Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie złożone zaraz po nowym roku. Dziś email informujący o wypowiedzeniu umowy oraz okresie do kiedy obowiązuje obecna. 

Wykonałem telefon do DUK. Jakiś Pan zapytał czy pozostajemy przy tym co jest czy wzbogacamy pakiet. Oczywiście, że ripostując to co powiedział, zaproponowałem rabat na HBO GO do 0 zł, odpowiedź była w postaci możemy zrabatować o max 3 zł. Podziękowałem i się rozłączyłem po rozmowie zaledwie ok. 2 minutowej.

Czekam teraz na ruch nc+. ;)

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie. Umowa kończy się 28 lutego. Na dzisiaj proponują mi Extra+ z Canal+, HBO, HBO Go oraz dodatki te co w pakiecie oferta świąteczną. Cena 99,99zł. Mam dwie karty kameleon i dekoder PVR. Prywatny dekoder zaczyna mi się psuć i myślałem, żeby wymienić na dekodery 4K i Mediabox+. Za dzierżawę 4K 10zł oraz multiroom 10zł. Nie podoba mi się ta dodatkowa opłata za urządzenia. Jest szansa żeby zeszli z czegoś? Pani na razie mówi twardo, że multiroom jest płatny w tej wersji. Proponowałem aktywację 49zł i mniejszą dzierżawę. Nic z tego.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, osaczi napisał:

.....Mam dwie karty kameleon i dekoder . Prywatny dekoder zaczyna mi się psuć i myślałem żeby wymienić na dekodery 4k i mediabox+. Za dzierżawe 4k 10zł oraz multiroom 10zł. Nie podoba mi się ta dodatkowa opłata za urządzenia.
 

Nie dostaniesz dekidera 4k i mediaboxa. Jeden z tych 2, a dodatkowy to wifibox. Przy przedłużaniu masz szanse na dekoder 4k za free i 1 zł dzierżawy. Opłaty za MR nie zdejmą. Dodatkowo +10 do rachunku. Mam 2 Pejsy. W każdej chwili mogę jeden jako główny wymienić na Premiumboxa bez żadnych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawali C+VOD do C+6 (na zachętę, jak mi to kiedyś określił konsultant), a przy kolejnym przedłużanie takiej umowy (z C+6) już C+VOD nie było. Na tym można było swego czasu wyciągnąć niezłe bonusy przez reklamację (konsultanci czasami zapominali wspomnieć przy przedłużeniu, że na nowej umowie będzie wszystko to samo oprócz C+VOD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ircios napisał:

Przy przedłużaniu masz szanse na dekoder 4k za free i 1 zł dzierżawy. Opłaty za MR nie zdejmą. Dodatkowo +10 do rachunku.

Ta opłata +10 za MR jest za każdy dekoder?  Czyli przy przedłużaniu jeden główny i 2 dodatkowe to + 20 zł do rachunku jest nienegocjowalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ojciec ma  Extra+ z 6 Canał+  oraz po cyfrze  multiroom z Camelkami   do tego Eleveny za 11,90zł i  jest na czasie nieokreślonym  płaci za wszystko teraz 96,40 zł

(jak miał ważną umowe to płacił chyba 89 zł).

 

potrzebna mu jest MP jak przedłużę umowe na tych samych warunkach co mogę wynegocjować?

Ojciec nie odbiera telefonów to chcę sam zadzwonić , na jaki numer najlepiej zadzwonić w sprawie przedłużenia umowy?

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

Jak chcesz TV na 3 pomieszczenia to dodatkowo +20. Informacje masz na stronie nc+.

Dzięki za odpowiedz. Zastanawiałem się jeszcze czy przy przedłużeniu w ogóle konsultanci mogą to zrabatować np. do 5zł/za tuner, bo tak zrozumiałem z Twojej wcześniejszej wypowiedzi, że opłata za MR jest nie do ruszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kingofsouth napisał:

Tylko pamiętaj, że nie masz tego w umowie i kiedyś może przestać ci to świecić. 

