Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie:
Extra, 6xC+, Man Pack, Eleveny, MR 2xCamel, 1xPace za 86,89zł

Czy w moim przypadku jest możliwa kombinacja:
Comfort 22,5zł, dopełnienie do Extra 10zł, 8xC+ 25zł, Eleveny 7,95zł, Man Pack 5zł, MR 0zł, 1xPace 0zł, Mistrzowska Piłka 0zł ?

Jaka jeszcze kombinacja może być dobra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do DUK i zapytaj czy dostaiesz comfort
Tak, właśnie dzwonili z duk i mam możliwość przejścia na comfort. Tylko pytanie czy dostanę dopełnienie do extra za 10zl. Według konsultanta muszę to załatwić oddzielnie, po darmowym miesiącu.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ircios napisał:

Napisałem wyraźnie, z jakich miast telrfony się liczą, bo najlepsze oferty.?

Na umowie ojca zrobiłem comforta za 22,5.8xCanal+ stażowy na 3m za free i HBO z HBO Go na 2m za free.dzwonil dział lojalizacji z Katowic.Rozumiem,że ten telefon się nie liczył i miałem czekać aż taką ofertę da Kraków ? ??? Dodam,że wcześniej był comfort za 34.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, fikol5 napisał:

Tak, właśnie dzwonili z duk i mam możliwość przejścia na comfort. Tylko pytanie czy dostanę dopełnienie do extra za 10zl. Według konsultanta muszę to załatwić oddzielnie, po darmowym miesiącu.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Dostaniesz bez problemu ja zrobilem to 10min temu.Wczesniej mialem super+ Umowa sie konczyla przedluzylem comfort za 22.5 i dzisiaj za 10 dopelnilem do exra.Na poczatku beda ci wciskac dopelnienie za 15 ale powiedz ze masz obiecane za 10 i tyle.100zl w kieszeni?

Dopelnic mozesz po miesiacu gratisowym wczesniej to nie przejdzie w systemie.Pozdr

 

Edytowane przez arras74
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PuchaczRolny napisał:

Obecnie:
Extra, 6xC+, Man Pack, Eleveny, MR 2xCamel, 1xPace za 86,89zł

Czy w moim przypadku jest możliwa kombinacja:
Comfort 22,5zł, dopełnienie do Extra 10zł, 8xC+ 25zł, Eleveny 7,95zł, Man Pack 5zł, MR 0zł, 1xPace 0zł, Mistrzowska Piłka 0zł ?

Jaka jeszcze kombinacja może być dobra ?

 

Przy opcji składanej niedostaniesz  mistrzowskiej piłki za 0zł.

Mi umowa sie skonczyła wczoraj, nie mam cisnienia na przedłużenie ale konsultanci dzwonią jeszcze. Jedna rozmowa rano i dostałem informacje ze nie ma szans na opcje dopełnienia do opcji extra+ biorac comfort za 22,50zł. Każdy gada co innego rece opadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kwiatol napisał:

Witam,

Mam pytanie odnośnie HBO i HBOGO... Jak skończył mi się okres darmowy, to jaka jest teraz najlepsza opcja? Słyszałem o 20 zł na 6 msc lub 12 msc. Opcja włącz/wyłącz jest dostępna za 25 zł (za ile?)? Dzięki!

To jets chyba najlepsza opcja obecnie 

 

https://media2.pl/media/155859-HBO-i-HBO-GO-w-prezencie-do-2-miesiecy-w-NCplus.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wojo11 napisał:

U mnie slabo i chyba po 10 latach zaoszczedze troche kasy i sie rozstane. Umowa juz skpnczona i za e+, c8 hbo + multi chca 97zl i nic w dol ?

 

Kolega @roberttosat dobrze Ci napisał. Dodam, że możesz mieć to jeszcze taniej o 12,50. Wszystko wyżej napisane.

Zapoznaj się z tematem, a nie odrazu chcesz odchodzić?. To, że oni nie chcą teraz zejść, to nie znaczy, że nie zejdą.  Na początku zawsze szukają jeleni, aby naciągnąć na kasę.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, roberttosat napisał:

extra 44,99 + c+ 25 + hbo 20 a multi to nie wiem co masz na myśli

 

Multi = multiroom

Chodzi o to ze przez ostatni miesiac i okolo 10 telefonow z duk  w tym dzisiaj 2 telefony, oferta od samego poczatku jest taka sama co do zlotowki. Ponadto twierdza ze hbo daja gratis 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przedłużyć umowę i wszystko, fajnie uzgodnione i... przypomniało mi się, ze zmieniają karty.
Mam MR i jeden wypożyczony dekoder, drugi kiedyś kupiony od nich. Pytam się czy jak zmienią karty i zostanę z jednym wypożyczonym dekoderem to drugi będzie bez dodatkowych opłat.. i zaczęło się kombinowanie, że nie może mi gwarantować i będzie jak w umowie. Podziękowałem.

Edytowane przez PuchaczRolny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Niektórzy mają 2×razy Pejs PVR w MR, więc oczywiste powinno być, że jak będzie wymiana to PVR za PVR. Niestety nie dadzą 2 Premiumbox. Na bank wymiana głównego dekodera za free i bez najmu. Chyba, że kogoś nieobeznanego zrobią w konia, aby były mniejsze straty. Do tego to są zdolni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy jeszcze mam 2 miesiące i już zaczęli dzwonić.

 

Możliwa jest w ogóle konfiguracja:

Extra+ C+6(albo 8) + HBO + mediabox

ewetnualnie

Comfort+ (z dopełnieniem za 10 zł) + C+6(8) + HBO + mediabox

za nie więcej niż 85 zł?

 

Z każdym razem dzwonią i oferują mi Comfort+ za 35 zł.

 

Ja sobie wyliczyłem:

Comfort+ 25 zł

dopełnienie do Extra+ 10 zł

C+ 6 czy tam 8 - 25 zł

HBO - 20 zł

no i ten nieszczęsny miediabox 5 zł

= 85 zł

 

Wkurzają mnie te podchody co 15 miesięcy. Następnym razem po prostu powiem czego oczekuję wprost i już. Dokładne ceny podam :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...