Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ macieklm 

 

 

Witaj 

 

Pytanie dotyczy opcji dodatkowej więc w wątku o opcjach dodatkowych powinieneś pytać :) Zadzwoń 22 310 47 47 do 30.06 i przedłuż promocje Eleven 11,90 na 12 mies dla abonentów :)

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

w tej chwili mam EXTRA+ bez dodatkowych pakietów za 49,99 z najmem mediabox+, umowa kończy mi się z końcem sierpnia.

Dzisiaj dostałem taką ofertę (bez składania wypowiedzenia):

 

Wybrane usługi: Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, Filmbox Pack, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM MEDIABOX+

 

Wybrane promocje: Extra+ 47,50 zł 15m dla Abonentów, CANAL+ 0 zł 2 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 15 m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

Czyli 52,50 na 15 miesięcy.

 

Da się coś lepszego ugrać?

 

Pan konsultant baaaardzo mnie namawiał bo dzisiaj do północy jest ta oferta, twierdził uparcie, że teraz nc+ ma taką politykę, że im bliżej końca umowy tym gorsze oferty dają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam umowę do grudnia, aktualnie  Extra+ z 8C+ za 74,90zł

Chciałem dokupić HBO jako plus miesiąca ale się okazało , że do sierpnia free z potem od września 5 mies trzeba płacić bodaj 25zł/mc

a u mnie do konca miesiaca 4 miesiace, czyli nie można mi tego sprzedać, zaproponowano przedłużenie umowy

najpierw za 104zł dwa lata Extra z 8c+ plus HBO i Cinemax w pakiecie, jako że nie byłem entuzjastyczny.

 

Najlepsza z otrzymanych ofert:

 

okres zobowiązania liczy się od stycznia 2018r (ale oferta bedzie działac juz od teraz): 15 miesięcy: Extra+ 6C+ HBO gratis 6mies (bez zobowiazania do płacenia potem) potem za 79,99zł to samo ale z 8C+ - 82,50zł, do każdej z ofert możliwy cinemax 10zł na cały okres umowy

 

Mozna zejsc jeszcze niżej? Cinemax free? cena w dół?

 

Zależy mi na HBO - bo Gra o Tron, właściwie nie mi, ale na tyle mocno, że nie podlega to w domu jakiejkolwiek negocjacji :-)

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie mam pakiet Extra+, 8x Canal+, Eleven, Wifibox za 2 zł, za wszystko 98,80 zł. Dwuletnia umowa kończy się 30 listopada. Propozycja z ICA: Superpremium+ za 109,99 zł.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rambo70, wg mnie masz jeszcze czas. W październiku tylko pamiętaj o wypowiedzeniu umowy, a Superpremium dają już za 99.90 zł.

 

@torre24, w "Moje NC+" mam możliwość dokupienia sobie opcji Canal+ za 25 zł przez 6 m-cy, a później 40 zł lub można wyłączyć. Miałem też jakąś drugą opcję za 30 zł (która zniknęła), ale nie pamiętam szczegółów.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1. Czy jak kończy mi się umowa z końcem września to powinienem już składać wypowiedzenie w celu niższego abonamentu, czy jeszcze poczekać?

2. Posiadam HBO, a chciałbym w nowej umowie z niego zrezygnować. Nie będzie z tym problemu, że niby nie posiadamy dla pana oferty bez HBO, czy coś w tym stylu?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa reaktywowana po zakończeniu czasu oznaczonego.

Bylo gole extra+ za 49,99zł na 15msc.

Jest start+ za 9,99zł na 24msc,

8C+ 3msc za 0zł potem możliwość rezygnacji,

dopełnienie do comfort+ 3msc za 0zł potem możliwość rezygnacji,

dekoder turbobox+ za 0zł

Można? Można!

Mi tam pasuje.

Edytowane przez tunnel666666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa reaktywowana po zakończeniu czasu oznaczonego.

Bylo gole extra+ za 49,99zł na 15msc.

Jest start+ za 9,99zł na 24msc,

8C+ 3msc za 0zł potem możliwość rezygnacji,

dopełnienie do comfort+ 3msc za 0zł potem możliwość rezygnacji,

dekoder turbobox+ za 0zł

Można? Można!

Mi tam pasuje.

A do tego jak przedłużysz umowę pierwszego po zakończeniu umowy (oczywiście po wypowiedzeniu) to pierwszy miesiąc masz gratis. Czyli przy umowie ok 100zl na 24 miesiące daje to zniżkę 4zl na miesiąc.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa do końca grudnia i juz propozycje. Do tej pory Comfort z 6C+ za 59,99zł i trzy propozycje:

- Extra z 6C+ za 69,99zł

- Comfort+ z 6C+ za 59,99zł

- Comfort+ za 39,99zł

Wszystkie umowy na 24 miesiące.

