Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie wysłane. Teraz czekam na ich ruch,

 

Obecnie mam EXTRA+, MR(cameleonx2), PACE i WifiBox, płaciłem 54,90 ale jak dobrałem w grudniu Wifibox doliczją mi 20 zł(czyli place 74,90) co mi sie w sumie nie podoba. Ale chce go mieć.

Jak myślicie za ile mogę obecnie dostać podobną ofertę?  Obecnie mi on starcza.

Edytowane przez tompatrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było Extra+ za 44,90. Jest Extra+ za 44,99, HBO za 0 zł na 6 m-cy, C+ za 0 zł na 3 mies. Jestem zadowolony.

ja mam pytanie jesli można. czy HBO po 6 m możesz odłączyć i czy c+ po 3 miesiącach tak samo.

 

HBO podejżewam że tak, ale c+ jestem ciekawy ile po darmowym okresie Cię kosztuje ? i ile tych kanałów masz- wszystkie?

Edytowane przez johnybra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, niedługo kończy mi się umowa z NC+ - obecna extra +, z 8x c+, eleven plus deoder pvr box - 96zł

dziś pierwszy telefon i oferta:

Extra+, 8c+, Eleven + dodatkowo 3x Viasat, Fight Club, i jeszcze jakiś rozrywkowy oraz Okno na Swiat, dodatkowo HBO na 6 miesięcy za 0zł i wymiana na dekoder WiFi z nagrywarka (jednorazowa opłata 49zł) - całość za 101zł przez cały okres umowy - jak myślicie ile można jeszcze ugrać, umowa na 24m, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane (2 lata temu po wysłaniu wypowiedzenia niewiele co ugraem :-/) dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FightKlub czy kanały Viasat to składnik pakietu Extra wiec nie jest to żaden dodatkowy gratis.Musiałbyś podpytać konkretnie na jaki model dekodera chcą ci wymienić (wifi box czyy wifi premiumbox)  i czy na pewno nie będzie miesięcznej opłaty.

Wypowiadaj i czekaj na lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Superpremium+ 109,99 zł 12m dla Abonentów,

Eleven Sports 11,90 zł 12 i 11,90 zł/m dla Abonentów,

History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów,

Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 12 m dla Abonentów,

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem 2 x ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Taką ofertę dostałem dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 5 miesięcy do końca umowy, pierwsza oferta:

Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów,

Filmbox Pack 10 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów,

Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, (2x Cameleon)

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

razem: 109,99 zł

 

Niestety w umowie stoi tylko najem UltraBOX+, jeśli to faktycznie jak zapewniał mnie konsultant PVR PACE 7241/91 to ok... w ICA pod takim oznaczeniem właśnie widnieje...

 

Jako, że się spieszyłem, "Papiery" dostałem na maila i mogę to przyklepać przez tydzień. Zastanawiam się czy brać, podobno stracę kanał FightBox... w "nowym" Superpremium+  go nie ma.

Jak wygląda sprawa z pakietem Eleven Sports, idzie go dostaćć za 0zl, względnie FilmBox'y za 0zl?

Przy 2 opcji dobrałbym eleveny za 11.90... czyli za całość wyszłoby 111,98zl ... (tylko czy Pakiet FB idzie dostać przy takiej opcji?)

 

Do tej pory miałem to samo za 109,90zł (bez Eleven Sports), czyli oferta bez większych zmian.

Jakieś rady?

Edytowane przez Misiek999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 110 możesz i mieć paczkę Filmbox i Kino Świat. Masz 5 miesięcy i czas aby się zapoznać z ofertami abonentów, którzy się podzielili tutaj informacjami. Sprawa z Eleven była opisywana często i gęsto. Myślę, że dasz radę przez miesiąc przeczytać chociaż z 20 stron, a nie łykać odrazu co konsul zaproponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie, Extra+ z 8C+ + 3xHBO+HBO GO+ Multiroom za niecałe 150. Umowa na 24 m, do końca maja.

Przed wysłaniem wypowiedzenia proponowali to samo + Eleveny za 145.

Po wysłaniu wypowiedzenia proponują to samo + Eleveny za 140. Odmówiłem. Oczywiście wg konsultanta to limitowana oferta i ogólne zdziwienie, że ludzie płacą dużo mniej za to samo.

Edytowane przez lipton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...