Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powołując się na ofertę dla nowych: https://sklep.ncplus.pl/oferta/extraplus-premium-ns?pm_name=LP&pm_source=box-lp_xmas_06112018

masz w pakiecie Extra+ z C+, PSP, HBO z HBO Go, Filmbox i Cinemax.

 

Dodatkowe koszty to:

 

1) Eleven - 11,90 zł

2) Multi Man Pack - 20 zł

 

Te dwie rzeczy powyżej występowały również jako pakiet wspólny za 25 zł, ale nie wiem czy jest to jeszcze dostępne.

 

3) MR - 10 zł

4) Wifipremiumbox+ - 5 zł + aktywacja 0-99 zł w zależności od promocji.

 

Co łącznie daje 99 + 25 + 10 + 5 = 139 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 139 zl i nie ma szans taniej? Powiedzmy bez Man Packa i Cinemaxy i Filmboxy to za 100 zl pojdzie? Bo sport, Canaly+, HBO, MR i Wifi Premiumbox musi byc.

Edytowane przez Barti
Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
W dniu 17.11.2018 o 21:31, ircios napisał:

Wyślij wypowiedzenie i czekaj do końca jak nie dostaniesz dobrej oferty. Na dzień dzisiejszy nie warto brnąć w dekoder 4k i płacić za niego 15 zł miesięcznie. Jak Nie wykupisz Canak+ 4k za dyche to nic nie zobaczysz w 4K. No chyba, że dostałbyś ten kanał za Free. Przeczytaj kilka ostatnich stron to zobaczysz jakie są oferty. Miałaś i jeszcze masz dużo czasu zapoznać się z tematem. 

 

Znowu piszesz nieprawde....."nic nie zobaczysz w 4k"Do każdego dekodera ultrabox 4k dodawana jest bezpłatna kolekcja  VOD NC+ 4k. Do końca roku ma wejść też kolekcja 20th century  fox.l w jakości 4k. Poza tym jest już dostępny w DUK kanał canal+4k za 0zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, czarny_figa napisał:

Znowu piszesz nieprawde....."nic nie zobaczysz w 4k"Do każdego dekodera ultrabox 4k dodawana jest bezpłatna kolekcja  VOD NC+ 4k. Do końca roku ma wejść też kolekcja 20th century  fox.l w jakości 4k. Poza tym jest już dostępny w DUK kanał canal+4k za 0zl

Może tak już przestaniesz wypisywać co jest dostępne, a co nie, bo to Ty prawdy nie piszesz.  Przynajmniej nie do końca. Kolekcja która jest dostępna w 4k, to za mało. Puki co nie ma jeszcze kolekcji 20th C.F. A jak będzie to też nie wiadomo czy za Free i jakie pozycje będą. Może stare, gdzie mozna obejrzeć gdzie indziej. Artykuły o tym jedno, a życie drugie. Więc zobaczymy. Z Canal+ 4k też nieprawdę piszesz całkowitą. Jeden dostanie za Free drugi i trzeci nie. Daruj już sobie teksty pod moim adresem typu " znowu piszesz nieprawdę ". Tyle w temacie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
42 minuty temu, ircios napisał:

Może tak już przestaniesz wypisywać co jest dostępne, a co nie, bo to Ty prawdy nie piszesz.  Przynajmniej nie do końca. Kolekcja która jest dostępna w 4k, to za mało. Puki co nie ma jeszcze kolekcji 20th C.F. A jak będzie to też nie wiadomo czy za Free i jakie pozycje będą. Może stare, gdzie mozna obejrzeć gdzie indziej. Artykuły o tym jedno, a życie drugie. Więc zobaczymy. Z Canal+ 4k też nieprawdę piszesz całkowitą. Jeden dostanie za Free drugi i trzeci nie. Daruj już sobie teksty pod moim adresem typu " znowu piszesz nieprawdę ". Tyle w temacie.

Suche fakty:

Ty:

Napisałeś,że bez kanalu canal 4k nic nie obejrzy w 4k=kłamstwo (jest dla każdego nc+4k)

Ja:

Informacja,że jest Nc+4K = prawda

Informacja,że jest canal 4K za 0zl=prawda

Informacja,że będzie kolekcja 20th c.f niedługo zobaczycie,że prawda(będzie to ciekawa kolekcja np filmy takie jak: 3 bilbordy, kształt wody).

PO PIERWSZE Napisałem,że jest dostępny ten kanał za Free żeby pomóc osoba przesluzajacym umowę w negocjacjach i to są fakty.Tak samo nie każdy dostaje odrazu Comforta za 22.5.Jednak jeśli napiszę że jest dostępny ten Comfort w tej cenie w DUK za 22.5 to prawd a czy falsz?

PO DRUGIE dla Ciebie kolekcja nc+ 4k to mało dla innej osoby która lubi kolekcję dokumentalne BBC to super sprawa bo obejrzy tam ciekawe produkcje.

To Ty po raz kolejny wprowadzasz w błąd,Ja  w w/w poście napisałem wszystko zgodnie z prawdą.zacznij pisać merytorycznie i pomagaj forumowiczom a nie nabijasz posty bez prawdziwych informacji

 

PS. Jeśli nie chcesz żebym pisał tekst typu: znowu piszesz nieprawdę przestań pisać bzdury :)

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie mam następujący pakiet: Extra+ z CANAL+ (79,99zł) + Eleven Sports (0zł) + 2xMR (20zł) + nc+GO TV (0zł) opłata za PremiumBox 5zł = 120,89, umowa do 31-01-2019.

