Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To maximum jakie możesz teraz dostać.

Rozumiem że opłata składa się z E+8C+ - 79,90 + Eleven'y 11,90.

Ewentualnie można zejść do kwoty 69,90 ale z pakietem E+6C+  bez C+VOD.

Korzystniej będzie jeśli Eleven'y będziesz aktywował przez kombinację włącz/wyłącz (7,95/mc), chyba że nie chce Ci się w to bawić to lepiej nie będzie.

 

Ja natomiast chciałbym dowiedzieć się w jakiej cenie można uzyskać obecnie pakiet Start+ z opcją dodatkową Canal+ lub pakiet Comfort+ z tą samą opcją, przy założeniu że obecnie posiadam pakiet Extra+6C+ i MR z 2xPace za 69,90?

Edytowane przez Colsman123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. wypowiedzenie wysłane umowa do końca listopada.

dzisiaj telefon od konsultanta z propozycją.

extra z 8xc+, canal + vod

multiroom

eleveny za 11,90

HBO na 6 m-cy gratis

za 91 zł

prosze o opinę?

Można jeszcze powalczyć o Eleveny za 7,95zł na 12 miesięcy (z opcją wyłączenia) i/lub 2 pełne miesiące abonamentu gratis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie  wysłane, dotychczas EXtra z 6C, multiroom

 

Wczoraj telefon i przedłużyłam. Oferta:

 

Extra +6C Live

Najem dekoderów Peace + Sagem - 0 zł

Multiroom - 0 zł

HBO do końca roku 0 zł potem się wyłączy

3 miesiące gratis ( grudzień, styczeń, luty)

Umowa 24 mc- 69,90 ( dotychczasowa cena)

W zasadzie dostałam co chciałam. Może można było jeszcze coś minimalnego ugrać ale nie mam czasu na zabawy w kotka i myszkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. wypowiedzenie wysłane umowa do końca listopada.

dzisiaj telefon od konsultanta z propozycją.

extra z 8xc+, canal + vod

multiroom

eleveny za  11,90

HBO na 6 m-cy gratis

za 91 zł

prosze o opinę?

 

Czyli wciskają ofertę która w postaci extra z 8xc+, canal + vod, multiroom za 79.99 była całkiem ok, ale bez szału 1.5/2 lata temu + dodają ofertę HBO i 11 za cenę która jest dostępna w ICA :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta do zaakceptowania na skrzynce, w ciągu 7 dni to dalej Superpremium za 99,99 PLN, z HBO GO za 0 PLN (po rozmowie z kierownikiem) na cały okres umowy - 24m. Pierwsza faktura płatna od marca 2018. Sprzęt 2x Pace 500 bez opłat.

Edytowane przez igal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałeś rezygnację? Ile teraz za Vipa+ płacisz?

 

Nie wysłałem, sami zadzwonili, umowa do końca marca.

Za VIP+ i Eleven płacę 155zł, dekoder turbo bez opłat.

Co tydzień przysyłają smsa żebym go wymienił więc czekałem na ultraboxa. A tu [beep]a, nawet za przedłużenie każą dopłacać 15zł/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca listopada a ile po przejściu na czas nieoznaczony nie wiem 

 

Sprawdź w Moje NC+, jak bez zmian to ja bym nie przedłużał tylko wycofał wypowiedzenie.

 

W pierwszej połowie przyszłego roku okaże się co z LM w CP, zapewne lepsze oferty będą na dekoder 4K... bez sensu w tej chwili wiązać się na dwa lata, ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta do zaakceptowania na skrzynce, w ciągu 7 dni to dalej Superpremium za 99,99 PLN, z HBO GO za 0 PLN (po rozmowie z kierownikiem) na cały okres umowy - 24m. Pierwsza faktura płatna od marca 2018. Sprzęt 2x Pace 500 bez opłat.

Czyli dostałeś 3 miesiące gratis? Wnioskuję tak po informacji z podpisu. Obecnie mam prawie to samo, bez HBO GO i drugi dekoder Sagemcom, w tej samej cenie i do końca lutego. Będę walczył też o Eleven za 7,95 zł i darmową wymianę dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dostałeś 3 miesiące gratis? Wnioskuję tak po informacji z podpisu. Obecnie mam prawie to samo, bez HBO GO i drugi dekoder Sagemcom, w tej samej cenie i do końca lutego. Będę walczył też o Eleven za 7,95 zł i darmową wymianę dekoderów.

 

Tak, grudzień, styczeń i luty za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dzisiejsza: Extra + 6C+ do tego Eleven (na 2 lata ) + HBO do końca grudnia ( z wyłączeniem ) za 71,65 zł (24m) Do tej pory ( bez 11 ) było 69.9 zł. Umowa do końca listopada. Jeszcze nie zdecydowałem ale ma zadzwonić w piątek. Co myślicie o takiej ofercie?

Czy w tej cenie są uwzględnione darmowe miesiące?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...