Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferują mi Superpremium z 6 C+ za 94,99 zł na 24 m-ce lub bez HBO na 15 m-cy za 100,49 zł obie opcje z multiroom standard.

Czy da się taniej biorąc pod uwagę, że ostatnie umowy miałem na okres 12 m-cy z multiroom w cenie 94,99 zł? Umowa kończy się z końcem sierpnia.

Edytowane przez centek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Superpremium+ z Filmbox pack za 99,99 zł i multiroom za 10 zł i najem dekodera za 5 zł czyli 114,99zł. Teraz będzie okazja wypowiedzieć umowę z okazji Universal CH. Myślicie że w mojej sytuacji będzie warto składać wypowiedzenie aby ugrać coś taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisałeś ze śmieszą Cię komentarze ...a mnie śmieszą Twoje i Twoja buta oczywscie ze pytający Ozzy666 ma prawo myśleć o tańszym abonamencie tym bardziej jeśli nie napisał jasno ze chce pozostać przy tym pakiecie a to już przy wypowiedzeniu jest z automatu możliwe (przejście na niższy )

,a jeśli będzie chciał to samo to skąd wiesz czy coś nie ugra ...jeśli wyśle wypowiedzenie to może NC+ złoży mu tańszą propozycję , baa ,bardzo możliwe, ze przygotują sami wcześniej jakieś bonusy do wyboru bo tak bedzie łatwiej ,,logistycznie" zamiast obsługiwać rzeszę wypowiedzeń ,których moim zdaniem jakieś tam dziesiątki tysiący i tak polecą

Skoro już masz kulę jasnowidza ,to może od razu napisz ,ze NC+ i tak uplinkuje Universal Channel jak zrobił to Polsat Cyfrowy z Zone Romantica ,no i możemy zapomnieć o wypowiedzeniach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślę o zejściu na niższy pakiet np. Extra+ z C+ na całą umowę. Teraz mam C+ i HBO w pakiecie a łapie się na tym że nie oglądam wszystkich tych kanałów więc po co tyle płacić. Czy taka redukcja pakietu była by możliwa i jak to wygląda cenowo? Wiem że jest jakaś opcja z Extra + C+6 lub C+8, pierwsza opcja z C+6 zastanawia mnie jakich nie ma dwóch Canalów +

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,byłaby możliwa i na niższy jeśli byś tylko chciał i złożysz wypowiedzenie

Niektórzy i bez niego umieją tego dokonać

mozesz oczekiwać extra 8C+ 79,99

lub 10 zł taniej extra 6C+ 69,99

Dwa kanały mniej to Canal + Seriale i Canal + Discovery

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej jest tak jak pisze @wislk06 że abonenci schodzący z pakietu z 8C+ na 6C+ nadal mogą korzystać z canal+vod choć w ofercie tego nie mają. Zawsze możesz zejść na extra z 6C+ za 69,99, dołożyć kanały eleven za 12zł, a gdybyś chciał korzystać przyszłościowo z C+VOD jeśli by nie działało, to dokupisz dwa brakujące kanały C+ za 5zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca sierpnia, wypowiedzenie jeszcze nie wyslane, propozycja - pakiet Extra z Canal+ i Eleven za 101 zl na 15 miesiecy. Mozna zbic taniej?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to zdecyduje sie jednak na Comfort z Canal+ i Eleven. Mam tez MR na Cameleon. Chcialbym sie zmiescic max do 90 PLN. Czy da rade, czy da sie mniej?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...