Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co niektórzy tutaj (czy też w innych tematach) pisali, cena LM zależy od tego, ile płacimy za ten Superpremium (czy też inne pakiety). Im większy rabat mamy tam wynegocjowany, tym droższa LM. Ale jak widać po ofertach, różnie z tym jest. Chaos.

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu z pakietem superpremium za ponad stówkę dają wam łaskawie za 10 zł od stycznia?

 

Jeżeli ktoś płaci 20 zł za Start i dostanie propozycję np. HBO za 25 zł miesięcznie, to nie weźmie. 

W przypadku, gdy ktoś ma Extra za te 60 zł "cena standardowa", to wydanie dodatkowych 25 zł na HBO nie będzie procentowo wielką różnicą.

Edytowane przez widex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj dostałem ofertę narazie standard, bo wypowiedzenia nie było.

To co jest reklamowane na stronie nc+ czyli pakiet na start la liga: ekstar+ z canal + 6 live i eleven sports za 83 pln + 5 pln za dekoder który już mam dodatkowo HBO na 6 m-cy i umowa na 15 m-cy.

Powiedzcie ile mogę utargować na ten  pakiet najmniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety raczej za dużo już nie utargujesz. Przy umowie na 24m Extra 6C+ dają przeważnie za 69.99zł i Eleven za 7.95zł na 12m (potem znowu negocjacje) lub za 11.90zl na 24m.

Przy umowie na 15m Extra 6C+ dają około 3-4zł drożej (nie pamiętam dokładnie). I nie wiem czy tutaj są te Eleveny za 7.95zł na 12m, czy raczej trzeba się nastawiać na 11.90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej nie dostaniesz

Nie ukrywam, że MR z Box+ mocno mnie irytuje. Skoro tak to wygląda cenowo to muszę przeliczyć również opcje na 2 niezależne dekodery NC+ oraz Polsat.

Tak naprawdę interesuje mnie tylko sport. 6xC+ z NC+ oraz Polsat z tenisem i Ligą Mistrzów. Eleveny są tu i tu. Wygląda, że cenowo bedzie blisko. Tym bardziej, że do tej pory kilka razy w roku dokupowałem polsatowki sport na Ipla.tv

Ktoś rozważał taki układ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września pakiet Standard oraz 6 C+ płacę 59 zł

Propozycje jakie dostaje, to samo za tyle samo + HBO z HBO Go na 5 miesięcy za 0 zł

Mnie interesowała by umowa na 24 miesiąc 8C+ z kanałami HBO (bez HBO GO) do końca umowy

LM , Eleveny i Filmboxy mnie nie interesują

Za jaką cenę mogę dostać ?

Edytowane przez gadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat bo z jednej strony fajna ta oferta extra 6 c+ a z drugiej nie wiadomo kto wygra przetarg na ekstraklasę i trochę ryzyko przedłużać a w lipcu za rok nie wiadomo co będzie.

 

Z drugiej strony jak umowa na 15 miesięcy to w razie czego tylko 4 miesiące będą dodatkowe.

Edytowane przez fizyk123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tygodnia, żeby dekoder nie złapał totalnej zawiechy i jedynym odpaleniem go jest wyłączenia z gniazdka i ponowne włączenie. Albo mój egzemplarz jest wadliwy, albo wszystkie WifiPremiumBoxy tak mają, że aby reagować na polecenia pilota trzeba je zrestartować.

Na pewno nie wszystkie WiFiPremiumBoxy tak mają, bo np. mój egzemplarz nie zaliczył podobnych zwiech ani razu (miałem go 4 lata). Osobiście polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś, jak to jest z tą ceną pakietu Superpremium? Bo wszyscy mówią, żw cena za ten pakiet to od 99 do 129zł ale już sam Extra+ z 8x C+ i HBO widzę za 84,99 a nawet za 79,99, przecież to niedorzeczne, przecież Superpremium różni się od tego tylko Cinemaxami a te nie są warte 20zł. Skąd więc ta różnica? Może przy negocjacjach warto odpuścić sobie ten Cinemax? Mam też pytanie dot. ceny dzierżawy za Ultrabox 4K, czy cena 15zł podlega w ogóle negocjacjom czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś, jak to jest z tą ceną pakietu Superpremium? Bo wszyscy mówią, żw cena za ten pakiet to od 99 do 129zł ale już sam Extra+ z 8x C+ i HBO widzę za 84,99 a nawet za 79,99, przecież to niedorzeczne, przecież Superpremium różni się od tego tylko Cinemaxami a te nie są warte 20zł. Skąd więc ta różnica? Może przy negocjacjach warto odpuścić sobie ten Cinemax? Mam też pytanie dot. ceny dzierżawy za Ultrabox 4K, czy cena 15zł podlega w ogóle negocjacjom czy nie?

Myślę, że składana oferta wyszłaby taniej. Tylko pewnie przy takowej nie dostaniesz Ultraboxa 4K.

A Superpremium chyba nie do końca warto brać. Tym bardziej, że filmy z Cinemaxa i tak masz w HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...