Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrywałeś ty dodatkowo rozmowę?kilka stron wcześniej toczyła się rozmowa odnośnie sumowania okresów umowy np jak przedłuże 3 miesiące przed końcem obecnej jak to jest definitywnie stara się nie skraca?pamiętam dwie umowy wstecz konsul 2 miesiące obecnej anulował i nowa zaczęła obowiązywać od bieżącego miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder 4K UltraBOX+ jest oferowany w wybranych pakietach telewizyjnych i ofertach łączonych Telewizja + Internet + Telefon. Sprzęt będzie również dostępny w świątecznej promocji platformy nc+ „Extrakasa”, w ramach której klienci zawierający lub przedłużający umowę na pakiety telewizyjne oraz zawierający umowy na Internet i telefon mogą otrzymać od nc+ premię w wysokości nawet do 700 zł na przedpłaconej karcie płatniczej na dowolne zakupy (najwyższa premia przysługuje w przypadku zawarcia łącznie 3 umów na 24 miesiące).

sport-w-4k-polska-ultrabox.png

W zależności od wybranego pakietu TV, karta może zostać doładowana kwotą od 100 zł do 500 zł, a Klienci, którzy dodatkowo zawrą umowy na Internet i telefon, mogą otrzymać kolejne bonusy w postaci doładowania w wysokości 200 zł (100 zł od usługi). Przykładowo, kupując pakiet telewizji EXTRA+ (154 kanały, 79 w HD) z pakietem kanałów CANAL+ oraz usługami NC+ INTERNET 35 lub 100 GB i NC+ TELEFON, Klient może otrzymać na przedpłaconej karcie płatniczej łącznie 450 zł.

 

Czy jakiś konsul wam wspomniał że w ramach przedłużenia należy się kasa na kartę przedpłaconą? bo ja parę razy rozmawiałem i nikt nawet nie wspomniał o tej promocji i robił wielkie oczy że o coś takiego pytam.

Wg tej tabelki zamieszczonej w regulaminie promocji na stronie nc+ pakiet comfort+6c+ to jest 200zł na kartę prepaid....

Comfort z 6 c+ jest 200zł? Poczytaj jeszcze raz.

 

Co do samej oferty z karta jest dostępna do przedłużeń ale tylko do tych na poziomie takim jak ma nowy abonenet.

 

Przykład:

Masz extrac+ za 79,90, przedłużysz za 79,99 to karty nie dostaniesz ale jak przedłużysz w nowej ofercie za 99,99 zł dostaniesz 250 zł na karxcie.

Po opłaconych w terminie rachunkach - w przypadku spóźnienia się z opłatą brak premii. Nawet jeśli przelew wyszedł z twojego banku w terminie a na koncie NC+ został zaksięgowany po terminie.

Bzdura. Poczytaj najpierw regulamin tej oferty.

 

W przypadku nowego abonenta musi być zapłacony pierwszy rachunek, nie ważne czy w terminie i dopiero jak środki będą na koncie to po około 2-5 dni karta zostaje doładowana.

 

W przypadku przedłużenia karta jest doładowywana około 5 dnia następnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywałeś ty dodatkowo rozmowę?kilka stron wcześniej toczyła się rozmowa odnośnie sumowania okresów umowy np jak przedłuże 3 miesiące przed końcem obecnej jak to jest definitywnie stara się nie skraca?pamiętam dwie umowy wstecz konsul 2 miesiące obecnej anulował i nowa zaczęła obowiązywać od bieżącego miesiąca

 

Nie nagrywałem, ale reklamację złożyłem na drugi dzień, więc pamiętałem dialog. Poprzednią umowę miałem do końca bieżącego roku, okresy się sumują, także obecną mam do końca roku 2019 (czyli de facto prawie 26 miesięcy). Kwotę, którą wynegocjujesz przy przedłużeniu płacisz dopiero od kolejnego miesiąca (bieżący na starych zasadach), ale do zmienionych pakietów masz dostęp od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Chciałem się podzielić informacją odnośnie moich ustaleń w sprawie przedłużenia umowy, bo sam zaglądałem tutaj, by zobaczyć, na co można liczyć.

Koniec umowy końcem listopada, wypowiedzenie złożone w październiku.

Dotychczas Superpremium z 6 C+, HBO, Cinemax, Mediabox, MR za 99,90zł.

Obecna propozycja - Superpremium z 8 C+ i wszystkim powyżej plus dodatkowo Eleveny - razem za 116,89zł na 24 miesiące.

Nie przyjąłbym oferty, gdyby nie to, że zaoferowano mi 3 miesiące gratis, czyli wychodzi jakieś 102 zł/miesiąc - chyba jest przyzwoicie?

 

Niestety nie było opcji zamiany dekodera na nowy z 4K - wiązałoby się to z wymianą drugiego dekodera do MR, a tym samym z dodatkowymi kosztami.

Za sam dekoder 4K dopłata 20zł... wrrrrrr... Chyba to mają przewidziane dla nowych abonentów... :/

 

Na razie pozostanę przy obecnym sprzęcie... ;)

Czy według Was powyższa oferta jest dobra?

 

Zdarzyło się komuś, że zaproponowali wymianę dekodera na nowy z 4K na przyzwoitych warunkach?

