Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak dziwnie to opisane. Kwota do zapłaty w pierwszym miesiącu napisana, a później już nie wiadomo ile w kolejnych miesiącach, bo dziwny wpis, że zależy to od wybranych usług - zgodnie z warunkami promocji. Jak dla mnie mało czytelne. Powinno być ile jest do płacenia, ile będzie do płacenia. Albo ten wpis: "a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów". A ile dla Nieabonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sam zadzwoniłem wypowiedzenie złożone na koniec trwania umowy tj. 30 marca 2018 obecnie comfort +6C+ za 59,90zł

i pytam czy dostanę

Extra +6C+ za 69,90zł

2 miesiące abonament gratis 0 zł

5 miesięcy gratis Eleven

umowa 24 mc

Konsultantka potwierdziła że w/w ofertę może mi zaproponować ale wolałem poczekać do 2 stycznia i niby ma zadzwonić 2 stycznia ale konsultantka nie jest pewna czy w/w oferta będzie dla mnie dostępna w styczniu

a ja mam pytanie jak sądzicie w ogóle zadzwoni tego 2 stycznia czy raczej nie oddzwaniają ?

Bo wtedy miał bym miesiąc dłużej eleveny a umowa i tak będzie 24 mc liczone od kwietnia 2018r a z tego co wiem to extra i eleweny włączyli by od razu czyli 2 styczeń co było by dla mnie korzystne

Różnie może być w tym styczniu z ofertami, może być lepiej lub gorzej. Np w listopadzie bez problemu dawali 3m abonamentu gratis (od grudnia już przeważnie 2m), z kolei Eleveny w listopadzie można było wyrwać przeważnie na 2-3m gratis, a teraz (grudzień) na 5m dają bardzo często. Także nie wiadomo do końca jak będzie w styczniu, oferty się lekko zmieniają między miesiącami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był w potrzebie to dziś bez negocjacji i problemu był w krakowskim DUK dostępny start za 9,99 więc nie trzeba czekac na nowy rok i sytuację w której ma się już wyłączony sygnał i biegnie się do APS

Ja mam teraz wyższy pakiet fakt ze reklamacyjne - extra i 8 C+ Za 54,90 do tego Eleven na cała umowę 7,95

Wypowiedziane (UCH) i czekam bez presji bo mam ofert telewizji po uszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem że umowa przejdzie na czas nieokreślony 

Chce zejśc z extra 6xcanal do comfort

Nie chcą ofert przedstawiać na meila

Ja muszę tam dzwonić czy czekać na ich telefon bo kontakt miał być z ich strony?

Rozumiem że do warszawy dzwonić

 

Mam czas do konca grudnia 

Edytowane przez damio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie złożyłeś wypowiedzenia,zrób to jak najszybciej, u mnie było tak samo extra za 54,99 comfort za 34,99 po wypowiedzeniu comfort za 22,5 extra 44,99zł, ale czekam jak umowa wygaśnie i zadzwonię 2.01 to styczeń gratis będzie

 

U mnie czy w-wa czy k-ów jednakowa oferta

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin80 ok tylko ze nie wziąłeś pod uwagę tego ze możesz być zamiast jeden miesiąc do przodu to jeden do tylu a wiesz jak ??
Tak ,ze teraz dają 2 miesiące gratis abonamentu przynajmniej mnie dają
O ile będzie to w styczniu to skorzystamy i wtedy gdy klepniemy umowę w styczniu a jeśli nie to będziesz tylko jeden miesiąc do przodu

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posądzasz mnie o szkolne błędy  kolego hehehe, umowę mam do końca lutego także jak stara z dniem 31.12(UCH) mi wygaśnie a nowa będzie od 2.01 to stara mi się o miesiąc skróci    :wink: wybrałem małą kombinację na pewien pakiet, wyliczyłem że wyjdzie sporo taniej, zobaczymy jak mi się uda pochwalę się 

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na krakowski numer.

Obecnie Ekstra+ 6C+ , mr z cyfry i pacepvr za 69.99.

Sam goly Comfort za 22.95 do tego Eleveny za 11.95. dodatkowo na pół roku paczka C+ za 25 z opcją przedłużenia za 40zl miesiąc.

Pakiet Comfort + 6xC+ za 59.99 no i Eleveny 12 zł.

Podobno taniej z Eleven nie ma szans zejść, to prawda ?

Interesowało by mnie Comfort i paczka C+ za 54.99 + gratis Eleveny na 5mcy, jak kolega stronę wcześniej.

Zobaczymy po świętach co zaoferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na 15 miesięcy, nie chciałem 24 -nie wiadomo co będzie z ekstraklasą za rok.

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Hustler HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom.

HBO gratis na 6 miesięcy, multiroom na cameleonach.

 

Całość za 84,40 zł

 

Przy umowie na 24 mogłem dostać dodatkowo 2 miesiące gratis za cenę ~82 zł.

Edytowane przez ertx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie składowe? Extra+,8xC+ 79.99zł + Eleven 7.95zł (na pewno na 24m a nie na 12m?) + HBO 0zł (w ramach reklamacji na 24m)?

Sorki ale ostatnio rzadko tu bywam. Już odpowiadam. Sprzęt po cyfrze do niedawna-Extra+,8xC+ za 79,90zł, , HBO na 24 mce i multi room za 0 zł. oraz HBOGO za 5 zł. Obecnie to samo za 79,99 z tym, że HBO i HBOGO na 24 za 0 i Eleven za 7,95 na 24 m-ce.w sumie 87,95 zł. mam to na e milu reklamacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie plany od samego początku w sumie to jak pisałem wcześniej nie spodziewałem się teleonów  z racji bardzo taniej oferty.Ale myślałem że przynajmniej zadzwonią by mnie namówić do wycofania wypowiedzenia.Zapewne maja bardzo dużo wypowiedzeń i dzwonią do tych z większym zobowiązaniem.Jedno oferta bardzo tania drugie to karta Cameleon i własny sprzęt.@Wess wrzuć tego meila z ofertą bo takie tu nie padały Edit nie wstawiaj reklamacja to inna para kaloszy dla innych oferta nie osiągalna.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili zaraz po wypowiedzeniu na początku grudnia,potem ja dzwoniłem do nich z tydzień temu a tak to cisza chyba będę musiał wycofać rezygnację.Poczekam jeszcze parę dni po świętach.

Jest jeszcze szansa, źe wasz związek przetrwa. Zadzwoń sam jeszcze raz moźe się dogadacie :)

 

A jaki masz pakiet i o co walczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...