Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Propozycja z dziś:

- comfort+ 6xC+, Eleven, Pace PVR - cena 71.80zł; umowa 24miesiące

- HBO - 6 miesięcy free

- 2 miesiące 59.90zł

 

Obecnie umowa comfort+ 6xC+, Eleven, Pace PVR - 75,80zł do końca października. Wypowiedzenie wysłane w piątek więc jeszcze nie otrzymali.

Czy coś lepiej można dostać?

Dodatkowo informacja od konsultanta że posiadają prawa do ekstraklasy i premier league do 2020r.

Edytowane przez marcik13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca października. Obecnie:

 

-superpremium za 109,9

-dwa multiroomy za 25

-eleven za 11,9

 

Całość 146zl miesięcznie

 

 

Infolinia wydzwania codziennie i proponuje to samo, a nawet złotówkę drożej. Czy jest szansa cos wynegocjowac? Wydaje mi sie to dosyć duzo czytając Wasze posty. Gość mowi, ze mu system nie pozwala nic wiecej zaproponować. Jak mu powiedziałem ze inni dostają lepsze warunki i podałem przykłady to sie zaczął strasznie plątać. Jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia, ale zamierzam jutro to zrobić. Prosiłbym Was o podpowiedz czy jest szansa cos wynegocjować i na co moge liczyć. Czy jest jakies magiczne słowo jak np "dział utrzymania klienta", które otwiera im głowy do lepszych ofert ? Kiedyś przy przedłużaniu umowy na telefon mi pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę wątek na bieżąco i z tego co piszą inni forumowicze to po złożeniu wypowiedzenia powinieneś otrzymać:

 

1) Superpremium+ z 8 Canal+ za 99,99 zł lub

2) Superpremium+ z 6 Canal+ za 94,99 zł.

3) Eleven za 7,95 zł na 12 m-cy lub do końca listopada za 0 zł, a później za 11,90 zł. 

4) Multiroom za 0 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Propozycja z dziś:

- comfort+ 6xC+, Eleven, Pace PVR - cena 71.80zł; umowa 24miesiące

- HBO - 6 miesięcy free

- 2 miesiące 59.90zł

 

Obecnie umowa comfort+ 6xC+, Eleven, Pace PVR - 75,80zł do końca października. Wypowiedzenie wysłane w piątek więc jeszcze nie otrzymali.

Czy coś lepiej można dostać?

Dodatkowo informacja od konsultanta że posiadają prawa do ekstraklasy i premier league do 2020r.

Spokojnie możesz się potargować o 2 miechy abonamentu za 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę wątek na bieżąco i z tego co piszą inni forumowicze to po złożeniu wypowiedzenia powinieneś otrzymać:

 

1) Superpremium+ z 8 Canal+ za 99,99 zł lub

2) Superpremium+ z 6 Canal+ za 94,99 zł.

3) Eleven za 7,95 zł na 12 m-cy lub do końca listopada za 0 zł, a później za 11,90 zł. 

4) Multiroom za 0 zł. 

Jeśli do tej pory płacił za multiroom to raczej nie wytarga go za 0zł. Reszta realna przy dobrych wiatrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę wątek na bieżąco i z tego co piszą inni forumowicze to po złożeniu wypowiedzenia powinieneś otrzymać:

 

1) Superpremium+ z 8 Canal+ za 99,99 zł lub

2) Superpremium+ z 6 Canal+ za 94,99 zł.

3) Eleven za 7,95 zł na 12 m-cy lub do końca listopada za 0 zł, a później za 11,90 zł.

4) Multiroom za 0 zł.

Radzę lepiej śledzić wątek. MR nie dostanie za free. Taki przywilej mają abonenci byłej Cyfry, którzy mają 2 niezależne karty. Może dostać ewentualnie rabat do 0 na MR, na jeden dekoder.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon z ofertą:

Comfort+ z 6xC+

Eleven

Mulitroom po nc+

HBO na 6mcy za free

24 mcy

86,89zł/mc

 

Wypowiedzenie wczoraj wysłane także pewnie nie zostało jeszcze zaksięgowane. 

Ciekawi mnie ten Mulitiroom, bo jak dopierałem w aktualnej umowie tą ofertę, wymieniając dekoder na WiFi Premium i dobrałem Sagecom bez wifi to miałem opłatę przez pierwsze 12m = 5+5=10zł a następne 12m: 10+5=15zł.

Aktualnie cały czas na sztywno 15zł przez 24mce.

Jest jakaś szansa zrabatowania Multiroom po nc+ ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam teraz komentarze odnośnie propozycji ofert, interesuje mnie ta oferta:
- Superpremium+ z 8 Canal+ za 99,99 zł
- Eleven za 7,95 zł na 12 m-cy lub do końca listopada za 0 zł, a później za 11,90 zł.

