Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder był już wysłużony. Owszem, jak podpisywałem pierwszą umowę, zapłaciłem za niego 49zł aktywacji - wtedy to był dekoder pvr 250GB, później odblokowano mi kolejne 250GB na dysku i dostałem soft Carbo gratis przy którymś przedłużeniu umowy. Całkowicie za darmo nie da się wymienić działającego jeszcze turboboxa na inny dekoder. Te 5zł miesięcznie nie jest majątek, a przynajmniej jest to nowy sprzęt z opcją wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeszło 7 latach pracy dekoder coraz wolniej działał, czasem coś się nie nagrało jak powinno. Wymieniać na taki sam stary sprzęt dla mnie nie ma sensu. 

Jeżeli ktoś posiada turbobox a korzysta jeszcze z multiroomu, to nie może go wymienić na inny dekoder w ramach tzw. upgrade'u. Takie jest stanowisko działu technicznego nc+, według którego turbobox, mediabox i wifi premiumbox są w hierarchii na tym samym poziomie i nie ma możliwości upgrade'u. Ja wymieniłem tylko dzięki pozytywnie rozpatrzonej reklamacji - wprowadzenie w błąd przez konsultanta i wielokrotni zawyżone rachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanom piłki przypominam, że NC+ ma prawa na Ligę Mistrzów jeszcze tylko na kolejny ROK, czyli do finału w czerwcu 2018 - Jeśli komuś wkrótce (jak mi do 30 czerwca) kończy się umowa, to NIE przedłużam na DWA lata. Coś czuję, że mogą stracić prawa do LM. Studio, oprawę i komentatorów mają super ale to będzie wojna o nowe prawa tv do LM.

Edytowane przez niszczyciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, pytanie czy jestem w stanie coś więcej ugrać na przedłużenie umowy ncplus z multiroomem i kameleonami...

mam teraz pakiet extra + z 8 canal+, 3 hbo, 3 elevenem, hbo Go za 127 zł i czy mogę coś ugrać jeśli wyśle im rezygnację? ich BUK może dać coś więcej?

ofertę która mi oferują to to samo za 121,89 ? jeszcze ewentualnie dają superpremium z tym samym + cinemax za 126,89? moge mieć na 2 lata umowę? ktoś coś dostał więcej?

Edytowane przez marcovalik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ICA miałem od stycznia Superpremium za 109 zł i Extra za 99 zł. Dzisiaj się loguje, a tam nic nie ma :). Jak mam to rozumieć, że już mnie nie lubią :> ? . Umowa do 31.05. Wypowiedzenie oczywiście już w lutym wysłane. I teraz pytanie czy w miejsce tych starych ofert pojawią się nowe czy teraz już tylko telefonicznie? Oczywiście z tamtych ofert z wiadomych przyczyn nie skorzystałem :).

Edytowane przez Ghost589
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tam pracują normalni ludzie? Retorycznie pytam...Wymaga się ode mnie kultury i szacunku, więc dlaczego traktuje się mnie jak de.bi.la?

 

Do końca czerwca roczna umowa, E+6C+Eleveny, MRS i Eurosport 2 - niecałe 102zł. Dzwoni stonowana pani, mówię grzecznie, że tylko Eleveny (wiem, że trzeba C+) i MRS ewentualnie mnie u nich interesują,. OK, prosi o chwilę, muzyczka i słyszę, że...E+8C+MRS i Eleveny "tylko" 3zł drożej..............................124zł :censored:  Pytam jakie 3zł skoro teraz płacę niecałe 102, a ona mi ponad 120?! "Aaaaa eeee faktycznie", rozłączyłem się, bo przecież ch.a.m jestem i nie szanuję ich pracy i dobrych chęci. TYLE znaczy pseudo kontakt ich z niby kierownikiem, szykowanie specjalnej oferty i konsultowanie się, zeby mi super ofertę przedstawić. 2 minuty muzyczki, a w tym czasie pewnie łyk kawki i ploteczki.

Edytowane przez niszczyciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. Raz pani zapomniała włączyć mi muzykę i słyszałem cała rozmowę z przełożonym. Instruował ją, co może mi dać i w jakiej cenie, i co może mi dać w ostateczności, jakbym dużo marudził. Oczywiście to dostałem. :)

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra + / HBO / MR miałem 85 zł. Obecna propozycja "tylko specjalnie dla mnie" jak wcześniej - E+ / HBO / MR (2 dekodery) za 75 zł przy umowie na 24 miesiące. Czekać na "lepsze czasy"? Co doradzacie? Obecna umowa do 30 kwietnia br.

Edytowane przez Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tam pracują normalni ludzie? Retorycznie pytam...Wymaga się ode mnie kultury i szacunku, więc dlaczego traktuje się mnie jak de.bi.la?

