Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eleveny z tego co ja negocjowałem to do extra dawali do comfortu nie, u mnie czy na warszawski czy krakowski nr comfort kosztował tyle samo, jedynie manpacka reszta rozmówców nie mogła za 5zł włączyć tylko jeden.......dzwoń sam po kilka razy aż trafisz 

 

Kilka stron wcześniej było ale ...w comforcie jest 100h nc+go?tak jak w extra?

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wlasnie konczy mi sie umowa, ale w zwiazku z tym ze ma zastrzezone wszystkie zgody, nikt nie dzwoni,

czy moge prosic o podanie numeru do DUK, ten stary krawoski ktory dzwonilem , nie dziala

pozdr

 

122947879

Witam.Czy wiecie za jaką kwotę można dostać Extra+ 6C+ i Eleven? Obecnie mam Extra+ 6C i multi za 84,99.Wypowiedzenie złożone w związku z UCH

Extra 44,99zł, 8xC+ 25zł6m/40zł 18m, Eleven 11,90zł lub Extra z 6C+ za 69,99zł eleveny jak wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 44,90 zł, 8c+ (25 zł przez 6 m-cy potem renegocjacja, rezygnacja lub 40 zł), eleveny - 11,90 zł (1 mies. za 0 a potem 11,90 i w okresie nieoznaczonym), dekoder 5 zł, 3xHBO na 6 m-cy - 0 zł a potem 25,0 lub rezygnacja<<-- umowa na 15 m-cy

 

podsumowując: 1 miesiąc - 74,99, przez kolejne 5-cy - 86,89, pozostałe 9 zależnie od opcji ale prawdop. 64,99 zł (E+ i eleveny)

 

szału nie ma ale akurat za pół roku kończy się LM w C+ więc raczej nie będzie mi już potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 44,90 zł, 8c+ (25 zł przez 6 m-cy potem renegocjacja, rezygnacja lub 40 zł), eleveny - 11,90 zł (1 mies. za 0 a potem 11,90 i w okresie nieoznaczonym), dekoder 5 zł, 3xHBO na 6 m-cy - 0 zł a potem 25,0 lub rezygnacja<<-- umowa na 15 m-cy

 

podsumowując: 1 miesiąc - 74,99, przez kolejne 5-cy - 86,89, pozostałe 9 zależnie od opcji ale prawdop. 64,99 zł (E+ i eleveny)

 

szału nie ma ale akurat za pół roku kończy się LM w C+ więc raczej nie będzie mi już potrzebne

Rozmawiałem o podobnej ofercie z konsultantem. Niestety dla mnie przy umowie na 15 m (+3m obecnej) extra za 47,50  a elevenów gratis nie dają nawet na miesiąc. 8c+ i HBO j.w.

Edytowane przez simi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w 6 miesiącu składasz rezygnację, wtedy moga ci zaoferować taniej, jeśli nie włączasz przez Ica za 30zl

Ps.dzwonisz do duk?jeśli tak to powinieneś na warszawski nr i prosić z działem lojalnościowym, i na bank coś stargujesz

na jakich zasadach włącza się w ica 8c+ za 30zł?? włącz /wyłącz??

Edytowane przez simi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem o podobnej ofercie z konsultantem. Niestety dla mnie przy umowie na 15 m (+3m obecnej) extra za 47,50  a elevenów gratis nie dają nawet na miesiąc. 8c+ i HBO j.w.

mi też babka nic nie mówiła o darmowym miesiącu na eleven, zobaczyłem to dopiero gdy dostałem maila z aktywacją oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dostałem nową ofertę na email (wypowiedzenie UCH do 31.12.2017), jak jest różnica jeżeli kliknę link akceptacji teraz a 01.01.2018?

 

Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie ?

 

Pytam bo Pani konsultantka bardzo nalegała, żebym kliknął na link jak najszybciej.

Edytowane przez nSat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wysłałem wypowiedzenia , umowa do końca roku, co dzień od miesiąca do mnie z numeru 732 486 471. Unikałem obierania, bo myślałem że skończę z nimi współprace po zakończeniu sezonu ligi mistrzów. Ale jednak MR na cameleonach mnie chyba z nimi zatrzyma bo kożystamy z niego na dwa domy wiec cena 50% na osobę jest ok.

 

Czytam ten temat od jakiegoś czasu i dziś odebrałem ten telefon konkretny facet i oferta:

Extra + 6C+

Eleven

MR

2 x Pace 500 GB.

HBO 6 mc za 0 zł

 

Cena 81,89 więc zakładam że 69,99 za pakiet + 11,90 eleveny

Umowa na 24m.

 

Czy da się coś więcej wycisnąć ? Albo jakiś gratis albo umowa na 15 m ?

Edytowane przez m.sta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ m.sta

Przy umowie na 24m masz najniższą cenę. Możesz za to wyrwać 2 miesiące gratis oraz HBO na 6 miesięcy gratis z możliwością wyłącznie po tym okresie. Ewentualnie zamiast HBO Eleven na 5m gratis. Niektórzy pisali że dostali wszystkie te gratisy tzn:

 

Extra+ 6C+  69,90 zł

2 miesiące gratis

Eleven 5m 0 zł

HBO 6m 0 zł.

 

Jednak czy dostaniesz taką ofertę to już zależy na jakiego konsultanta trafisz. Ale przynajmniej będziesz wiedział o co możesz się upominać.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona umowa w związku z wypowiedzeniem UCH na 15 miesięcy Comfort+ 27.50 C+8 25/40 Eleven 11,90 i Multiroom 10,00 plus dopełnienie do Extra+ i Hbo do końca stycznia ze średnią miesięczną na poziomie 83,40. Podobno niżej się nie dało zejść, szkoda. Ale muszę potwierdzić w e-mailu więc może ktoś z kolegów dostał lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w punkcie spytać o oferty i pracownik jak zobaczył moja ofertę to stwierdził żeby dzwonić na infolinie bo on nic podobnego mi nie zaoferuje.Samego Comfortu brak Extra za prawie 50zl.Obecnie posiadam odpowiednik Extra+8C+za 55 zł i dodatkowo Eleven za 7.95 zł.Jakiś czas temu byłem w innym mieście w punkcie i ta sam śpiewka nic dla mnie w rozsądnej cenie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...