Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatecznie i ja, po ciężkim boju, przedłużyłem (choć jeszcze nie aktywowałem) umowę.

 

Wcześniej:

Przechwytywanie.JPG

 

Teraz:

Przechwytywanie.JPG

 

Szału nie ma - kwota wciąż wysoka, ale dziś mi gość proponował Start+ z 6xC+ w cenie 59,90, ostatecznie stanęło na Comfort+ 5 zł drożej. 4 miesiące telefonów i propozycje na poziomie 97 zł. Wiem, że tydzień temu pisaliście o Comfort+ za 59,90 i pewnie zrobiłem błąd, że do końca nie wytrzymałem, ale teraz to już pozamiatane.

 

A teraz takie pytanie, bo dopiero się zgapnąłem, Kino Świat na zwykłym białym Boxie nie da rady uruchomić?

Parę tygodni temu dwukrotnie proponowali mi to samo co wziąłeś, potem jeszcze 2 zł taniej ale gdy chciałem HBO na pół roku za darmo okazało sie ze tylko z zobowiązaniem rocznym czyli drugie pól roku po 25 zł. Wiec ja na razie czekam bo mam jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Czy możliwe jest otrzymanie pakietu Start+ z paczką 8xC+ za 55 zł + opłata za dekoder (5zł) i multiroom (10zł) oraz dodanie dodatkowego multiroomu za 0 zł - 12 miesięcy i 10 zł - 12 miesięcy, czyli średnio 5 zł za miesiąc. Obecnie mam Entry z C+ plus pakiet Eleven do października, bądź końca umowy (wiem, że jeśli przedłużę, to muszę go i tak płacić do wspomnianego października) i płaciłem 54,99 zł za pierwszy rok i 84,99 zł za drugi rok (nie licząc Eleven za 11,90). Eleveny mam w Polsacie i większość innych kanałów, więc interesuje mnie podstawowy pakiet. Jak łatwo obliczyć nowa wymarzona umowa wyglądałaby tak: przez pierwszy rok płaciłbym 69,99 zł (już nie licząc pakietu Eleven) , a drugi 79,99 zł. Do końca umowy mam ponad 5 miesięcy. Chciałbym żeby weszła w życie już od razu, a nie od momentu zakończenia starej umowy. Da się coś takiego osiągnąć? Zyskam coś mówiąc, że mam tv w Cyfrowym Polsacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest otrzymanie pakietu Start+ z paczką 8xC+ za 55 zł + opłata za dekoder (5zł) i multiroom (10zł) oraz dodanie dodatkowego multiroomu za 0 zł - 12 miesięcy i 10 zł - 12 miesięcy, czyli średnio 5 zł za miesiąc. Obecnie mam Entry z C+ plus pakiet Eleven do października, bądź końca umowy (wiem, że jeśli przedłużę, to muszę go i tak płacić do wspomnianego października) i płaciłem 54,99 zł za pierwszy rok i 84,99 zł za drugi rok (nie licząc Eleven za 11,90). Eleveny mam w Polsacie i większość innych kanałów, więc interesuje mnie podstawowy pakiet. Jak łatwo obliczyć nowa wymarzona umowa wyglądałaby tak: przez pierwszy rok płaciłbym 69,99 zł (już nie licząc pakietu Eleven) , a drugi 79,99 zł. Do końca umowy mam ponad 5 miesięcy. Chciałbym żeby weszła w życie już od razu, a nie od momentu zakończenia starej umowy. Da się coś takiego osiągnąć? Zyskam coś mówiąc, że mam tv w Cyfrowym Polsacie?

 

Tak jak napisał @ircios za taką cenę jak sobie wyliczyłeś nie ma szans na ten pakiet.

Dla przedłużających są teraz takie najtańsze oferty:

1.Start+6C+ - 54,99 (bez VOD)

2.Start+8C+ - 59,99

3.Start+ goły: 19,99 lub 14,99 lub 9,99 ( w zależności co miałeś wcześniej), do tego dobierasz 8C+ za 25zł.

Problem w tym, że teraz płacisz łącznie prawie 97zł i nikt Ci sam takiej opcji nie zaproponuje.

Trzeba złożyć wypowiedzenie i cierpliwie czekać, sam teraz nie możesz nic zrobić.Jak będą dzwonić, to z uporem maniaka twierdzić, że Cię C+ nie interesuje. chcesz goły Start i to jak najtaniej ( oni będą uparcie proponować za 19,99). Dopiero jak ugrasz Start w rozsądnej cenie rozmawiasz o opcji C+.

Jak chcesz pakiet w całości to patrz p.1 i 2.

MR standardowo +10zł.

