Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne zapewne usłyszałeś to od konsultanta.Comfort+6C+ to 59.99 zł+Eleven 11.90+ 5 zeta za Eurosport2. Trochę  przepłaciłeś.Tym bardziej że Eleven za 11.90 można mieć na dwa miesiące podobnie jak ten Eurosport za 5 zeta czyli wychodzi jeszcze taniej.

Tak to wygląda:

Wybrane usługi Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE130,, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, Eurosport 2 HD Wybrane promocje Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (4), Eurosport 2 HD 0 zł 1 m oraz 4,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów

 

Ogólnie mam te 3 kanały an których mi zależało, a cena się nie zmieniła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że tak to wygląda ja pisałem że w cenie 69.99 można dostać Extra +6C+ w którym już Eurosport 2 jest zawarty.

Pan twierdził (był bardzo rzeczowy i konkretny nie jakaś fajtłapa), że jak najbardziej była taka opcja, ale oferty u nich są zmienne :) I to co piszesz + Eleven może mi dać bodaj za 90.88 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz forum?Widzisz pojawiają  się cały czas oferty Extra+8C+HBO za 79.99 zł+eleven za 11.90.Różnica w cenie od tej jaką podałeś znikoma a różnica w ofercie to Extra a nie Comfort 8C+ a nie 6C+ i dodatkowo HBO.Ale po co ufać abonentom na forum jak można konsultantowi.Extra 6C+ za 79.90 to nowy prosto z ulicy dostanie w punkcie jak się ostatnio nic nie zmieniło.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś zagłębiłem się w forum... wszystkiego i tak nie jest się w stanie oglądać. Nie twierdzę, że moja oferta jest super :) Ale mieści się w tych ramach, co chciałem. Każdy ma inne oczekiwania. I nie każdemu uda się wynegocjować to samo. Dużo zależy też od tego, kto jest po drugiej stronie na ile może i ile chce pójść na rękę :)

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po kilku propozycjach za ok.121 zł(superpremium) + jakieś [beep]oły dzisiaj w miarę konkretna oferta za 101.89 (Wybrane usługi-Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM PVR)

Wybrane promocje - Extra+ z CANAL+ 89,99zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (4), HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Dla mnie o.k - za to samo płaciłem obecnie ok. 95 zł .Oferta oczywiście z 8 C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oferta na umowę żony - oferują extra+ za 59.99 Mówię że oczekuję takiej za 44.99, a konsultant w żywe oczy kłamie że pierwszy raz słyszy o takiej cenie i u nikogo takiego nie widział. Jak wspomniałem o forum to od razu zaatakował żebym nie wierzył we wszystko co jest w internecie. A jak powiedziałem że w punkcie jak wezmę extra+ to mam parę miesięcy taniej - to pan odpowiedział że to tylko 2 zł taniej. Normalnie załamalem się tym poziomem. Podziękowałem Panu za rozmowę bo kontynuowanie jej byłoby tylko stratą czasu i zdrowia.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj na poczatku tez nie chcial dac za 44,99 zl, dopiero jak chcialem zakonczyc rozmowe to z jego inicjatywy jeszcze wyszlo czy jakby cena byla 44,99 zl to bym przedluzyl, po moim potwierdzeniu poszedl do `kierownika` i po powrocie zgodzil sie na ta cene. Po przemysleniu i tak jej nie przyjalem, wolalem krotsza umowe z dodatkami hbo i c+ roznica w cenie abonamentu raptem 2,50 zl :)

PS zgodzilem sie na aktywacje nowej oferty od razu przez konsultanta, dzieki temu C+ mam prawie na 4 m-ce za darmo :)

Edytowane przez m.mietek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te forum widzę, że Eleveny za 11,90zł dostają na 12 miesięcy, a później rezygnacja lub standardowa cena. A Eleveny mają coraz więcej praw więc kwestią czasu będzie jak będą za 20zł. Niedługo przetarg na Ligę Mistrzów i nc+ może popłynąć. Dlatego ja mam spokój, a nie Ci co dostają na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do tej pory płaciłem 110zł za Ekstra 6 Canal+ Eleven, najem dekodera a teraz płacę 111,89zł (na całą długość umowy stała kwota) za Ekstra, 8 Canal+, Eleven i Man Pack i najem dekodera więc Man Packa dostałem za 1,89zł co też mi pasuje. Nie trzeba składać wypowiedzenia żeby dostać dobrą ofertę. Można samemu dzwonić na pół roku przed i w jakiś sposób też to docenili nie proponując tego pakietu np za 130 zł czy 140zł.

Mogłem zostać przy obecnej ofercie za 110zł, ale tu zyskałem Canal+Seriale i Canal+Discovery oraz Man Pack za 1,89zł więc dla mnie było warto:)

Edytowane przez lukiton0589
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiadomo, poniżej ceny 110zł to by mi nie zeszli nawet z wypowiedzeniami i innymi cudami za tą ofertę, bo taką mają politykę. Zresztą półtora roku temu składałem wypowiedzenie czekałem do ostatniego dnia, a i tak nic nie ugrałem. Teraz zmieniłem podejście i proszę udało się ugrać trochę.

Edytowane przez lukiton0589
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, otrzymałem propozycję przedłużenia umowy Extra+ 8C+ na 15m za 82,50 + Eleveny za 15,90 = 98,40. Dekodery i multiroom bez opłat. Obecnie za to samo płacę 95,80zł. Z tego co widzę w poprzednich postach można taki pakiet dostać taniej. Możecie zamieścić bądź chociaż podać nazwy promocji, na które mógłbym się powołać przy negocjacjach? Mnie przesłano takie promocje:

Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 15 m dla Abonentów

Kolekcja nc+go TV Kino Świat 0 zł 15 m dla Abonentów

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów

Najem Box+ 0zł dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj otrzymałem propozycję przedłużenia umowy czy możecie mi podpowiedzieć czy jest ona korzystna za tą cennę czy mógłbym ewentualnie jeszcze coś urwać z tego np za najem mediabox 5zł miesięcznie? 

oto oferta: 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  74,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Filmbox Pack, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM MEDIABOX+ Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...