Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaproponowali mi cos takiego warto brac? do tego 3 miesiace za darmo obecnie jestem na nieokreslonym. 

Pakiet Superpremium(6)LIVE 200, FOX Play, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Superpremium+ (6) LIVE 94,99 zł24 m, a po tym okresie 109,99 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Man Pack 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 124,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Edytowane przez damek11@onet.eu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, damek11@onet.eu napisał:

Witam zaproponowali mi cos takiego warto brac? do tego 3 miesiace za darmo obecnie jestem na nieokreslonym. 

Pakiet Superpremium(6)LIVE 200, FOX Play, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Superpremium+ (6) LIVE 94,99 zł24 m, a po tym okresie 109,99 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Man Pack 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 124,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Jedyne co mogę doradzić to ja bym brał już Superpremium z 8C+ za 99,99 zł. Kwestia 5 zł więcej a masz pełną opcję C+ z C+ VOD. Ogólnie oferta bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, damek11@onet.eu napisał:

Pytalem juz o ten pakiet to wyliczyli ze wszystkim czyli MR 124,99 bez 3 darmowych miesiecy i nie chcieli zejsc z ceny

Ja na twoim miejscu bym czekał aż zmiękną. Mi proponowali pakiet jak dla nowych tylko z comfortem i na razie jeszcze czekam na rozwój sytuacji. Umowa do 31.01.2019.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie wybrałem ofertę świąteczną i jestem zadowolony bo to dobra oferta dla mnie. Konsultant nie chciał się zgodzić na taki zestaw jak dla nowych abo co przy wyższej kwocie jest chyba standardem - jak Cię stać na taki wydatek to może jeszcze więcej nie będzie stanowić problemu. Nie wypowiadałem umowy, rozmowy były od sierpnia, ok 20 telefonów i miałem starą kartę co też robiło różnicę.
Cały zestaw z dekoderem 4k plus 2 wifi działa na razie bardzo dobrze. Dekoder 4k rewelacja.
Pozdrawiam wszystkich i życzę cierpliwości.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Chociażby ta: https://sklep.ncplus.pl/oferta/extraplus-premium-ns gdzie zyskujesz HBO GO za 0 zł, oraz pełną paczkę C+ wraz z dostępem do VOD i masz wliczone Filmboxy ;)

A tracisz Man Packa i 3 miesiace gratis. Jesli wybral opcje z 6canal + to zakładam,ze swiadomie

10 godzin temu, ircios napisał:

Ja bym nie brał. Oferta świąteczną jest tańsza i jest więcej.

Proszę policz w jaki sposób wychodzi taniej biorąc pod uwagę ofertę ze strony

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponowne propozycje bez wypowiedzenia:

Pakiet Extra+ z 8 CANAL+ 79,99/24, HBO 0/24,HBO GO 5 zł /24 FOX Play 0/24, Nat Geo Play 0/24, MULTIROOM STANDARD 0/24, Wifi Premiumboxa+ 0/24, Polsaty premium 5 zł /24 Razem 89,99 zł.

----------------

oferta świąteczna  https://sklep.ncplus.pl/oferta/extraplus-premium-ns za 99 zł + multiroom za 0/24 + Wifi Premiumboxa+ 0/24

---------------

Pakiet Extra+ z 8 CANAL+ 79,99/24, HBO 0/24,HBO GO 5 zł /24 FOX Play 0/24, Nat Geo Play 0/24, MULTIROOM STANDARD 0/24, Wifi Premiumboxa+ 0/24, Polsaty premium 10 zł /24 Razem 94,99 zł.

Edytowane przez kibic z daleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czarny_figa napisał:

A tracisz Man Packa i 3 miesiace gratis. Jesli wybral opcje z 6canal + to zakładam,ze swiadomie

Proszę policz w jaki sposób wychodzi taniej biorąc pod uwagę ofertę ze strony

 

Superpremium (6) - 94,99 zł:

 

1) Brak HBO Go (+ 5 zł)
2) Brak 2 x Canal+ i VOD

 

Extra+ z C+ (8)- paczka świateczna - 99,99 zł:

 

1) HBO Go w cenie,
2) Canal+ (8) w cenie. 

 

Więc cenowo jak dodasz to Extra+ z paczką świąteczną wychodzi korzystniej i nie wiem czego nie rozumiesz, a przecież Man Packa (+5 zł) i tak musi dodać, bo w Superpremium też ma płatnego, więc nie wiem co to w ogóle za argument? W przypadku Suprepremium musiałby dołożyć jeszcze 5 zł na HBO GO (więc sumarycznie byłoby 129,99 zł za to samo), ale jak nie ogarniasz to nie mój problem ;) 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
43 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

 

Superpremium (6) - 94,99 zł:

 

1) Brak HBO Go (+ 5 zł)
2) Brak 2 x Canal+ i VOD

 

Extra+ z C+ (8)- paczka świateczna - 99,99 zł:

 

1) HBO Go w cenie,
2) Canal+ (8) w cenie. 

 

Więc cenowo jak dodasz to Extra+ z paczką świąteczną wychodzi korzystniej i nie wiem czego nie rozumiesz, a przecież Man Packa (+5 zł) i tak musi dodać, bo w Superpremium też ma płatnego, więc nie wiem co to w ogóle za argument? W przypadku Suprepremium musiałby dołożyć jeszcze 5 zł na HBO GO (więc sumarycznie byłoby 129,99 zł za to samo), ale jak nie ogarniasz to nie mój problem ;) 

A ogarniasz ze w Twojej ofercie ze strony nie ma 3 mies gratis? Ogarniasz , że może mu nie zalezy na canal seriale i discovery? 

Z miesiącami gratis wychodzi 109,36

W ofercie że strony jakby mu łaskawie dołączyli mam packa wyjdzie 124.99 ż zastrzeżeniem,że dadzą mu dekoder główny za 0 bo nic nie było napisane czy miał zrabatowano teraz czy wcześniej.Ogarnij kalkulator mistrzu i poczytaj co pisał,czyli że dawali ofertę że strony za 124.99 bez miesięcy gratis(czyli pewnie dekoder główny dz rabatu)

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
27 minut temu, shevchenko1987 napisał:

A skąd pewność, że nie dostanie 3 miesięcy gratis w tej promocji mistrzu? Porównywałem zawartość do ceny pakietu 1:1, a nie tak jak ty przyjmując za niego, że nie potrzebuje. Koniec off-topu. 

Czytaj uważnie co pisał.Mial ofertę świąteczną proponowaną ale nie dostał miesięcy gratis.Zalozylem,Że nie są mu te kanały niezbędne,ponieważ jeśli jest czytelnikiem forum to na 99.99 proc wie jaka jest różnica jak bierze superpremium(6) live.

Ogarnąć to możesz swoje wypowiedzi u rady mistrzu,bo napisałeś mu,ze oferta świąteczną jest lepsza i dajesz link do oferty który dostał i odrzucił,bo w niej nie ma 3 mies gratis.

Oczywiście jakby zaoferowali mu 3miesiace gratis to byłaby lepsza.

Kolejna sprawa to kwestia man packa za 5zl z moich informacji ciężko to dostać do ofert świątecznych,proponują Multi Man packa za 20zl.

@damek11@onet.eu informuj co wziąłeś.

Asa i jeszcze ważna kwestia jak już wysłali ofertę to pewnie zajęli wypowiedzenie więc musiałby wypowiadać jeszcze raz umowę i zaczynać zabawę w grudniu od nowa...

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...