Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wypowiedzialem umowe, ktora konczy sie 31.01. Dzwonili dzis i nie spodobala mi sie ofeta i powiedziali, ze juz wiecej nie zadzwonia i w ogole sprzet zebym oddal w ciagu 2 tygodni po zakonczeniu umowy. Podpuszczaja? Bedzie dzwonil ktos z dzialu utrzymania klienta, bo zawsze z nimi sie dogadywalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umow y
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Początek okresu oznaczonego 01-04-2019

 

czy to jest max co mozna dostać? Czy też można potargować sie o tanszy eleven? Czy w tej ofercie są jakies kruczki?

O co chodzi z tym FEDC o ktorym piszą pare postów wyżej bo też mam dwie niezalezne karty. jak sie mozna zabezpieczyć ?

Edytowane przez cactus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cactus napisał:
Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umow y
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Początek okresu oznaczonego 01-04-2019

 

czy to jest max co mozna dostać? Czy też można potargować sie o tanszy eleven? Czy w tej ofercie są jakies kruczki?

O co chodzi z tym FEDC o ktorym piszą pare postów wyżej bo też mam dwie niezalezne karty. jak sie mozna zabezpieczyć ?

 

Eleven możesz dostać za 7,95 lub 9,95 zł na 12 miesięcy ale raczej ciężko ci bo to max w tej ofercie

W dniu 21.01.2019 o 19:05, Glorusek napisał:

Witam, wypowiedzialem umowe, ktora konczy sie 31.01. Dzwonili dzis i nie spodobala mi sie ofeta i powiedziali, ze juz wiecej nie zadzwonia i w ogole sprzet zebym oddal w ciagu 2 tygodni po zakonczeniu umowy. Podpuszczaja? Bedzie dzwonil ktos z dzialu utrzymania klienta, bo zawsze z nimi sie dogadywalem?

 

Będą dzwonić co 15 minut 31 stycznia aż telefon będzie gorący;) Mnie taż tak 2 lata temu straszyli bo zadzwonili na początku miesiąca a potem była "cisza" do ostatniego dnia miesiąca. Ostatni dzień umowy to dzwonili cały dzień aż po chyba 8 telefonach od rana dostałem ofertę jaką chciałem.:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cactus napisał:
Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umow y
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Początek okresu oznaczonego 01-04-2019

 

czy to jest max co mozna dostać? Czy też można potargować sie o tanszy eleven? Czy w tej ofercie są jakies kruczki?

O co chodzi z tym FEDC o ktorym piszą pare postów wyżej bo też mam dwie niezalezne karty. jak sie mozna zabezpieczyć ?

Masz obecnie HBO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cactus

Tu masz odpowiedź co to jest FEDC

Przeczytaj ze 20 ostatnich stron?

P.S. Edit. Sorry... Przecież czytałeś o FEDC bo tam są Twoje wypowiedzi.  Więc po co pytasz o ten FEDC tutaj.? Już wszystko powinieneś wiedzieć.

@flisiu

W/G jego postów w tym temacie to ma HBO. 

 

@cactus. Może za darmo chcesz? ??

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skomentujecie ofertę (umowę mam do końca kwietnia, obecnie mam C+6 za 95 zł).
Trochę się dałem podpuścić "ostatni dzień swiątecznej promocji"
Odrzucić ofertę i czekać na coś innego?

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 116,89 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane, umowa przedłużona.

Mistrzowska piłka 0 pln na cały okres o ile przedłużą prawa na kolejny rok. Eleveny  wybrałem 11.90 na cały okres niż 12 m-cy 7,95 i kolejne 12 mc-y 15 pln albo wyłączenie albo znowu targowanie się o parę zł.

Miesięczna opłata 81,89 pln przez cały okres.

 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 81,89 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podłączę pod to pytanie  dot. MR Standard i mam jeszcze kolejne.

Obecnie mam MR Premium za 20zł i tego za [beep]ę nigdy nie udało mi się zrabatować. Z resztą już nie jest proponowany jako nowa usługa. Rozważałem w związku z tym przejście na MR Standard, bo ten podobno czasami jest możliwe dostać za 0zł. Jednak nagadali mi w DUK, że obecnie nie da się przy "nowym" MR S. nagrywać na dodatkowy (drugi) dekoder. A dla mnie jest to podstawa. Czy to prawda, że tylko główny dekoder ma funkcje nagrywania?

I druga kwestia, to problem formalny. Nie mogą mi dać MR S. w tej chwili (podczas przedłużania, wznawiania) umowy ponieważ posiadam MR Premium. Musiałbym najpierw zrezygnować z Premium i potem negocjować warunki otrzymania MR Standard. A z tym jest trochę kłopot, bo jak już zrezygnuję z Premium a nie dostane dobrych warunków na Standard to nie mam już możliwości powrotu do MR Premium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MR standard możesz nagrywać na dodatkowym dekoderze na dysk zewnętrzny. Oczywiście musisz zrezygnować z MR pseudo Premium, aby dobrać MR standard. 

@AndrU. Mało realne, wręcz niemożliwe dostania drugiego MR za Free.  Jest natomiast szansa na pierwszy za 0?, ale też minimalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy dysk to nie problem. Byle ten drugi dekoder miał taką funkcję bo z tego co gościa zrozumiałem to nie mają te co są obecnie wydawane.

Czyli nie załatwię tego w trakcie przedłużania umowy. Bo to jest dość ryzykowne zrezygnowanie z MR P zanim poznam warunki MR S.

 

A dostał ktoś ostatnio Cinemaxy za free przy pakiecie podobnym do mojego?

Edytowane przez mlesniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, TBA2 napisał:

Wypowiedzenie wysłane, umowa przedłużona.

Mistrzowska piłka 0 pln na cały okres o ile przedłużą prawa na kolejny rok. Eleveny  wybrałem 11.90 na cały okres niż 12 m-cy 7,95 i kolejne 12 mc-y 15 pln albo wyłączenie albo znowu targowanie się o parę zł.

Miesięczna opłata 81,89 pln przez cały okres.

 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 81,89 zł

Przepraszam, niech mnie ktoś oświeci co oznaczają cyfry (07/18) (03/18) itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tydzień temu złożone wypowiedzenie w dniu dzisiejszym telefon i oferta:

Extra C+ 8 79,99zł na 24 m.

Mistrzowska Piłka - 0 zł

HBO+HBO GO na 5m-0zł później 25zł

National Play i Fox Play - 0zł

Multi men pack z Elevenami - łącznie 25zł na 24m

Najem Wifi Premium box - 5zł 

Razem - 109,99 zł

 

Wydaje mi się, że oferta w miarę ok. Coś jeszcze z tego jest do urwania ?

 

Odnośnie Mistrzowskiej Piłki Pani powiedziała, że póki co z Polsatem dogadani są do czerwca ale jest pewna, że podpiszą porozumienie bo w razie jego braku   byłby to wizualny i finansowy strzał w stopę NC+ aczkolwiek gwarancji nie dała :-). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...