Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Klakier napisał:

Posiadam pakiet extra+HBO  i pakiet c+ za 25 zł z zobowiązaniem do końca czerwca .dekoder wifipremiumbox  za 5 zł  w sumie płace 99.99 zł miesięcznie. Umowa kończy mi się 30 czerwca .Już od począktu marca wydzwaniają z ofertami powyżej 105 zł .

Bo chce zostawić sobie pakiet extra i canal plus bo HBO nie oglądam. Czy jest szansa ugrać coś mniej? Czy lepiej już wysyłać wypowiedzenie i czekać na lepsze oferty ? 

 

Zapoznaj się z tym co jest tutaj napisane. Odpowiedź masz na prawie każdej stronie i wyślij wypowiedzenie lub złóż w APS.  Nie zawracaj sobie głowy do czerwca, bo chcesz zejść na niższy pakiet. W takich przypadkach dobre oferty są tuż przed końcem umowy, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2019 o 23:46, Gedan napisał:

Widocznie nie umiesz rozmawiać albo Cię nie lubia?Ostatnio tata,który jest fanem F1 dokupował Eleveny za 11,90( posiada comforta za 22.5 wywalczonego przeze mnie).zadzwonił na infolinię warszawska.Mila Pani zapytała go czy nie chce mieć 4elevenu i 35kanałów tematycznych za jedyne 10zl więcej.Nie przyjął ofert bo wszystko co ogląda ma w comforcie a na 4elevenie nie ma F1.Duzo osób dokupowalo extra za 10zl więc proszę nie pisz bzdur.Ja też nie wywalczyłem comforta za 14.99 czy 19.99 ale to nie znaczy,że takiej oferty nie ma

No jest taka oferta na infolinii czy w salonie ,6 miesięcy po 10 zł  potem 29 zł ,jak już coś podajesz ,to pisz do końca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o radę w sprawie decyzji o przedłużeniu umowy.

Aktualna umowa:

Comfort+. 29,90 zł

nic+ go 100 godzin/mc. 5zl

men pack 20zl

Razem 55 zł.    Pace PVR  bez multi roomu.

Umowa do końca maja

Planowane wypowiedzenie w przyszłym tygodniu (początek kwietnia)

Zależy mi na deku 4K i niewielkiej opłacie w połączeniu z dobrą jakością.

Nowy TV 4K będzie za 2-3 tygodnie

W styczniu, lutym były 2 telefony z nc+,

ale rozmowy nie było, gdyż podobno

dek4K nie dla  Comfort+ nawet z c+

o których nieśmiało wspominałem.

Wczoraj, mając wolną chwilę raczej z ciekawości zadzwoniłem na zwykłą infolinię 22 310 4747.

Od miłej pani dostałem ofertę:

Comfort+  29.90  -  tak jak miałem

8C+ (z nc+ go) - 25zl/mc

C+ 4K ulttraHD. -  0zl/mc

Dek 4K -  5zl/mc + 49zl aktywacja

HBO + HBO go - 0zl./2mc , później na życzenie 25zl/mc

Razem59,90zl/mc

Nie było zgody na sugestie zejścia z czynszem za dek do 0zl. , albo z Comfortem+ do 25zl., chociaż z tym ostatnim może będzie jakaś szansa.

Zapomniałem zapytać się o dopełnienie

do E+ na miesiąc, ale powinno być, oraz

o Multiroom,bo będę chyba potrzebowal

- stary TV idzie do sypialni.

Miał być to tylko rekonesans (tel. do nc+),ale po przeczytaniu kilku stron Forum mam coraz większą chęć przyklepac.W sumie warunki nie najgorsze,a mimo że jeszcze dużo czasu i wyp. nie wysłane to wiele lepiej chyba nie będzie. Oszczędność czasu i nerwow też ważna.

Ostateczna rozmowa w środę..

P.S.

Czy w sytuacji jak powyżej mogę się czegoś jeszcze domagać (za 0zl. lub 

niewielką opłatę)np.cinemax,filmbox itp.

Z fiku-miku zrezygnowałem, ale gdyby mieli coś tanio,to może bym wziął.