O wymianie/zakupu dekodera - nie ma opcji (ze względu na nc+mix, a szkoda, bo chętnie bym wymienił). 

 

O opcji "wyjątkowy prezent" Pani nie słyszała. Wysłałem zapytanie na e-mail to zaproponowali kontakt telefoniczny...

Póki co oczywiście czekam, nie ma co się spieszyć.

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z szanownych użytkowników orientuje się czy jest w chwili obecnej możliwe przedłużenie umowy z pakietem Extra+ z 6 kanałami C+ z Multiroom w kwocie 69,90.

Obecnie mam pakiet Extra + 6 C+ w powyższej kwocie, ale bez Multiroom (umowa do końca września). I tak się zastanawiam, czy jeśli dobrałbym sobie teraz ten multiroom (wymiana dekodera i chyba po 10 zł./m-c dopłaty za każdy dekoder) to przy przedłużania zrabatują mi tę opcję.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa do końca grudnia i juz propozycje. Do tej pory Comfort z 6C+ za 59,99zł i trzy propozycje:

- Extra z 6C+ za 69,99zł

- Comfort+ z 6C+ za 59,99zł

- Comfort+ za 39,99zł

Wszystkie umowy na 24 miesiące.

O wymianie/zakupu dekodera - nie ma opcji (ze względu na nc+mix, a szkoda, bo chętnie bym wymienił). 

 

O opcji "wyjątkowy prezent" Pani nie słyszała. Wysłałem zapytanie na e-mail to zaproponowali kontakt telefoniczny...

Póki co oczywiście czekam, nie ma co się spieszyć.

 

Pakiet główny przy jakim możesz wziąć WP w o których mówisz:

 

PW17 Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 89,99_24_96,99_ETO

PW18 Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99_24_86,99_ETO

PW30 Extra+ z CANAL+ 99,99_24_108,99_ETO

PW31 Extra+ z CANAL+ 94,99_24_103,99_ETO

PW32 Extra+ z CANAL+ 89,99_24_98,99_ETO

PV57 Comfort+ 39,99_24_43,99_ETO

PV58 Comfort+ 37,50_24_41,50_ETO

PV59 Comfort+ 34,99_24_38,99_ETO

PV68 Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99_24_86,99_ETO

PV69 Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99_24_76,99_ETO

PV72 Comfort+ z CANAL+ 89,99_24_96,99_ETO

PV73 Comfort+ z CANAL+ 79,99_24_86,99_ETO

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu umowy przedłużyłem dziś w tej samej cenie 114,88 pakiet superpremium 8xC HBO Eleven H2 i History Hd ,Kino Świat, nc+go (100 godz ms) 2x cameleon 2xPace HD multiroom na 2 lata na cały okres umowy wszystko(wcześniej to samo i ta sama kwota tylko umowa na 13 ms i bez kino świat )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet główny przy jakim możesz wziąć WP w o których mówisz:

 

PW17 Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 89,99_24_96,99_ETO

PW18 Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99_24_86,99_ETO

PW30 Extra+ z CANAL+ 99,99_24_108,99_ETO

PW31 Extra+ z CANAL+ 94,99_24_103,99_ETO

PW32 Extra+ z CANAL+ 89,99_24_98,99_ETO

PV57 Comfort+ 39,99_24_43,99_ETO

PV58 Comfort+ 37,50_24_41,50_ETO

PV59 Comfort+ 34,99_24_38,99_ETO

PV68 Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99_24_86,99_ETO

PV69 Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99_24_76,99_ETO

PV72 Comfort+ z CANAL+ 89,99_24_96,99_ETO

PV73 Comfort+ z CANAL+ 79,99_24_86,99_ETO

Bardzo cenna informacja. Bardzo dziękuję. Niestety uświadamia mi to, że chyba o tej promocji będzie można zapomnieć, bo na jednej umowie chce zejść z Extra+ z 8C+ za 79,99zl na opcję z 6xc+ za 69,99zl. Drugą umowę mam na Comfort+ z 6xc+ za 59,99zl i to chciałbym utrzymać. A w wymienionym przez Ciebie poście żadna z tych promocji nie jest dostępna. Szkoda. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowe do konca sierpnia,wypowiedzenie wyslane,oferty to poprosu porazka,chce zejsc do komfortu z superpremium,oferta za 100zl,jakiej jaja so chyba robia,jak sie dowiedzieli ze chce zejsc nizej z pakietu,to przestali juz dzwonic,ostatni telefon 3 tyg temu.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...