Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do września, dziś telefon z Warszawy z propozycją tego samego co mam, Superpremium z Elevenami, dwa dekodery po Cyfrze, obecnie płacę bez kilku groszy 112 zł propozycja 120 zł z  jakimś chyba kawałkiem, plus dorzuci Mistrzowską Piłkę. Gdyby dał mi to wszystko za te 112 zł bym się może i zdecydował, a tak podziękowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.09.2019 ale zależało mi na PSP, a zaczęli sami wydzwaniać z propozycjami przedłużenia. Pierwsza była tak kiepska, że śmiechłem ale potem sam zadzwoniłem i zacząłem negocjować z innym ziutkiem na infolinii.

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox P lay 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 97,94  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Z tego co tu czytałem Extra z 8C+ można mieć za 79,99. Konsultant wielokrotnie mi powtarzał, że jak mi da za 79,99, to PSP będzie kosztowało 20 zł miesięcznie i chyba mnie ostatecznie pokonał i przekonał. Najpierw było Eleven za 11,90 na 24 miechy ale od razu powiedziałem, że chce na 12 za 7,95. HBO nie miałem wcześniej, to rzuciłem hasło że chce mieć na 5m gratis, potem wyłącze.

 

Ogólnie jak na brak wypowiedzenia jest ok. 98 dzielone na dwa, to robi się już śmieszna kwota. Gdybym sam płacił, to pewnie bym ich przeczekał do września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marekpolek napisał:

A czy będąc na umowie na czas nieoznaczony można dobierać dodatkowe pakiety i rezygnować z nich, typu Eleven, Eurosport 2 itd.?

 

Tak to oferta Tzw.: Elastyczna gdzie sam Comfort+ kosztuje 39,99 zł /miesięcznie a Canal+ 80 zł  ale możesz tasować pakietami jak chcesz raz na miesiąc przykładowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADUSIEK XPS 5

Jeżeli masz zawarte opcje dodatkowe w ramach całej umowy to zostają one na okresie nieoznaczonym... jedynie w zależności od pakietu jaki się ma jest kilka zł drożej...w moim przypadku na umowie wygląda to tak...

Nowy Start+ 20zł(okres oznaczony)/24zł(okres nieoznaczony)

Canal+ x8 25zł(okres oznaczony)/25zł(okres nieoznaczony)

Canal+ 4K 0zł(okres oznaczony)/0zł(okres nieoznaczony)

Dekoder 4K 0zł(okres oznaczony)/0zł(okres nieoznaczony)

Jedyny minus to nie masz wtedy ofert promocyjnych ale opcja włącz wyłącz też się opłaca w większości przypadków

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

 

Zadzwonili, chociaż umowa do konca lipca, ale chyba maja zanotowane, ze lubię sportowe kanały i przyda mi się na juz mistrzowska piłka.

Czy wg was można coś więcej wynegocjować już teraz, czy tylko przy złożeniu wypowiedzenia, czy może to optymalna oferta?

Mam czas na kliknięcie akceptuj do poniedziałku.

 

Pozdrawiam69e5e2d6b57852a61457b12ad65f970f.jpg

 

Wysłane z mojego SGP512 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Edit: dodam ze Filmbox w tej ofercie tylko na miesiac, a dotychczasowa oplata 84,40 za extra c+ x6 eleven najem i mr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Dzięki wszystkim za informacje. Ale jeszcze jedno pytanie. Teraz jest 47,50 zł (Comfort+ i C+), następnie w prognozie 51,50 zł w nieoznaczonym okresie umowy. Ale w szczegółach oferty jest również wzmianka, że 25,00 zł za C+ obowiązuje do końca okresu gwarantowanego. Czy zatem ta cena 25,00 zł za C+ na pewno nadal będzie utrzymana w nieoznaczonym okresie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2019 o 20:42, ircios napisał:

@damiant10

Była możliwość zrabatowania 1 z 2 lub więcej MR do 0. Teraz jak do tego nc podchodzi, nie wiem. Warto powalczyć.  Zawsze to 10 mniej by było.Eleven za 7,90. Chociaż wciskają Ci dekoder 4k, to może być ciężko. Muszą sobie odbić dzierżawę za dekoder 4k.

 

 

@kompozyt73

Możesz brać ?

Ale z Fox i NG Play. Do tego HBO na kilka m. za free.

Umowa przedłużona, superpremium+(8c+), 99zł, 4Mr standard 40zł, eleven 7.90zł(12m a pozniej zadzwonic żeby na kolejne 12miesiecy wlaczyli), mistrzowska piłka 0zł, fox i nat geo 0zł, mediabox 0zl z możliwoscia wymiany na 4k w cenie 5zl na miesiac
Za całosc wyszło 147.90zł. Multiroomu nie dało rady zrabatowac ale udało się urwać to 9zł na miesiac. Dzieki iricios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na chwilę obecną posiadam ofertę Pakiet Superpremium+, multiroom standard z kartami cameleon, dekodery ultrabox + - W CENIE 120 zł.

Umowa kończy się w lipcu br. Chciałbym zmienić przynajmniej jeden z dekoderów na 4K z zachowaniem multiroomu. Zdaję sobie sprawę z tego że będę musiał pożegnać się z kartami cameleon.  Zaproponowali mi przedłużenie umowy z dekoderem 4k za kwotę 105 zł przez pierwsze 6 miesięcy a następnie 125 zł. Dodam że nie składałem jeszcze pisemnej rezygnacji natomiast podczas kilku rozmów z konsultantami poinformowałem ich , że  przy takiej ofercie składam rezygnację. 

 

Czy mogę wyciągnąć coś więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...