Gdzieś na forum minęła mi nazwa 

"stary men pack za 5zl."

 

Jaki dek najlepiej sprawdza się we współpracy z dekiem4K w multiroomie

Czy można do tego celu wynająć drugi dek4K?

Na razie drugimTV będzie stary,ale dobry TV z wejściem Euro. Później będzie drugi 4K.

Czy MRoom załatwiać teraz-przy przedłużeniu umowy,czy nie ma to większego znaczenia?

Czy jest szansa na MR za 0zl.(teraz,przy przedłużeniu umowy)?

Będę bardzo wdzięczny miłym forumowiczom za szybką radę i pomoc

 

 

Edytowane przez Mat 57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Buziaczek1982 napisał:

No jest taka oferta na infolinii czy w salonie ,6 miesięcy po 10 zł  potem 29 zł ,jak już coś podajesz ,to pisz do końca 

IMG_20190324_235311dfd09f1771e1ed78.pngJestes w błędzie , a to dowód,że dopelnienie do extra za 10zl w 2019r ma się dobrze.Dodam,że wcześniej był comfort 22.5 + 8 canal+ 25zl + eleven 7.95.

Proponuję abyś zaczął czytać forum,ze zrozumieniem

Edytowane przez Gedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

To mój pierwszy post na tym forum :)

 

Posiadam obecnie pakiet Extra+ ze zgodami marketingowymi i darmowym najmem dekodera (stara biała mydelniczka jeszcze z czasów N) - 44,99 zł.

Umowa do końca maja. I już zaczynają dzwonić z DUK, z rozmowy wynika że nic taniej się nie da.

A jak jest w rzeczywistości, da się coś ugrać ? Umowa na dowolną długość, może być i 3 lata jeśli będzie taniej. Korzysta i tak starsza osoba, żadne dodatkowe pakiety nie będą dobierane.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać w jakiej kolejności dzwonią z jakich numerów? Chciałbym wiedzieć na czym stoję. Najpierw dzwonili do mnie z numeru 732 486 466, później z 608 913 950. Pani z ostatniego numeru oczywiście nic nie ma taniej i musi być tak jak oni proponują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2019 o 17:26, Klakier napisał:

Posiadam pakiet extra+HBO  i pakiet c+ za 25 zł z zobowiązaniem do końca czerwca .dekoder wifipremiumbox  za 5 zł  w sumie płace 99.99 zł miesięcznie. Umowa kończy mi się 30 czerwca .Już od począktu marca wydzwaniają z ofertami powyżej 105 zł .

Bo chce zostawić sobie pakiet extra i canal plus bo HBO nie oglądam. Czy jest szansa ugrać coś mniej? Czy lepiej już wysyłać wypowiedzenie i czekać na lepsze oferty ? 

 

Extra + 8C+ da się wyrwać za 79,99 , wypowiedzenie wyślij i spokojnie czekaj.

Edytowane przez marek1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można podsumować że najlepsze oferty przy przedłużeniu po wypowiedzeniu to:

opcja 1)

comfort za 22,50zł + 8xC+ za 25zł = 47,50zł z możliwością podwyższenia po miesiącu do extra+ za 10zł/mc

 

opcja 2)

-extra+ + 6xC+ w tym MP za 0zł za 69,99zł

 

opcja 3)

Superpremium za 99zł i do tego za 0zł i MP na cały okres. Pewnie jakies gratisy by sie znalazły.

 

To najlepsze warunki jakie można uzyskać. Jedyne co mnie zastanawia dlaczego w ttej opcji nr 2 nie ma tych brakujących dwóch kanałów C+ (Seriale i discavery)

 

oczywiście multiroom 10zł za każdy dekoder ew za 0zł jeli ktoś posiada po starej cyfrze 

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez pharamistic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adix nc+ ma swoje działy utrzymania klienta w Warszawie, Katowicach i Krakowie. Jednak dział tzw. retencji (DUK ds. ostatecznych ?), który interesuje najbardziej użytkowników tego forum znajduje się w Krakowie i kontaktuje się zwykle z numeru 12 294 78 79. Oczywiście jak powszechnie wiadomo najlepsze oferty w nc+ są po wypowiedzeniu umowy i w ostatnim miesiącu jej trwania ? .