I jak jest faktycznie z tym multiroomem? Nowy dekoder nie współpracuje ze standardowym dekoderem MR po kablu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj napisałem do konsula z nc+ na czacie. Moja umowa do lutego 2018,mam pakiet extra z c+ 8 i eleven. obecnie płacę 91.80. Cena po umowie wzrośnie mi o 9zł na czas nieokreślony czyli od marca 2018. Propozycja od nich to umowa na 15 miesięcy extra z 8c+ 79,90+ eleven za 11,90 a dopytujac o multimanpack moze mi dać za 20zl. Opcja wlacz wylacz wyjdzie mi 15zl. Nie przyjąłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chciałem przejść na okres nieoznaczony (mam umowę do końca roku, wypowiedzenie zarejestrowane), ale doradca klienta nc+ na czacie poinformował mnie o opłatach:

 

88,80 zł to opłata za pakiet główny Extra+ z Canal+.Do tego opłata za Eleven 15,90 zł oraz Multiroom 20 zł i najem dekodera 20 zł.

 

czyli koszt obecnie (81,80) wzrośnie do 144,70 zł (okres wypowiedzenia na czas nieoznaczony wynosi 1 miesiąc)

czy Was też informują o tym że opłata wzrośnie aż o tyle ?

Edytowane przez Tobik33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chciałem przejść na okres nieoznaczony (mam umowę do końca roku, wypowiedzenie zarejestrowane), ale doradca klienta nc+ na czacie poinformował mnie o opłatach:

 

88,80 zł to opłata za pakiet główny Extra+ z Canal+.Do tego opłata za Eleven 15,90 zł oraz Multiroom 20 zł i najem dekodera 20 zł.

 

czyli koszt obecnie (81,80) wzrośnie do 144,70 zł (okres wypowiedzenia na czas nieoznaczony wynosi 1 miesiąc)

czy Was też informują o tym że opłata wzrośnie aż o tyle ?

Sprawdź w ICA w prognozach płatności. Ja mam teraz Extra + 8xC+ HBO i HBO GO za 105 zł. Po okresie oznaczonym jakbym przeszedł na czas nieoznaczony to będę płacił 113,90.To samo zostało potwierdzone na infolinii i konsultant zapewnił mnie,że ta cena jest ceną końcową.  To co teraz mi proponują na infolinii za to samo to 114 zł. Więc rozmawiałem z konsultantem żeby dał mi jakąś atrakcyjną ofertę, która by skłoniła mnie do podpisania 2 letniego kontraktu. Niestety nie był w stanie nic zaproponować. Wszystko w okolicach tych 114 zł. W takim razie powiedziałem Panu, że to dla mnie bez sensu wiązać się dwuletnią umową jak mogę płacić tyle samo i mieć zawsze opcję odejścia. Umowa kończy mi się z końcem stycznia 2018. Powiedziałem jeszcze panu że podpiszę umowę jak za to samo co mam teraz zapłacę do 100 zł. Niestety nie ma takiej możliwości przynajmniej na teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, EOT obejmuje pakiet główny. Jeśli nie miałeś promocji na dekoder typu 0 zł na czas nieokreślony tylko np. 0 zł na 24 m-ce to za dekoder zapłacisz 20 zł.

 

Tak miałem tylko promocje na okres określony. Potem opłata wzrasta, da się to jakoś wynegocjować jeszcze ?

Edytowane przez Tobik33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem do czego odnosi się twoje pytanie. Co chcesz negocjować? Opłatę za dekoder czy całą umowę?

 

chciałbym przejść na czas nieoznaczony i płacić minimalnie więcej niż dotychczas (81,80 zł)

(nie płacić za dekodery, multiroom. Obecnie nie płace za te usługi ,jednak w okresie nieoznaczonym musiałbym płacić (40 zł).

Edytowane przez Tobik33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy nc+ robi sobie jakieś jaja ?

 

Do tej pory na 2 umowach, umowy do końca stycznia:

 

Extra+

HBO + HBO Go

nc+ go 100h

 

za 64.99 zł.

 

Proponują to samo za 69,99 zł. Mam z nimi zostać i płacić więcej :D. Idę dziś złożyć wypowiedzenie.

Nie bierz tej konfiguracji w ncminus, przenieś numer do "kroka", potem weź w smartdomie pełną ofertę i zapłać 45,82 za całość, tam obok HBO dostaniesz Cinemaxy, Eleveny i dużo więcej niż Extra+, do tego najlepszy dekoder za 1zł, ja tak robię bo mam już dość braku szacunku dla stałego klienta i ofert nie przystających do klienta z 10 letnim stażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radkovich 

mi to z canal proponowano za 75 wiec nie masz zle tego pakietu taniej nie dostaniesz

 

Ale HBO + Canal+ + Extra za 75 zł to b.dobra oferta.

 

Nie bierz tej konfiguracji w ncminus, przenieś numer do "kroka", potem weź w smartdomie pełną ofertę i zapłać 45,82 za całość, tam obok HBO dostaniesz Cinemaxy, Eleveny i dużo więcej niż Extra+, do tego najlepszy dekoder za 1zł, ja tak robię bo mam już dość braku szacunku dla stałego klienta i ofert nie przystających do klienta z 10 letnim stażem

 

Poczytam o ich ofercie, niestety numeru nie mogę przenieść. Póki co złożyłem wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niecałe 80 zł za 6C+, HBO z GO, mediabox, prognozowana opłata ok. 6zł więcej. Ale HBO za 20 i mediabox za 0 do końca okresu gwarantowanego więc ta prognoza to tylko za extra z 6C+i 20 za dekoder.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...