Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kto ją Ci da? I raczej nie licz na dobrą ofertę po złożeniu rezygnacji z powodu Universal. Raczej na standardową.

 

Wznowienie umowy wygasłej powoduje ceny jak dla nowego klienta? Czy tyle ile się płaciło do tej pory?

Podobno są jeszcze lepsze oferty przez 2 tygodnie po zakonczeniu umowy. Oczywiscie jesli nie zdasz sprzętu.

 

Witam. Posiadam już jeden abonament (extra+ 8 C+ MR Cameleon). Ten zestaw posiadam w domu. Potrzebuje jeszcze dobrać dla studiującej córki dodatkowy abonament wraz z dekoderem i pakietem comfort+. Czy w BOK mogę liczyć na jakąś zniżkę, czy będę traktowany jako nowy abonent? Chodzi mi o zniżkę na abonament i rabat za dzierżawę dekodera z nagrywarką. W jakich pieniążkach mogę otrzymać taki dodatkowy zestaw? Umowę posiadam do 31.01.2018. Wypowiedzenie wysłane.

Przy aneksowaniu można dostać Comfort za 50% ceny. A teraz to jak dla nowego. Może zadzwoń do nc i sie dowiedz. Przecież to nie boli. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest, że wysyłają SMS z prośbą o kontakt, a jak już się zadzwoni to tylko informują o rozwiązaniu umowy i oddaniu dekodera do 14 dni.

 

Gdyby to na mnie padło, to bym tak zjechał konsultanta że głowa mała. Jak piszemy wypowiedzenie, to jasne jest że zdajemy sobie o z tego sprawę, a przecież sami piszemy o rozwiązaniu umowy z końcem roku.

 

Czekam tylko na taki telefon od konsultanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonie do nc z pytaniem co proponują żebym został.

Propozycja Superpremium za 119zł, bez dekodera 4k bo nie da sie wymienić przy multirumie.

Później jak będzie możliwość wymiany dekodera to pewnie +15zł za wynajem. To teraz bardziej mi się opłaci nową umowe z dekoderem 4k za 0zł, do tego 300zł gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa z końcem grudnia 2017. Obecnie posiadam pakiet VIP+MAX w cenie 189.99 a do tego dekoder Mediabox oraz trzy dekodery WiFiBox do multiroomu w cenie 35. Dodatkowo wykupione mam takie oto dodatkowe opcje Dorcel za 9.99 zł, Disney Movies On Demand za 9.99 zł oraz 3xEleven w cenie 11.90. Co daje w sumie opłatę 256,87. Czy mogę liczyć na ofertę VIP+MAX w cenie 179,99 z umową na 24 miesiące? Czy w Waszej ocenie dam radę zrabatować dekoder Mediabox za 0 zł - obecnie płacę za niego 5 zł. Na koniec dodam że umowa oczywiście wypowiedziana. Proszę o porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa z końcem grudnia 2017. Obecnie posiadam pakiet VIP+MAX w cenie 189.99 a do tego dekoder Mediabox oraz trzy dekodery WiFiBox do multiroomu w cenie 35. Dodatkowo wykupione mam takie oto dodatkowe opcje Dorcel za 9.99 zł, Disney Movies On Demand za 9.99 zł oraz 3xEleven w cenie 11.90. Co daje w sumie opłatę 256,87. Czy mogę liczyć na ofertę VIP+MAX w cenie 179,99 z umową na 24 miesiące? Czy w Waszej ocenie dam radę zrabatować dekoder Mediabox za 0 zł - obecnie płacę za niego 5 zł. Na koniec dodam że umowa oczywiście wypowiedziana. Proszę o porady.

Za VIP+MaX bez Sundance Tv możesz wyrwać na 24 miesiące za 142 zł przy opcji, że zamiast Vip+Max budujesz to samo od Super Premium. Ja tak dostałem.

 

Ja przedłużyłem umowę o 24 miesiące na zasadach:

 

Superpremium+ 99,99 zł 24 m

HBO GO 5 zł/m

Multiroom Standard C+ 0zł/m (2xC)

Multi Man Pack 20 zł

Najem ultraBox+ 0zł

Eleven Sports 11,90 zł

Filmbox Pack 5 zł

HBO Go 5 zł

Nc+ Go za 0 zł

 

Wychodzi 142 zł przy czym po 12 m można każdy z pakietów wyłączyć jak nie oglądasz.

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A czego tam brakuje z Vipa poza Sundance Tv którego nikt nie ogląda?

Ja oglądam, już to wcześniej pisałem. Ciekawe niezależne kino. Zupełnie coś innego jak na HBO czy Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego tam brakuje z Vipa poza Sundance Tv którego nikt nie ogląda? Mnie jakieś dodatkowe VOD niepotrzebne :) Multiroom dwa dekodery mam.

Podstawowa różnica to taka że w superpremium masz 100h/m w nc+go a w VIP 780h/m

Jak się grzecznościowo umożliwi znajomym oglądanie meczów na canal+ to 100h szybko mija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz racjè @kingofsouth wszystko zależ od gustu. Niektórzy płacą 5 zł za Mezzo a inni 15 za Dorcel TV

 

Podstawowa różnica to taka że w superpremium masz 100h/m w nc+go a w VIP 780h/m

Jak się grzecznościowo umożliwi znajomym oglądanie meczów na canal+ to 100h szybko mija.

A to ja się w takie rzeczy nie bawię to mi to zwisa czy jest 100h czy 780h

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego 2018 na Superpremium+ z 8C+, MR z Pace i Sagemcomem łącznie za 99,90 zł. Przed chwilą telefon, cena za pakiet ta sama i wymiana Pace'a na Wifipremiumboksa, oczywiście darmowa i bez miesięcznego czynszu. Karty zostają te co mam, po Cyfrze+. Żadnych darmowych miesięcy, zniżki na Eleven, które włączam i wyłączam, tylko HBO Go na 2 miesiące gratis. Powiedział mi, że od teraz pakiet Superpremium będzie wzbogacony o paczkę Filmbox. Oczywiście odrzuciłem.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Wypowiedzenie złożone 2 mies temu. Umowa do dziś. Niemal ciągle ta sama propozycja: extra + 8x canal+ mr standard za 89.90.Hbo gratis pół roku chociaż powiedziałem że nie chce. Man packa nawet nie może zrabatowac tylko tak jak dla nowych 20 zł. Multiroomu standardowego też nie da rady za 0zl pfff. Dekodera (mam Turbo i jakiś mały jako drugi) nie da rady zmienić za darmo tylko jakieś 149 coś tam coś tam. Szlag mnie trafia po tylu latach z n a potem ncplus.

Czy sygnał wyłączają równo o północy czy może po pierwszym z"zaniku prądu"? Czy od jutra wchodzi może jakaś inna promocja dla stalych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...