Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

obecnie posiadam pakiet Extra + 8x Canal Plus w cenie 79/mc.

 

Orientujecie się może, czy jest możliwość wytargowania do tego pakietu Eleven przy zachowaniu ceny 79/mc przy przedłużaniu umowy?

Extra + 8x Canal Plus, Eleven oraz HBO na 6 miesięcy za darmo za 92 z groszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróce do tematu dekoderów, byłem w punkcie nc+, i wymieniłem sagemcoma na wifi premium boxa, bez opłaty aktywacyjnej za 5zl mies.

Także jednak się da. Teraz czekam na telefon o przedłużenie umowy (bo przez telefon się nie dało wymienić jednego dekodera, albo zostaje z tym co mam, albo wymiana obu dekoderów na nowych zasadach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedź

 

trzeba bylo w punkcie zrobić jeszcze przedluzenie bo przez telesprzedaż może nie przejść ten MR

 

ale miło że się udalo :)

 

https://ncplus.pl/sklep/dokumenty/Pakiety/Multiroom/multiroomStandard_0_10_24m.pdf

proszę :)

 

umowa na 24m [12mies 0zl] [kolejne 12mies 10zl]

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poczytałem, zapoznałem się i tak :   :)

Mam:

Extra+

6x C+  69,9

Eleven 11,20

PACE PVR

Cameleon

Całość 81,8 umowa do końca października a wypowiedzenie złożone

 

Chcę zejść na Comfort+, wymienić dekoder i zostawić kartę (jest taka opcja z wymianą dekodera?? ).

 

Z forum wynika że żeby zejść na niższy to najlepiej poczekać do końca umowy i iść 1 listopada do APS i wziąść albo START+ albo COMFRT+, a więc:

1. Czy po wypowiedzeniu umowy A PRZED wygaśnięciem umowy mogę zamienić Pace na Premiumboxa? Wiem że będzie najem 2 lub 5zł :)

2. Jak to jest w praktyce bym wziął 01.11 START+ a następnie w listopadzie mogę włączyć KOMFORT+ + ELEVEN + 6xC+?

3. Czy pkt 2 jest najbardziej opłacalny?

4. Jeśli nie można wymienić dekodera po wypowiedzeniu czy dostanę go 01.11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 

Mam aktualnie do końca października umowę :

Comfort 

6x C+  

PACE PVR  

za 59,90

 

nic lepszego nie chcą oczywiście dać, tylko to samo w tej cenie 

 

Czy jak złożę wypowiedzenie, będzie można liczyć na coś lepszego ?

Jak TAK - to co można wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóż obecnie posiadam na własność moduł CAM nc+ MIX. Obecna umowa abonamentowa na pakiet EXTRA+ z C+ i Eleven kończy się 31 stycznia 2018r. 

 

Ostatnio firma LG wypuściła aktualizację dla mojego telewizora, która go dość znacząco spowolniła i trochę mnie to irytuje.  

 

Czy możliwe jest abym przy ewentualnym przedłużeniu umowy wziął dekoder Wifipremiumbox+? 

 

Czy jednak muszę zakończyć obecną umowę i wziąć nową, a przez to utracić w ten sposób staż i możliwe zniżki uzyskane za przedłużenie? 

 

Ewentualnie czy mógłbym starać się kartę Kameleon i zakupić sprzęt z wolnego rynku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanie, otóż obecnie posiadam na własność moduł CAM nc+ MIX. Obecna umowa abonamentowa na pakiet EXTRA+ z C+ i Eleven kończy się 31 stycznia 2018r. 
 
Ostatnio firma LG wypuściła aktualizację dla mojego telewizora, która go dość znacząco spowolniła i trochę mnie to irytuje.  
 
Czy możliwe jest abym przy ewentualnym przedłużeniu umowy wziął dekoder Wifipremiumbox+? 
 
Czy jednak muszę zakończyć obecną umowę i wziąć nową, a przez to utracić w ten sposób staż i możliwe zniżki uzyskane za przedłużenie? 
 
Ewentualnie czy mógłbym starać się kartę Kameleon i zakupić sprzęt z wolnego rynku? 

 

 

Nie ma możliwości wymieniania modułu na dekoder, a już w zpuełności w mixie. Zostaje zamknięcie umowy i podpisanie nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poczytałem, zapoznałem się i tak : :)

Mam:

Extra+

6x C+ 69,9

Eleven 11,20

PACE PVR

Cameleon

Całość 81,8 umowa do końca października a wypowiedzenie złożone

 

Chcę zejść na Comfort+, wymienić dekoder i zostawić kartę (jest taka opcja z wymianą dekodera?? ).

 

Z forum wynika że żeby zejść na niższy to najlepiej poczekać do końca umowy i iść 1 listopada do APS i wziąść albo START+ albo COMFRT+, a więc:

1. Czy po wypowiedzeniu umowy A PRZED wygaśnięciem umowy mogę zamienić Pace na Premiumboxa? Wiem że będzie najem 2 lub 5zł :)

2. Jak to jest w praktyce bym wziął 01.11 START+ a następnie w listopadzie mogę włączyć KOMFORT+ + ELEVEN + 6xC+?

3. Czy pkt 2 jest najbardziej opłacalny?

4. Jeśli nie można wymienić dekodera po wypowiedzeniu czy dostanę go 01.11?

1.?

2.Na ten moment Tak, nie wiadomo co bedzie w listopadzie.

3.Niekoniecznie. może sie okazac, że comfort bedzie dopiero od 34,99 jako podniesiebie pakietu a przy wznowieniu masz go w cenie 22,50.

4. Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowę miałem do końca października na:

Extra

6x C+  

PACE PVR  

multiroom (sama karta)

za 69,90

 

Umowa przedłużona na 24 m-c bez wysłania wypowiedzenia:

Extra

6x C+

PACE PVR

multiroom (sama karta)

Eleven - 7,95 zł 12 m-c

HBO - 0 zł 6 m-c potem mogę wyłączyć

69,90 + 7,95 = 77,85 zł

 

Oczywiście zapewniano mnie, że do końca umowy będę mógł korzystać z własnego dekodera do multiroomu, ale czy tak będzie to się okaże.

Edytowane przez Jack777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej Extra 6x C+ multi po cyfrze dwie karty umowa do końca października.  Bez wypowiedzenia i prawie identyczna oferta. Albo zostaje z tym co mam za 69.99 Albo to co kolega wyżej za 77.95 z tym że  Eleven 2 pierwsze miesiące bez opłat. Ciekaw jestem co po 12 miesiącach gdy odpadnie Eleven to przejdę na 69.99 jak nie będzie dobrej nowej oferty na Eleven?                                                                                                                                                                                                                

Edytowane przez siedok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowę miałem do końca października na:

Extra

6x C+  

PACE PVR  

multiroom (sama karta)

za 69,90

 

Umowa przedłużona na 24 m-c bez wysłania wypowiedzenia:

Extra

6x C+

PACE PVR

multiroom (sama karta)

Eleven - 7,95 zł 12 m-c

HBO - 0 zł 6 m-c potem mogę wyłączyć

69,90 + 7,95 = 77,85 zł

 

Oczywiście zapewniano mnie, że do końca umowy będę mógł korzystać z własnego dekodera do multiroomu, ale czy tak będzie to się okaże.

A ten Eleven za 7.95zł liczony jest na 12m od 1 listopada (skoro stara umowa była do końca października) czy od teraz (czyli od 1 września)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...