Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów:) Umowa do 30.11.2017 6C+ 69,90 zł + Eleven 11,90 zł. Wypowiedzenie zarejestrowane w systemie.

Propozycje DUK:

1. To samo co mam teraz czyli 6C+ 69,90 zł - odrzucona od razu (brak LM od sezonu 18/19 sprawia,że paczka C+ jest dla mnie wtedy całkowicie bezużyteczna).

2. Pakiet Comfort za 39,90 zł na 24 m-ce oraz 6C+ za 25 zł na 6 miesięcy - odrzucona.

3. Pakiet Start za 19,90 zł na 24 m-ce oraz 6C+ za 25 zł na 6 miesięcy - również odrzucona.

Proszę o podpowiedź. Jakie są możliwości dostania lepszej oferty typu Start lub Comfort wraz z paczką 6C+ na 6 miesięcy? Ewentualnie HBO lub Eleven gratis na 6 m-cy i 2-3 m-cy bez opłat - tak jak jest w promocji dla nowych abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa, wysłałem rezygnację. Mam w tej chwili Comfort + 6C+ i dwa multiroomy i płacę 109. Chcę teraz osiągnąć extra z 8c+ za 79 tak jak piszesz. Czy jest szansa na tańszy multiroom niż 10 zł za dekoder. Potrzebuje dwóch. Przed złożeniem wypowiedzenia dzwonił do mnie pracownik nc+ i oferował to za 114,mówił że za multiroom jest stała opłata 10 zł i nie da się tego przeskoczyć. To prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na tańszy multiroom niż 10 zł za dekoder... za multiroom jest stała opłata 10 zł i nie da się tego przeskoczyć. To prawda?

Jeżeli klient podpisujący nową umowę , zainteresowany byłby odbiorem opcji France TV lub RelaXXX ( kodowanie było Seca dla tych opcji ) .

Czy dostałby wtedy kartę Cameleon ( karta nieparowana ) ?

Odbierałby jeszcze na niej , na innym sprzęcie niż ten operatora ( na niej było tunelowanie Seca /Nagra , ale brak było parowania ) ?

 

Na  cardsplitter.pl , dalej można kupić takie karty opłacając za pakiet na rok lub dwa .

Więc pytanie , czy na własnym sprzęcie jeszcze to odbiera ?

Edytowane przez Red.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów:) Umowa do 30.11.2017 6C+ 69,90 zł + Eleven 11,90 zł. Wypowiedzenie zarejestrowane w systemie.

Propozycje DUK:

1. To samo co mam teraz czyli 6C+ 69,90 zł - odrzucona od razu (brak LM od sezonu 18/19 sprawia,że paczka C+ jest dla mnie wtedy całkowicie bezużyteczna).

2. Pakiet Comfort za 39,90 zł na 24 m-ce oraz 6C+ za 25 zł na 6 miesięcy - odrzucona.

3. Pakiet Start za 19,90 zł na 24 m-ce oraz 6C+ za 25 zł na 6 miesięcy - również odrzucona.

Proszę o podpowiedź. Jakie są możliwości dostania lepszej oferty typu Start lub Comfort wraz z paczką 6C+ na 6 miesięcy? Ewentualnie HBO lub Eleven gratis na 6 m-cy i 2-3 m-cy bez opłat - tak jak jest w promocji dla nowych abonentów?

Jakoś we wrześniu był tutaj post i ktoś dostał coś takiego:

Pakiet comfort+ za 25zl m/c na 24mce

> Pakiet 8 x Canal plus na pół roku za 25 z opcją przedłużenia

> 2 x karta cameleon i dekoder pace pvr - 0 zł

> Eleven za 7.95

Ja mam umowę do końca roku, wypowiedzenie wysłane, ale czekam raczej do świąt, bo może będzie korzystniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś we wrześniu był tutaj post i ktoś dostał coś takiego:

Pakiet comfort+ za 25zl m/c na 24mce

> Pakiet 8 x Canal plus na pół roku za 25 z opcją przedłużenia

> 2 x karta cameleon i dekoder pace pvr - 0 zł

> Eleven za 7.95

Ja mam umowę do końca roku, wypowiedzenie wysłane, ale czekam raczej do świąt, bo może będzie korzystniej

Dziękuję, właśnie o coś takiego mi chodziło:) Teraz tylko jak to uzyskać? Wczoraj usłyszałem, że nie ma dla mnie takiej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

umowa do konca pazdziernika, wypowiedzenie dotarlo.

 

aktualnie: 

Extra+ z 8xC+ ZA 84,90. 

multiroom - 0zl

2xdekoder - 0zl.

dwie niezalezne karty. 

 

Bylo kilka telefonow ale z bzdurnymi propozycjami. 

Ostatnia to: 

 

Comfort - 27,50zl /15 mies.