Jak nie dostaniesz do końca umowy dobrej oferty, to czekasz na wyłączenie sygnału i masz jeszcze 14 dni na negocjacje, zanim zdasz sprzęt.

W ostateczności robisz tak jak @1pietrek1.

Edytowane przez miro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Nic nie zyskasz mówiąc o CP, bo dokładnie wiedzą czego chcesz a u konkurencji tego nie ma. (C+).

Osoby przedłużające weźcie sobie do serca słowa kolegi @ircios , bo o tym często zapominacie strasząc konsultantów :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu bojach i zlozonej reklamacji na brak c+vod w aplikacji nc+go, dostalem oferte z dzialu reklamacji na extra z 8xc+ za 69 zł, hbo z hbo go za 20 zl, mr za 0 zl oraz dokupilem do tego 3xeleven za 11,90. Wszystko na 24 mce, jedynie z eleven moge zrezygnowac po 12 mc lub , przy braku rezygnacji, dalej placic 11,90 do konca umowy. Mam to na pismie wiec jest ok. Walczylem przez kilka miesiecy i kilkanascie telefonow od konsultantow i nigdy nie udalo mi sie otrzymac oferty mistycznego pakietu extra z 8xc+/3xHBO w cenie 79 zl. Tu dostalem za 5 zl wiecej i juz mi sie nie chce z nimi rozmawiac w najblizszym czasie. Przynajmniej mam 2 lata z glowy. A ze place abo na pol, wiec te 50 zl miesiecznie jakos przeboleje :)

Ale nigdy nie bylo tak ciezko jak w tym roku, a jestem z cyfra/nc+ od 7 lat.

Edytowane przez ptysiub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś - Comfort+ za 24,99 PLN.

Przez ostatnie 2 miesiące wciskali za 39,99 PLN.

 

I co zdecydowałeś się, czy walczysz dalej o 22,50, a może inny plan?

Z tego co pamiętam, to mniej więcej za tyle miałeś do tej pory, więc chyba taniej nie dostaniesz.

Ale nigdy nie bylo tak ciezko jak w tym roku, a jestem z cyfra/nc+ od 7 lat.

 

Potwierdzam, ja  10lat - siódme przedłużenie i po chyba 30 rozmowach, a większość z konsultacjami u kierowników, umowa taka sama jaka była proponowana bodajże 28 października - w pierwszej rozmowie. Źle to wróży.

Edytowane przez miro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten pakiet taka teraz jest cena i taniej nie dostaniesz. Możesz próbować coś dobierać w gratisie np. HBO na 6 mies. lub inne opcje. Zależy jaki jesteś mocny.

Za 10zł więcej masz: Extra+ z 6C+ i tam HBO na 6 mies. to praktycznie standard lub Comfort z 8C+.

Możesz też próbować zbić cenę gołego Comfortu np. do 29,99 i dobrać 8xC+ w opcji z zobow. na 6 miesięcy 6x25 /40 reszta i po 6 miesiącach przy wyłączaniu przedłuża się za 25zł.

Nikt nie wie co będzie za 2 miesiące, ale dla przykładu ja dziś przedłużyłem umowę kończącą się za tydzień dokładnie na takich samych zasadach jak mi proponował w pierwszej rozmowie konsultant na zwykłej infolinii (bez wypowiedzenia).

Powodzenia :)

 

Dzieki Miro za rade;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wypowiedzenie wysłane  umowa  ważna do końca stycznia dzwonią już od 2 tyg teraz płaciłem extra + 8 c+ i 3xhbo  50 zł + 5 zł dekoder razem 55 .Ostateczne propozycje od konsultantów to extra+ 8c+ hbo wszystko na 24 mie za 79,99+5zł dekoder  razem 85zł   lub 75 zł extra+ 6c+ i hbo na 6 miesi. czy uda się coś jeszcze z tych propozycji ugrać .pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez krisss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co zdecydowałeś się, czy walczysz dalej o 22,50, a może inny plan?

Z tego co pamiętam, to mniej więcej za tyle miałeś do tej pory, więc chyba taniej nie dostaniesz.

 

Biorę - szkoda nerwów za 2,50. Wcześniej miałem Comfort za 24,90.

 

Do tej pory kilkanaście tel. z ofertą 39,99 (jedna 34,99). Może przez to, że czasem dokupywałem opcję HBO/C+, uparli się się by oferować mi goły Comfort za wysoką cenę (z HBO lub z 6xC+ za 59,99).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @ircios za taką cenę jak sobie wyliczyłeś nie ma szans na ten pakiet.