 

Do końca czerwca roczna umowa, E+6C+Eleveny, MRS i Eurosport 2 - niecałe 102zł. Dzwoni stonowana pani, mówię grzecznie, że tylko Eleveny (wiem, że trzeba C+) i MRS ewentualnie mnie u nich interesują,. OK, prosi o chwilę, muzyczka i słyszę, że...E+8C+MRS i Eleveny "tylko" 3zł drożej..............................124zł :censored:  Pytam jakie 3zł skoro teraz płacę niecałe 102, a ona mi ponad 120?! "Aaaaa eeee faktycznie", rozłączyłem się, bo przecież ch.a.m jestem i nie szanuję ich pracy i dobrych chęci. TYLE znaczy pseudo kontakt ich z niby kierownikiem, szykowanie specjalnej oferty i konsultowanie się, zeby mi super ofertę przedstawić. 2 minuty muzyczki, a w tym czasie pewnie łyk kawki i ploteczki.

 

Znajoma, która pracowała kiedyś w DUK też mówiła, że konsultacje z przełożonymi są faktyczne - i to o każdą głupotę powyżej standardu - takie mają wytyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej ofercie? Propozycja konsultanta: Superpremium z 6 C+, HBO, Eleveny, Cinemaxy, 2 dekodery po dawnej Cyfrze+, Kino Świat, jakieś 3 kanały, których wcześniej nie miałem, polsatowskie za 110 zł, umowa na 24 miesiące. Wcześniej płaciłem ok. 107 zł za podobną ofertę, bez Kino Świat. Tu mam dodatkowe pytanie: czy Kino Świat można oglądać tylko po podłączeniu dekodera do internetu? Bo nawet nie wiem, jak to działa.  Mam jeszcze trochę czasu do końca, ale taniej już chyba nie będzie. Co można do tej oferty ewentualnie dostać dodatkowo?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium z 6C+ 94,99 + 12zł eleven, dekodery za darmo, 3 kanały viasatu o których mniemam mówisz są w opcji extra, zatem w cenie = 107zł

Inna wersja SUperprmium 8C+ 12zł even -_- = 112zł, nie wiem skąd cena 110zł


Extra + / HBO / MR miałem 85 zł. Obecna propozycja "tylko specjalnie dla mnie" jak wcześniej - E+ / HBO / MR (2 dekodery) za 75 zł przy umowie na 24 miesiące. Czekać na "lepsze czasy"? Co doradzacie? Obecna umowa do 30 kwietnia br.

 

Wszystko w zależności od rodzaju MR i opłat za dekodery.


Czy tam pracują normalni ludzie? Retorycznie pytam...Wymaga się ode mnie kultury i szacunku, więc dlaczego traktuje się mnie jak de.bi.la?

 

Do końca czerwca roczna umowa, E+6C+Eleveny, MRS i Eurosport 2 - niecałe 102zł. Dzwoni stonowana pani, mówię grzecznie, że tylko Eleveny (wiem, że trzeba C+) i MRS ewentualnie mnie u nich interesują,. OK, prosi o chwilę, muzyczka i słyszę, że...E+8C+MRS i Eleveny "tylko" 3zł drożej..............................124zł :censored:  Pytam jakie 3zł skoro teraz płacę niecałe 102, a ona mi ponad 120?! "Aaaaa eeee faktycznie", rozłączyłem się, bo przecież ch.a.m jestem i nie szanuję ich pracy i dobrych chęci. TYLE znaczy pseudo kontakt ich z niby kierownikiem, szykowanie specjalnej oferty i konsultowanie się, zeby mi super ofertę przedstawić. 2 minuty muzyczki, a w tym czasie pewnie łyk kawki i ploteczki.

 

Ktoś jeszcze wierzy w bajkę o konsultacji z kierownikiem w celu dobrania dla Pana superoferty spod lady ;)?

Może po prostu źle spojrzała na cenę, a Ty od razu fukasz i się obrażasz. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikizncplus, ja też nie wiem skąd 110 zł ,  jak napisałem mam trochę czasu do końca , konsultant mnie zaskoczył już dzwoniąc , piszę co mi zaproponował, umówiłem się na późniejszy telefon,  ale chciałem poczytać i zapytać na forum co i jak teraz można dostać i w jakiej cenie.  Czyli w zasadzie 110 zł cena wyższa o 3 zł od standardu .

A  jak wygląda sprawa z Kino Świat , jest to w kolekcji VOD czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w zależności od rodzaju MR i opłat za dekodery.

 

Dekoder mam stary (ok. 6 lat) po n - Turbo nbox, dysk 500 GB i drugi, zwyczajny po kablu, BOX+ (o ile dobrze pamiętam).

75 zł miesięczne. Brać, czy czekać?

Edytowane przez Barti
Nie cytujemy w postach samego siebie. Poprawiono błędnie zamieszczone cytowanie treści innego postu. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra + / HBO / MR miałem 85 zł. Obecna propozycja "tylko specjalnie dla mnie" jak wcześniej - E+ / HBO / MR (2 dekodery) za 75 zł przy umowie na 24 miesiące. Czekać na "lepsze czasy"? Co doradzacie? Obecna umowa do 30 kwietnia br.

Lepszych czasów nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...