Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój teść ma Comfort+Extra za ok. 45 zł. Płaci i nie wymaga, przedłużał umowy do tej pory bez wypowiedzeń, na zasadzie "nie chcę płacić więcej", dostawał ten sam pakiet bez żadnych bonusów. Problemem jest tylko dekoder, stary czarny Sagemcom, który często się wiesza. Aktualnie użytkuje mój dekoder, czarno biały, chyba WifiBox czy jakoś tak. Z końcem lutego wygasa mu umowa, chciałby jakiś lepszy dekoder, więc odwiedził punkt obsługi i tam zaproponowano mu właśnie ten czarno-biały, ale za dopłatą 5 zł na miesiąc. Jest może szansa na wyrwanie jakiegoś dekodera bez dodatkowych opłat? Czy przez telefon można będzie coś lepszego dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest. Znikoma, ale jest. I prawdopodobnie tylko na wifi box. Czyli na taki sam szrot jak ma teraz. Rożnica jedynie tylko taka, ze ten dekoder będzie miał wifi wbudowane. Jeśli będą chcieli aktywację i dzierżawe, to proponuje wymianę na taki sam model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Umowa do końca stycznia dzwonili z krakowskiego numeru.

 

Moim zdaniem, jak w każdych negocjacjach, trzeba mieć dobrą strategię (trzeba mieć jeden konkretny argument).

......

 

w nc+ jestem już chyba kilkanaście lat i zawsze udawało mi się przedłużać tak jak chciałem.

.....

 

Szczerze mówiąc „szału ni ma”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę na 24 m za 66,89. Extra+, multiroom,pakiet eleven sport, pakiet dwóch kanałów C+(seriale,discovery) na cały okres oraz pakiet HBO na 6 miesięcy gratis z ręcznym wyłączeniem. Chciałem jeszcze wymienić swój 5720 na wifi premium boxa ale za 0 zł nie chcieli dać. Oferowali tylko go z 5 zł lub za 199 zł jednorazowej opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia(oczywiście wypowiedzenie dawno złożone) i po negocjacjach z nimi chyba przyszedł czas na rozstanie...

Dotychczas extra+6C+Multiroom za 67zł, najnowsza oferta to to samo za 75 zł :D Pan stwierdził, że za mniej się nie da i się nie dogadamy. Chyba czas się żegnać nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Egzystencjalny Paw. Jak masz MR po Cyfrze i nie płacisz żadnej dzierżawy, to się da taniej o cale 5 zł., ale chyba o tym wiesz, bo czytasz temat ;-). Myślisz, że ktoś z nc przeczytał Twój wpis, następnie odgadł Twój nr abonenta, przejął się tym, że odejdziesz, rozpłakał się i zadzwoni do Ciebie z ofertą nie do odrzucenia, czyli to co masz z MR za 49,99? :-D . Dobre czasy się skończyły.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie po zdaniu dekodera, przyszło od NC+ jakieś pismo. Piszą tam że jakieś organy kontrolne nakazały im coś tam sprostować, i mogę brać pakiet start w jakiejś niby promocji, albo miesięczny dostęp do HBO w Player+ za darmo. Niewiele więcej zrozumiałem z tego bełkotu, i wywaliłem to do pieca.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam Extra+ + 6xC+ za 69,90 do końca stycznia 2018, wypowiedzenie wysłane z sporym wyprzedzeniem aczkolwiek do dnia dzisiejszego nie udało mi się osiągnąć oferty którą sobie upatrzyłem tzn Comfort+ za 22,50. Pewnie doliczą mi 2zł za dekoder gdyż wymieniałem za 0zł (Turbo na MediaBox). Został tydzień czasu, jeżeli nie uda się nic załatwić to oddam dekoder i niech sobie robią co chcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Egzystencjalny Paw. Jak masz MR po Cyfrze i nie płacisz żadnej dzierżawy, to się da taniej o cale 5 zł., ale chyba o tym wiesz, bo czytasz temat :wink:. Myślisz, że ktoś z nc przeczytał Twój wpis, następnie odgadł Twój nr abonenta, przejął się tym, że odejdziesz, rozpłakał się i zadzwoni do Ciebie z ofertą nie do odrzucenia, czyli to co masz z MR za 49,99? :grin: . Dobre czasy się skończyły.