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kubus.kul napisał:

@Adix nc+ ma swoje działy utrzymania klienta w Warszawie, Katowicach i Krakowie. Jednak dział tzw. retencji (DUK ds. ostatecznych ?), który interesuje najbardziej użytkowników tego forum znajduje się w Krakowie i kontaktuje się zwykle z numeru 12 294 78 79. Oczywiście jak powszechnie wiadomo najlepsze oferty w nc+ są po wypowiedzeniu umowy i w ostatnim miesiącu jej trwania ? .

A Kielce? Co tam jest?? Do mnie dzwonią z Krakowa albo z Kielc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, hana80 napisał:

Mam pytanie czy ktoś z was wytargował comfort + za 22,5 z darmowy multiroom ??

Ja dostalem niedawno bez problemu comfort+ 22.50 eleveny za 7.95 mam dwa camele i jeden dek. multiroom

za free.Dzisiaj pytalem o paczke C+ propozycja od nich 8xC+ 25zl na min 6mies i rozszezenie do extra 10zl.Jestem umowiony na tel 1.04 bo mam darmowy miesiac exrta i nie chce to przejsc w systemie.Pozdrawiam

Edytowane przez arras74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów,
Przeczytałem wiele stron z tych 1840 i nie wiem już co mam myśleć i na co mógłbym liczyć od nc+. 
Obecnie posiadam pakiet :
VIP+ za 149,99 zł 

- HBO Go

- VOD+
- NC+GO 100 godzin/m
- Najem HD Multiroom
- Najem PVR
- Multiroom Standard 
Wszystkie te usługi zrabatowane do 0 zł
Posiadam dwie karty Cameleon oraz UltraBox+/PVR PACE      i      WiFi Box +
Umowa kończy mi się pod koniec kwietnia, wypowiedzenie złożone dzisiaj, natomiast do tej pory otrzymywałem jedynie taką ofertę :
- kwota pozostaje taka sama, umowa na 15 miesięcy, nie mam co liczyć na dekoder 4k, dodatkowo jakieś serwisy VOD i kompletnie nic więcej, połączenia z numerami komórkowymi

Już nawet nie chodzi o kwotę, bo mogłaby zostać, chociaż nie powiem, zawsze jest lepiej jak można płacić mniej.
Natomiast interesowałoby mnie to, żebym miał
ten sam pakiet (nawet nie chce Mistrzowskiej Piłki, Eleven itp. ),
hbo go
dekoder 4K zamiast Wifi Boxa za 0 zł miesięcznie z aktywacją za 49zł
umowę na 15 miesięcy maks
nc+go nielimitowane
Czy myślicie że mogę liczyć na taką ofertę ?
Lepiej czekać, czy samemu dzwonić do Krakowa na znany numer ?
Komuś udało się uzyskać podobną ofertę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, arras74 napisał:

Ja dostalem niedawno bez problemu comfort+ 22.50 eleveny za 7.95 mam dwa camele i jeden dek. multiroom

czy placiłes jakas aktywacje i co to sa camele ?? na jak długo masz umowe podpisana 

Edytowane przez hana80
dodatkowe pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2019 o 14:56, Ramirez napisał:

A Kielce? Co tam jest?? Do mnie dzwonią z Krakowa albo z Kielc.

Może to po prostu jakieś zewnętrzne Call Center, które realizuje projekt dla nc+. Z tego co się orientuje to nadal zewnętrzne firmy robią różne kampanie dla ITI, które związane są choćby z przedłużaniem umów abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mati91ck napisał:

 

tracer10

 

Extra+ z 8C+ jest

Ale gość twierdził, że nie ma możliwości żeby takie coś dostać razem z MP za 80 zł :P

 

Trafiłeś zapewne na młota nie konsultanta. Zadzwoń ze 2x do innych i dostaniesz. Przecież to dają jak popadnie, żadna łaska. I bez żadnych trudów jak zapytasz dadzą ci HBO na kilka miechów free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...