8xC+ - 25zl /6 mies. - potem mozna wylaczyc, jesli nie to +15zł do konca umowy.

multi i dekodery jak do tej pory za 0zl.

Łącznie 52,50 zl / 6 miesiecy, potem 67,50 zl do konca umowy.

 

Pytania do Was:

1.czy do takiego pakietu moge uzyskac HBO na 6 miesiecy gratis

2. czy po akceptacji pakietu Comfort+8xC+ moge stosowac HBO w opcji wlacz/wylacz-ze srednia 12,50zl czy 17,50 zl ?

3. czy ewentualnie dopelnienie do Extra+ moge negocjowac teraz czy pojawi mi sie w opcjach dodatkowych w ICA? 

 

Bardzo prosze o pomoc bo w pon.mam dac odpowiedz  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP w najdroższym pakiecie (99,99) dają HBO na cały okres umowy, a w nc+ szczypią się z tym HBO - a to na 2 miesiące, góra pół roku. Naprawdę żałosne.
Mi umowa kończy się za 5 miesięcy, czekam na te nowe pakiety, które mają pojawić się "na dniach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Olivier S-c, w CP w tym abonamencie jest również HBO GO, a w nc+ HBO to faktycznie "rarytas" i "karta przetargowa".

 

@FIL, widziałem ten post.

 

Śledzę ten wątek na bieżąco żeby być przygotowanym do ewentualnych negocjacji, które niedługo przede mną. 

 

Jestem abonentem nc+ od stycznia tego roku. Umowa na 12 m-cy, więc kończy się 31.01.2018r. 

 

Aktualny pakiet to Extra+ z Canal+ ( 8 ) - 89,99 zł/m-c - oraz Eleven - 11,90 zł/m-c - łącznie 101,89 zł/mc na własnym sprzęcie - moduł CAM CI+. 

 

Widziałem, że powyższą opcję ludzie otrzymywali za 69,99 zł/m-c w umowie na 24 m-ce, albo 72,50 zł na 15 m-cy. 

 

Z uwagi na to, że głównie oglądam sport i filmy chciałbym zmigrować do niższego abonentu z paczką Canal+ (6). 

 

Pytanie tylko czy samo złożenie wypowiedzenia i trochę szczęścia żeby trafić na kumatego konsultanta DUK'u wystarczy? Czy patrzą również na staż? Czy żeby zawalczyć o taką opcję należy próbować "na wznowieniu"? 

 

W ICA obecnie wyświetla mi się propozycja:

 

- Extra+ z CANAL+ na 24 m-ce za 84,99 zł,

- Superpremium+ na 12 m-cy za 119,99 zł,

- VIP+ na 12 m-cy za 139,99 zł,

- VIP+ MAX na 12 m-cy za 139,99 zł. 

 

Czy mogę zawalczyć o coś niższego? Z miesiąc temu było kilka telefonów, ale proponowali dokładnie to samo co w ICA. 

 

Jak pytałem / mówiłem konsultantom że wiem, iż można otrzymać dużo bardziej preferencyjne stawki to oni twierdzili, że jak na razie nie ma dla mnie takiej oferty i nic nie mogą na to poradzić. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się zmieni chyba w cenniku bo mi na prognozie w panelu klienta zmienili kwotę z 220 coś na 133 zł. Koniec umowy 28 luty. Obecnie placę 125 zł. Przedłużenie raptem 5 zł mniej więc nie omieszkam wysłać wypowiedzenia. Pakiet extra 8 c+ z multi x3

Edytowane przez FIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505, sporo. 

 

Jak przyłożyć to 54,90 zł/m-c (Start+ z C+) do 69,99 zł/m-c (Extra+ z C+(6)) to średnio się to kalkuluje. Najkorzystniej wychodzi propozycja opisana przez użytkownika prz3m3k1 - Comfort z Canal+ za 50 zł na 24 m-ce.  

 

@FIL, wychodzi więc na to, że jedziemy na tym samym wózku, gdyż u mnie również jakiś czas temu prognoza płatności po okresie oznaczonym została zmieniona.

 

Było bodajże ~180 zł, a teraz widnieje, że od lutego - czyli po okresie oznaczonym w moim przypadku - płatność będzie wynosiła 110,89 zł. Czyli raptem 9 zł więcej niż płacę obecnie w ramach obowiązującej umowy. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP w najdroższym pakiecie (99,99) dają HBO na cały okres umowy, a w nc+ szczypią się z tym HBO - a to na 2 miesiące, góra pół roku. Naprawdę żałosne.

Mi umowa kończy się za 5 miesięcy, czekam na te nowe pakiety, które mają pojawić się "na dniach".

 

Jest pakiet Extra z HBO za 69,99 + do tego możesz dołączyć dodatki - niech będzie Cinemax i Filmbox to w sumie Ci to daje max 89,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...