 

Dlatego w końcu się pożegnamy na rzecz Cyfrowego Polsatu ;) Gdzie pakiet Eleven jest w cenie i dodatkowo Liga Mistrzów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem marca 2018 kończy mi się umowa na extra + 8xC+ HBO + Eleven za 96,80zł. Nie liczyłem na telewizje za darmo ale co roku NC+ traci kolejne prawa a abonament idzie w górę. Oferta z krakowskiego DUK cena bez zmian ale brak HBO umowa na 24, grzecznie podziękowałem. Oferta z ogólnej infolinii extra+ 8xC+ multiroom 79,90 za 24 miesiące również podziękowałem. Najdziwniejsze, że na krakowskim DUK nie mogą zaproponować niższego pakietu a na ogólnej infolinii już tak. 

 

Druga kwestia wymiana dekodera, jestem od 10 lat użytkowaniem sprzętu po cyfrze. Nie mam możliwości wymiany dekodera przez stary multiroom. Korzystam z telewizji w dwóch pokojach nie zależy mi na nieparowanych kartach. Chce jedynie skorzystać w pełni z oferty za która płacę C+ w 4K. Za każdym razem odnoszę wrażenie że to moja wina że mam stare karty których nikt mi nie chce wymienić. Musze zrezygnować z multiroomu oddać dekodery i dopiero wtedy zostanie mi przedstawiona oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj dwa telefony z NC+, jeden zakończony iż nie ma takiej oferty jak Comfort+ za 22,50. Kolejny telefon kilka minut owszem dostałem zgodę na taki pakiet ale pod warunkiem dobrania C+ za 25zł/mc na okres 6 miesięcy. Może bym i się zgodził na taką ofertę jeżeli ten C+ mógłbym aktywować w późniejszym terminie - niestety nie było takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno mnie tu nie było, bo ostatni raz forum śledziłem gdy dojść miało do fuzji C+ Z N-ką

Prehistoria...ale ja nie o tym ;)

 

Z końcem lutego kończy mi się umowa

Obecnie posiadam pakiet EXTRA z C+ i do tego Eleven. Do tego Mediabox. Za wszystko płacę 95 zł.

Chciałbym wkrótce kupić tv z 4K i stąd myśl aby wziąć taki sam dekoder.

I tu rodzi się pytanie: czy aby dostać taki dekoder muszę jakoś zwiększać pakiet? jest jakieś pakietowo/finansowe minimum które muszę spełnić aby go otrzymać?

Nie ukrywam, że ideałem byłoby mieć to samo co mam za tyle samo + ten nowy dekoder w 4K ;) Ale z tego co tu pobieżnie wyczytałem to chyba eldorado w negocjacjach już było i tak dobrze to to nie ma. Byłbym skłonny na podwyżkę, ale w jakiś rozsądnych granicach ;]

Z wpisu kolegi powyżej wyczytałem, że aby mieć ten z 4K należy mieć pakiet filmowy superpremium+ . Mnie to jednak nie interesuje bo nie chcę HBO. Pomijam już sens posiadania pakietu filmowego z dekoderem 4K gdzie jak do tej pory w NC+ nie był emitowany ani jeden film w jakości 4K ;) Na 100% były mecze i chyba jakieś koncerty, al filmów nie kojarzę.

Od dwóch tygodni bombardują mnie konsultanci [krakowski numer], ale do tej pory jakoś odwlekałem konkretniejszą rozmowę. Czas jednak będzie zmierzyć się z tą hydrą :P jednakże dobrze jest wiedzieć z której strony ją zaatakować :D

Miałem kiedyś numer do Działu Utrzymania Klienta, negocjując umowę przed kilku laty i dało to efekty. Posiadacie może aktualny numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...