Tylko jak to jest teraz z dekoderem? Obecnie mam swój dekoder i ich Pace PVR.
Czy spokojnie mogę uzgodnić nową umowę i będę mógł nadal korzystać z własnego sprzętu?
Czytałem ostatnio o parowaniu kart Seca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do obsługi klienta, połączono mnie potem z działem utrzymania klienta. Dało się wycisnąć wszystko co tu się pisze, a więc Extra+ 6xC+ za 69,90 zł (lub 72,50 zł na 15 miesięcy), Eleven za pół ceny, HBO bez GO na 6 miesięcy za 0 zł. Dekodery i MR pozostają w cenie 0 zł.

Na razie nie przyjąłem.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że oferty są coraz gorsze. Jeszcze niedawno można było dostać HBO na cały okres gratis. Teraz C+ traci prawa sportowe na potęgę, a cena jest coraz wyższa. Nie zapominajmy, że już niedługo trzeba będzie dopłacać za prawa do LM, a już doszły 11. Przy takich ofertach ja na pewno nie przedłużę umowy, taniej wyjdzie mi w Vectrze, co wcześniej było niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oferta,może dopytac o jakieś miesiące bez opłat, mi proponowali 2 miesiące 0 zł. Też jeszcze nie przyjąłem.

Zastanawiam się nad tą ofertą, ale niestety nie wiadomo, jak i za ile Polsat będzie pokazywał LM i to mnie powstrzymuje. A TV mam tylko dla piłki, więc może będzie konieczność przeproszenia się z CP za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego czasami warto rozważyć ofertę konkurencji w przypadku opcji łączonych np z usługą internetową.Tu zgodzę się z @ Arkonem.
Kanały oferowane z nc+, czy Polsat Cyfrowy w jednym miejscu to tylko jedna z korzyści. :P
Kiedyś nc+ przyciągała ceną.. a czasy się zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że jak była lepsza zawartość C+ to ceny były niższe i opłaciło mi się posiadać zarówno nc+ jak i Vectrę. Przecież jeszcze niedawno były oferty w cenie 79 zł za Extra z 8C+ i HBO na całą umowę. Wcześniej płaciłem nawet mniej za ten cały pakiet, a nie było Eleven czy LM w Polsacie. Niestety nc+ jakby żyło w czasach, kiedy ich ofertę można było nazwać ekskluzywną. Teraz na pewno taka nie jest. Na pewno nie przedłużę umowy przy takich ofertach jak obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tą ofertą, ale niestety nie wiadomo, jak i za ile Polsat będzie pokazywał LM i to mnie powstrzymuje. A TV mam tylko dla piłki, więc może będzie konieczność przeproszenia się z CP za rok.

Ja też tylko dla pilki. :) Dlatego rozważam jeszcze opcję Start + 6 C+ i Eleven. Ktoś tu pisał o takim pakiecie w cenie 22,5 zł +25 zł +7,9 zł. Inna sprawa, czy komuś się to udało dostać przechodząc z wyższego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem w "związku" z NC+ tylko dla sportu, czytaj piłki nożnej. Umowę mam do 30.11.2017. Poluję również na tak skonfigurowaną ofertę, jak Ty. Kiedyś ktoś pisał, że wynegocjował Start za 9,90 + Canal+ x6 za 30 zł + Eleveny za 11,90 zł, wszystko na 15 miesięcy, w tym 2 miesiące pakiet Canal Plus za 0 zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozwiązaniu umowy Start można mieć i za 9,90 zł.

Ja, mimo że mogę wziąć CP w Smart Dom, wcale się do tego jakoś nie palę. Przyzwyczaiłem się do nc+ (zresztą jestem z nimi, z małymi przerwami, od czasów kluczyka, a nie jest to związek idealny), Polsat też miałem i to jakoś nie to... Opublikowałby Polsat ceny, pakiety, choćby w przybliżeniu, człowiek wiedziałby co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Extra+ 6xC+ wifipremiumbox 69,9zł + 5zł za dekoder, razem 74,9zł/mies. Umowa do końca listopada, wypowiedzenie wysłane wczoraj. Chciałbym przedłużyć umowę na 15 miesięcy ze względu na LM. Do tej pory dzwonili kilka razy, proponują to samo, a na początku nawet i drożej. Chciałbym to samo + dodatkowo Eleven. Jak myślicie, da się zbić piątkę za deka, czy już jestem skazany na to, żeby im płacić za dekoder? Extra+ 6x C+ 72,50 zł, do tego Eleven 7,95zł i Wifipremiumbox, tym razem za 0 zł jest możliwe? Razem wyniosłoby lekko 80zł z groszami, także do zniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...