6 Canal+ nie daje dostępu do Canal+VOD. Jesteś anomalią ;) Takie są fakty.

Może rzeczywiście to jakaś anomalia, ale coś dużo szczęścia akurat mam, bo kiedyś zamówiłem eleven w opcji w/w  raz zapłaciłem a oglądałem przez 11 m-cy z friko ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Extra+6xC+ za 72,5zł/mies. + Eleveny za 11,9zł/mies. + wifipremiumbox 5zł/mies. Umowa była na 15 miesięcy, obowiązuje do końca lutego. Chciałbym to samo w umowie na 2 lata + mistrzowską piłkę do końca umowy za 0zł, którą teraz miałem do końca grudnia niby za free. Wiem że główny pakiet jest za 69,9zł/mies i z wifipremiumboxa nie zjade, jak już płace te 5zł/mies. Pytanie mam tylko czy da się z elevenami zjechać do 7,95zł/mies., czy jak już płacę te 11,9zł/mies. to nie ma takiej opcji? A co do 5 miesięcy HBO za free - one są ze zobowiązaniem, czy automatycznie się wyłączają po okresie promocji? :)

Edytowane przez sieko_94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sieko_94 napisał:

Obecnie mam Extra+6xC+ za 72,5zł/mies. + Eleveny za 11,9zł/mies. + wifipremiumbox 5zł/mies. Umowa była na 15 miesięcy, obowiązuje do końca lutego. Chciałbym to samo w umowie na 2 lata + mistrzowską piłkę do końca umowy za 0zł, którą teraz miałem do końca grudnia niby za free. Wiem że główny pakiet jest za 69,9zł/mies i z wifipremiumboxa nie zjade, jak już płace te 5zł/mies. Pytanie mam tylko czy da się z elevenami zjechać do 7,95zł/mies., czy jak już płacę te 11,9zł/mies. to nie ma takiej opcji? A co do 5 miesięcy HBO za free - one są ze zobowiązaniem, czy automatycznie się wyłączają po okresie promocji? :)

Z tego co mi mówił HBO po 5msc darmowych trzeba zadzwonić żeby wyłączyli.Też walczę o nową umowę i nie wiem czy np.wysłałeś wypowiedzenie bo od tego trzeba zacząć.Nie wiem na ile możesz liczyć wynajem dekodera ,ale z tego co piszą to za Eleveny na rok możesz zdecydowanie dostać za 7,95, a za resztę czasu negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Morebass napisał:

Dzięki za odpowiedz. Zastanawiałem się jeszcze czy przy przedłużeniu w ogóle konsultanci mogą to zrabatować np. do 5zł/za tuner, bo tak zrozumiałem z Twojej wcześniejszej wypowiedzi, że opłata za MR jest nie do ruszenia.

Czasami rabatują jeden MR do 0. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Forumowicze, 

Nadszedł i czas na moje wypowiedzenie, umowa kończy się  31.01.2019. Do tej pory płaciłem 79,99 za extra+ z canal+ (8).

W dniu dzisiejszym jestem po pierwszej rozmowie. To co mi zaproponowali:

Abonament  ok. 81.50zł

Extra+ z Canal+ (6)

Mistrzowska Piłka, Eleven Sport.

Jak myślicie przeciągnąć ich jeszcze?? Da radę jeszcze wyciągnąć od nich  HBO, Canal+(8) lub History i H2?

 

Czy jest to regułą, że mówią już o oddaniu dekodera po rozwiązaniu umowy (nawet z dokładnym terminem)??

Edytowane przez Matti89ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2019 o 09:38, erdalove napisał:

 

Poniżej scan potwierdzenia skorzystania z oferty otrzymanej na @.

http://hostuje.net/file.php?id=ccf33005a45a15245f28d14da19a526c

 

 

 

Comfort+, 8xCanal+, multiroom. Uśredniony miesięczny koszt 61,50zł, było bodajże 69,99zł ale pierwsze 3 miesiące darmowe płaciłem normalnie 61,50zł. Umowa na 15 miesięcy do 31.01.2019. Przedłużyłem w połowie 12.2018, bez żadnego wypowiedzenia. Sami dzwonili, nie kontaktowałem się ani razu.

 

Gdzie tu jest informacja, ze masz 8x Canal+, a nie przypadkiem 6x Canal+?

Reklamowales HBO GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...