Ostatnia oferta przedłużenia przedstawiona przez konsultanta jest następująca: Extra+ z CANAL+ (79,99zł) + Eleven Sports (11,90zł) + 2xMR (20zł) + nc+GO TV (0zł) opłata za PremiumBox 5zł + HBO + HBO GO + CINEMAX + FILMBOX + Mistrzowska Piłka = 136,90zł. Czy myślicie, że uda się obniżyć tę kwotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
31 minut temu, Robinho19 napisał:

Witam,

Aktualnie mam następujący pakiet: Extra+ z CANAL+ (79,99zł) + Eleven Sports (0zł) + 2xMR (20zł) + nc+GO TV (0zł) opłata za PremiumBox 5zł = 120,89, umowa do 31-01-2019.

Ostatnia oferta przedłużenia przedstawiona przez konsultanta jest następująca: Extra+ z CANAL+ (79,99zł) + Eleven Sports (11,90zł) + 2xMR (20zł) + nc+GO TV (0zł) opłata za PremiumBox 5zł + HBO + HBO GO + CINEMAX + FILMBOX + Mistrzowska Piłka = 136,90zł. Czy myślicie, że uda się obniżyć tę kwotę?

Taniej nie ma szans.Jest to oferta skopiowana jak dla nowego klienta czyli Extra  z 8 canal za 99.99zl + eleven  i sprzęt.Szkoda,że rezygnacja nie j3st na koniec listopada,dostałbys 3mies gratis dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Czytaj że zrozumieniem. Chodziło mi o jego umowę. Napisałem, że  dostałby, ponieważ jego umowa spełnia warunki aby przyznać taka ofertę, tzn. zwiększany zostanie abonament że 120 zł na 136 i umowa na 24m. Jeśli Ty chcesz zwiększyć abonament, a umowa kończy się z końcem listopada (jest wypowiedzenie) to na pewno dostaniesz te 3 miesiące.

Edytowane przez czarny_figa
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem od nc+ z zastrzeżonego nr dziwny telefon. Pani poinformowała mnie, że jest nowa propozycja dla mnie, po czym po chwili:

- Ale widzę że złożył pan wypowiedzenie, co z tym zrobimy i właściwie dlaczego pan odstępuje?

- Bo nie dostałem satysfakcjonującej propozycji.

- A, to w takim razie nie mamy dla pana propozycji, do widzenia.

 

Niemożliwe, żeby w systemie nie widziała, że zarejestrowane wypowiedzenie.

Tym bardziej, że pewnie system im losuje abonentów wg jakiegoś klucza.

Jakaś podpucha chyba na zmiękczenie.

 

Umowa do końca listopada (wypowiedziana miesiąc temu), mam start za 19.99, chciałem comfort za 22.50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie przed chwilą dzwonili z 22 334 60 35 (warszawska infolinia nc+) z propozycjami. Z ciekawości odebrałem, bo mam umowę do 30.04.2019r. jeszcze bez złożonego wypowiedzenia, ale chciałem zobaczyć na co mogę obecnie liczyć bez kontaktu z DUK ;)

 

Do tej pory: Comfort+ - 27,50 zł / 15 m-cy + Canal+ - 25 zł + Canal+ 4K UHD - 10 zł + Eleven - 7,95 zł.

 

Oto co otrzymałem: 

 

1) Świąteczna, czyli taka jak dla nowych: Extra+ z C+, HBO z HBO Go, Cinemax, Filmbox, Mistrzowska Piłka, kolekcje FP i NP - 99,99 zł na 24 m-ce

 

lub

 

2) Superpremium+ - 99,99 zł na 24 m-ce

 

lub

 

3) Extra+ z Canal+ - 79,99 zł na 24 m-ce

 

lub

 

4) Extra+ - 44,99 zł na 24 m-ce

 

Mogłem sobie dobrać:

 

1) Eleven - 11,90 zł

 

2) Eleven + Multi Man Pack - 25,00 zł

 

3) Canal+ 4K UHD - 10,00 zł

 

Jak zapytałem o darmowe miesiące to ponoć nie mają.

 

Jak zapytałem o ofertę - Extra+ z C+ i HBO za 79,99 zł to ponoć też nie mają i nie mieli ;)

 

Póki co oczywiście podziękowałem.

 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Złożone wypowiedzenie, sms z prośbą o kontakt z duk...

Chciałem: nowy talerz bo już napis canal+ wyblakł na starym talerzu niestety nie udało się

Chciałem: wymienić staruszka Pace na coś z wifi za 0 nie udało się

Chciałem: mistrzowską piłkę do końca sezonu LM nie udało się

 

Dostałem  taka ofertę na email: comfort 14,99 +hbo z go 3m za 0+canal+ 6m za 25+Extra 2m za 0 

Walczyć dalej czy przyjmować ofertę?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

A do mnie przed chwilą dzwonili z 22 334 60 35 (warszawska infolinia nc+) z propozycjami. Z ciekawości odebrałem, bo mam umowę do 30.04.2019r. jeszcze bez złożonego wypowiedzenia, ale chciałem zobaczyć na co mogę obecnie liczyć bez kontaktu z DUK ;)

....

 

Jak zapytałem o darmowe miesiące to ponoć nie mają.

 

...

 

Jak u mnie.Chociaż kolega @czarny coś tam ;) twierdzi że na pewno ostaniesz :D

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ircios napisał:

Pójdzie. Do 100 sie zmieścisz. Extra z 8 C+ i HBO +Go i MR. . .

 

Jeszcze pewnie zapłacisz aktywację za P.box I być może dostaniesz dzierżawę 5 zł/m. Nie lepiej zostać przy Mbox?

 

Nie mam polaczonego Mediaboxa kablem z netem, a chce HBO Go i kolekcje jakies, a wiercic i ciagnac kabli nie chce.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...