Dla przedłużających są teraz takie najtańsze oferty:

1.Start+6C+ - 54,99 (bez VOD)

2.Start+8C+ - 59,99

 

Czy tu mówimy o stałej cenie przez 24m, bez kombinowania jak dla nowych klientów, że 6 miesięcy za kwotę X, później kwota Y?

 

Jaka jest zatem najtańsza dziś cena dla przedłużających dla pakietu Extra+8C+? Chciałbym od tego zacząć choć nie wykluczam dodania pakietów Eleven oraz Multi Man Pack - nie wiem czy tu da się coś zbić czy trzeba będzie dodać 11.90zł oraz 20zł za nie.

 

Czy ma też znaczenie ile obecnie płacę, czy jest tak że łatwiej dostać dobry deal np. właśnie na pakiet Extra+8C+ jeśli się jest na niższym pakiecie, a ciężej jeśli ma się np. Super Premium i chce się zejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że będziesz musiał zapłacić za wszystkie dekodery, płacić dzierżawę za główny (chyba, że zaplacisz full aktywacje) i opłatę miesiecznaczą MR. Jest do ugrania E+ z 8 C+ i HBO za 79,99. Tyle że jest to uzależnione od wysokości obecnej opłaty.

 

@aster. Z Superpremium będzie dość ciężko zejść. Poczytaj.. wszystko masz napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój ojciec dwa lata temu podpisał umowę z NC+ z pakietami Comfort+ ,Premium Sport&Film za cenę 79,90 .Poczytałem trochę ten temat i przy opcji przedłużenia najkorzystniejszymi ofertami są:

 

-Extra+ i 6*C+ za 69,99

-Comfort+ i 6*C+ za 59,99

 

Ogólnie rzecz biorąc najchętniej przedłużyłbym w tej opcji z Comfortem za 59,99 tylko czy w ogóle będą chętni zjechać z ceną aż o 20 zł?? Jeszcze chciałem się dopytać o długość umowy standardowo jest 24 miesięcy czy da się krótszą i czy są jakieś gratisy jak w cyfrowym polsacie ?(z góry przepraszam jeśli te kwestie były już tu poruszane ,ale wole się upewnić) 

Otrzymałem już od nich pierwszą ofertę:

 

-Comfort+ i 8*C za cenę 74,99 (w opcji dodatkowej Eurosport 2 tylko że cena wzrasta do 79,99)

 

Po raz pierwszy przedłużam umowę z tym operatorem i nie wiem na co sobie mogę pozwolić.Jestem również abonentem cyfrowego polsatu i tam już przedłużałem kilka umów i zawsze udawało się ugrać maxa więc mam nadzieje że i z nc+ będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestie były poruszane prawie na każdej stronie i jak widać czytałeś chyba na szybcika. Możesz wyrwać umowę krótszą niż 24m, ale wtedy jest drożej. Na 100% nc nie bedzie chetne do obniżki o 20zł. Im nawet jest ciężko obniżyć abonentowi pakiet i cenę o 5 zł. Gratisy? Oczywiście. Kino Swiat za free na całą umowę lub Fbox na miesiąc. nc to nie CP. W nc koszą takich co sobie "cenią" paczke C+... zwlaszcza tych co są "maniakami" sportu. Ojciec chyba wysłał wypowiedzenie?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi usilnie propnują E+, 8C, Kino świat (ale podobno i tak to jest za darmo) i HBO na 6m-cy za 0zł - za 79.90zł, Jeśli zrezygnuję z 2C to 74.90zł. Coś mogą dorzucić do tego w tej cenie? Jakiś Soundance czy History HD, HBO Go? Czy brać jak jest i się już nie użerać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostał ktoś Comfort+, 8C+ i do tego HBO na 24 m-ce za 59,99zł

Nie ma takiej możliwości. Możesz próbować na 6 m. ale też ciężko. Jedyne co dostaniesz, to 6x0 / 6x25 - zobowiązanie 12 miesięcy i potem można próbować coś taniej na następne 12.

 

Mi usilnie propnują E+, 8C, Kino świat (ale podobno i tak to jest za darmo) i HBO na 6m-cy za 0zł - za 79.90zł, Jeśli zrezygnuję z 2C to 74.90zł. Coś mogą dorzucić do tego w tej cenie? Jakiś Soundance czy History HD, HBO Go? Czy brać jak jest i się już nie użerać?

Możesz jeszcze dobrać coś gratisowego. Jeśli miałeś ostatni rachunek od 80zł w górę, to może być ciężko za 79,90 na 24 mies 8C+ i HBO.(tylko kilka osób w styczniu dostało). Jeśli miałeś ok 60-70, to dostaniesz.

Edytowane przez miro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...