extra + Canal plus 79.99 , filmbox pack , wifi premiumbox 5 zł   razem 84.99 

 

Oferta chyba stadardowa , ale zastanawiam się czy dało by się wyrwać w tej cenie dekoder 4k za 5 zł , lub multiroom za 0 zł ?

Edytowane przez Klakier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem przed momentem, nie chciało mi się więcej kombinować, bo akurat tą umowę ogląda ktoś inny.

Miałem Extra+, Eleven i Wifi Premiumbox za 69,90 PLN

Teraz mam Extra +, 6 x Canal+, Mistrzowska Piłka i ten sam dekoder również za 69,90 PLN. Więc w skrócie zamiast włoskiej mam angielską, a żona jeszcze jakiś dodatkowy film obejrzy.

Przed rozmową planowałem dostać Mistrzowską Piłkę i dekoder za darmo, udało się uzyskać, a zamiana na Eleven też chyba nie jest czymś bardzo złym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder 4k pewnie aktywacja 99 i 15/m. Do końca miesiąca aktywacja dodatkowego Wifiboxa do MR 0 i od grudnia 10 do abonamentu.

Co do dekodera 4k to zadzwoń jeszcze na infolinię..  Być może taniej dostaniesz

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki 

Chcemy właśnie wymienić pace już na nowy multiroom bo coś obydwa siadają jeden przerywa nagrywanie drugi się samemu wyłoncza jak myślisz jak bym teraz dobrał multiroom tak jak piszesz a za 4 miesionce już mogę przedłużać umowę do kończy marca ugrał bym coś puzniej na multiroom albo dekoderze 4k

Dzwoniłem niemoge wogule wymienić cały multiroom na nowy z dekoderem 4k 

Dzwoniłem niemoge wogule wymienić cały multiroom na nowy z dekoderem 4k 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Cofałem się parę stron, ale nie znalazłem podobnej oferty do mojej dlatego pisze i proszę o podpowiedź od tych co mają ceny w głowie.

Posiadam:

Extra+

HBO - 15/m

HBO GO - 5/m

Hustler - 4,99/m

Multiroom Premium - 20/m

 

Za wszystko 89,98 zł/m

Koniec umowy listopad. Chciałbym pozostać przy tym co mam, a jedynie wymienić dekoder na 4K. 

 

Parę dni temu telefon z propozycją.

Extra+,

HBO i HBO GO

Umowa na 2 lata,

Wymiana dekodera na 4K plus aktywacja 49 zł,

Drugi dekoder aktywacja 0 zł,

Rezygnacja z Multiroom Premium na zwykły multiroom

Rezygnacja z Hustler

 

Za wszystko 95zł/m

 

Co myślicie?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Złożyłem wypowiedzenie umowy już jakiś czas temu, koniec umowy w czerwcu. Przeczytałem kilka tematów i chciałem się upewnić, że podane poniżej ceny za pakiety są najniższe jakie da się ugrać albo blisko.

 

Extra 6C - 49,9

Extra 8C - 79,9 ? 

Eleven 12zł na cały okres

Dekoder 4k - 5zł 

Mistrzowska piłka - 0zł 

 

Nie wiem jedynie jak wygląda opłata za kanał 4k? Dzięki za pomoc. 

Edytowane przez michal1449
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecna oferta extra+ 47,50, wypowiedzenie złożone w kwietniu, koniec umowy 31.05.2019r. 

Telefony w sprawie przedluzenia umowy.... start+ za 17,50 zł. (po konsultacji z przełożonym za 14,99 zł.), comfort+ za 29,99 zł. 

Jak powiedziałem ze mnie taka oferta nie satysfakcjonuje i jestem skłonny przedłużyć umowę jeśli start + będzie za 10zl. lub comfort za 22,50 zł. to konsultant stwierdził ze takich ofert nie ma i mam czas do 14 czerwca na zdanie dekodera. 

