Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem już o to, ale nie uzyskałem odpowiedzi - czy przy przedłużaniu umowy można uzyskać darmowy MR, za który obecnie płacę w sumie 15 zł?

Mam wifi premiumbox+, SAGEMCOM DSI83 oraz dwie karty cameleon.

Konsultant twierdzi, że MR od nc+ nie podlega zrabatowaniu do zera zł, prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę umowa do końca roku wypowiedziana normalnym trybem:

- Pakiet Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 

- HBO i HBO GO 20 zł (uruchomiony w listopadzie 2017)

- Multiroom Standard na cameleonie 0,00 zł

- Najem WiFi premiumboxa 5,00 zł

- Najem Sagemcom DSI83 0,00 zł

RAZEM 74,90 zł, listopad - grudzień 94,90 zł

 

Pytanie konsultanta co mnie interesuje mówię od razu, że chce comfort za 22,50 na 24 miesiące. Pogadał z kierownikiem i mówi, że może mi to zaproponować, ale nie da się obejść opłaty za wifipremiumboxa 5 zł więc w sumie 27,50 zł/m-c.

Po czym dodaje, że jest jeden warunek: żebym miał taką opłatę od 1 stycznia to taką ofertę musi włączyć już teraz... Ja mu mówię no ale ja za ten miesiąc już zapłaciłem prawie 100 zł to z jakiej racji chce mi obniżyć pakiet stwierdził, że inaczej nie przepuści system. Póki co odmówiłem

Wczoraj telefon z krakowskiej DUK, mówię konsultantowi to co proponował mi wcześniejszy i dlaczego póki co odmówiłem. Konsul mówi, że da się to obejść w ten sposób, że on mi wyśle na maila warunki przedłużenie, ale mam nie klikać akceptacji, tylko one samoistnie wejdą w życie od 1 stycznia 2018 r., dzięki czemu obecny wyższy już opłacony pakiet będę mógł oglądać do końca roku. Spotkał się ktoś z takim czymś wcześniej? Coś mi to dziwnie wygląda...

EDIT: ile jest czasu na akceptację tej oferty? 7 dni? Nie widzę nigdzie takiej informacji

Edytowane przez mariusz5891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest możliwość przy przedłużeniu umowy zmianę MR (turbobox z conax + wifibox z cameleon) na dwie oddzielne umowy,

 

np: 1 umowa turbobox extra+8C, 2 umowa wifibox extra+8C,

czy muszę zrezygnować z MR (oddać wifiboxa) i 2 nowa umowa?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone (Universal), dostałem sms o wyjątkowo specjalnej ofercie. Pakiet extra+, C+ (pewnie 6..) HBO (+ HBO GO) w cenie SPECJALNEJ od 89 zł. Już nie dzwonią , tylko od czasu do czasu "atakują" superaśnymi ofertami. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koniec mojej umowy na extra + 6C+ to 31.12.2017.

Mam pytanie: dostał ktoś oprócz dwóch miesięcy gratis (styczeń i luty) anulowanie opłaty za grudzień przy umowie na 15 m - extra 6xC+? Rachunek jest płatny do 18.12 ale jeszcze nie płaciłem licząc, że może uda się to jeszcze dodatkowo uzyskać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koniec mojej umowy na extra + 6C+ to 31.12.2017.

Mam pytanie: dostał ktoś oprócz dwóch miesięcy gratis (styczeń i luty) anulowanie opłaty za grudzień przy umowie na 15 m - extra 6xC+? Rachunek jest płatny do 18.12 ale jeszcze nie płaciłem licząc, że może uda się to jeszcze dodatkowo uzyskać... 

 

Nie musisz zapłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...