Powiedziałem, że takie oferty padają i ze może niech sobie poczyta na forum:) Greg

Edytowane przez Greg78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecna oferta extra+ 47,50, wypowiedzenie złożone w kwietniu, koniec umowy 31.05.2019r. 
Telefony w sprawie przedluzenia umowy.... start+ za 17,50 zł. (po konsultacji z przełożonym za 14,99 zł.), comfort+ za 29,99 zł. 
Jak powiedziałem ze mnie taka oferta nie satysfakcjonuje i jestem skłonny przedłużyć umowę jeśli start + będzie za 10zl. lub comfort za 22,50 zł. to konsultant stwierdził ze takich ofert nie ma i mam czas do 14 czerwca na zdanie dekodera. 
Powiedziałem, że takie oferty padają i ze może niech sobie poczyta na forum:) Greg
22,50 za Comfort dostaniesz bez łaski. Musisz poczekac
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Raczej wątpliwe, że przy Comfort+ otrzymasz Mistrzowską Piłkę za 0 zł, jeżeli za ultraBOX+ 4K płacisz obecnie czynsz 15 zł, to również wątpliwe, że zejdą na 5 zł czynszu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, giecik napisał:
W dniu 13.05.2019 o 18:21, Greg78 napisał:
Witam, obecna oferta extra+ 47,50, wypowiedzenie złożone w kwietniu, koniec umowy 31.05.2019r. 
Telefony w sprawie przedluzenia umowy.... start+ za 17,50 zł. (po konsultacji z przełożonym za 14,99 zł.), comfort+ za 29,99 zł. 
Jak powiedziałem ze mnie taka oferta nie satysfakcjonuje i jestem skłonny przedłużyć umowę jeśli start + będzie za 10zl. lub comfort za 22,50 zł. to konsultant stwierdził ze takich ofert nie ma i mam czas do 14 czerwca na zdanie dekodera. 
Powiedziałem, że takie oferty padają i ze może niech sobie poczyta na forum:) Greg

22,50 za Comfort dostaniesz bez łaski. Musisz poczekac

 Dzisiaj oddzwonił konsultant z którym rozmawiałem wczoraj i padła propozycja comfort+ za 22,50 zł., start+ bez zmian czyli 14,99 zł. 

Powiedziałem ze poczekam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj:

Nowy Comfort+, 6xC+, Mistrzowska Piłka, WifiPremium Box - 74,99zł

Umowa do końca października, oferta odrzucona.

Najlepsze było to, że konsul mi wciskał, że ceny pakietów się zmieniły i teraz Comfort mimo iż jest uboższy o dwa kanały kosztuje 10zł więcej i Mistrzowską Piłkę dostaje za darmo..:lol2:

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry.
za 2 msc kończy mi się umowa. W chwili obecnej mam comfort + za 27.50 i dekoder WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74

Interesuje mnie płacic jak najmniej za abonament i uruchomienie multiroom.

Na jaką mniej więcej propozycję przystać, bo na razie proponują mi płacić za ten pakiet więcej niż do tej pory (sic!) + opłata za wymianę dekodera głównego na dekoder z dyskiem twardym + oplata za multiroom :( na tą chwilę łącznie ponad 40zł :/

 

PS. właśnie wysyłam wypowiedzenie, może coś się ruszy w sprawie ofert

Edytowane przez black_fort
zapomniałem coś dopisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuje porady.

 

Obecnie comfort+, eleven, moduł CI za 54,99, umowa do 31.07.2019r.

 

Chciałbym zamienić moduł na dwa dekodery z dobraniem multiroom itd. Interesuje mnie także Canał+, eleven sport.

Czy da radę to zrobić aby nie czekać na koniec umowy i wzięcie zupełnie nowej z dekoderami? Czy biorąc nową umowę po zakończeniu tej, z dekoderami, mogę negocjować stawki za pakiety o jakich tutaj piszecie?

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Ja wymieniałem z modułu miesiąc temu i też umowę miałem do końca lipca, wziąłem Ultraboxa i nowy comfort, c+ x8, c+4k, dopelnienie do extra, kolekcje vod i mistrzowska piłka, najem i aktywacja 0pln, wszystko za 69.90pln, więc się da tylko wypowiedzenie wyślij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...