Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisałem W wybranych usługach i właśnie @rotter ma to uwzględnione.

Ja również mam uwzględniony FilmboxPack "Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, HBO GO, NAJEM PVR". Pytałem tylko, czy gdzieś nie powinno być uwzględnione, że jest to opcja jedynie na miesiąc, a następnie zostanie ona automatycznie wyłączona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem maila

 

 

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

114,99

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+,, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, NAJEM PVR

Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Man Pack 5 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Teraz tylko akceptacja i spokój na 2 lata :-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Za 2 lata start do negocjacji z pułapu cenowego 114 zł. W miejscu Filmbox Packa-(z gustami się nie dyskutuje)- widziałbym jednak Eleven Sports...Oferta do przełknięcia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 lata start do negocjacji z pułapu cenowego 114 zł. W miejscu Filmbox Packa-(z gustami się nie dyskutuje)- widziałbym jednak Eleven Sports...Oferta do przełknięcia. :wink:

Dokładnie wiem, że z wiekszego pułapu będę startował, o ile będzie jeszcze nc :-D . Niestety każdego z nas podwyżka nie ominie. Eleven powiadasz... Nikt w domu nie oglada sportu, więc to kanały bezwartościowe czyli śmieciowe tak jak F.box. Jeśli chodzi o ten ostatni, miałem go nie brać, no ale jak kobieta chce to trzeba wziąć za taką cenę jaką zaproponowali. Czyli 5 zeta. I tyle ta paczka jest normalnie warta.

 

@asiafan. Dlaczego bzdury piszesz? Jeśli ofertę aktywuje to wchodzi w życie 1 lutego. Tak miałem, a raczej mam tańszy pakiet teraz za 99,99. Podwyżka każdego złapie. 115 zeta prawie za full, tyle, że bez wszystkich erotyków i vodotryskow z marną ofertą, to bardzo dobra cena.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku.

Do tej pory torpedowali mnie Superpremium za 99zł + 20zł multiroom (2x multiroom std na wifiboxach).

 

Zależało mi na Extra+8c+Hbo za 79.99zł +20zł multiroomy a cały czas mówiono że takiej oferty nie ma a widziałem po postach że są dlatego konsekwentnie odmawiałem. Wczoraj w końcu się pojawiła:

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 99,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-01-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-12-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów

 

Proponowano mi jeszcze Cinemaxy i Filmboxy w opcjach 12mc-y za 0zł/12m-cy za 15zł.

Niby wychodzi 7,5zł za jedną opcje i gdyby rozłożyli to równo 24mc-e po 7,5zł to ok, ale w takiej formie jak proponują to mój abo po roku pójdzie w górę o 30zł i pozycja wyjściowa do kolejnych negocjacji będzie do bani. Nie zależy mi na tych kanałach a jak coś to sobie włączę jako opcje dodatkową Cinemax za 15zł - czyli wyjdzie mnie taniej niż w pakiecie z Superpremium.

Edytowane przez bari4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Z tego co widzę, to zdecydowanie lepsza jest ta oferta: Eleven Sports 0 zł 1 m i 11,90 zł/m dla Abonentów

 

W niej mam za darmo grudzień i styczeń, a potem do końca umowy płacę 11,90

 

W tej ofercie: Eleven Sports 11,90 zł 12 m dla Abonentów mam za darmo grudzień, za styczeń płacę 11,90, a po 12 miesiącach muszę negocjować, brać za 15,90 lub rezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Przy przedluzaniu umowy okresy minimalne starej i nowej umowy sie sumuja, tzn ze jesli masz umowe np do konca lutego 2016 a przedluzasz w grudniu o 15 mies to te 15 mies liczy sie od 1 marca a nie od chwili przedluzenia.

Edytowane przez Vitaminum C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowe mam do konca marca a już wczoraj dzwonił konsultant z propozycją 3 miesiące  8 C+ za free a potem za 30 zł miesięcznie. Teraz mam goły Comfort+. Czyli 39.90 plus po 3 miesiącach 30zł za  Canaly. Umowa na 15m 69,90zł.  Czy to jest atrakcyjne czy normalna oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dla nowego abo. Poczytaj chłopie.

 

Piszę reklamację. Konsultantka tak mnie skręciła podczas przedłużania umowy, że zamiast 15 miesięcy, mam 17 miesięcy. Wynika z tego, że doliczyli dwa miesiące starej umowy.

Widocznie tak się zgodziłeś, bo mnie o to pytała...czy teraz włączamy, czy od 1 lutego. Masz 14 dni na rezygnację z oferty w takim przypadku. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowe mam do konca marca a już wczoraj dzwonił konsultant z propozycją 3 miesiące  8 C+ za free a potem za 30 zł miesięcznie. Teraz mam goły Comfort+. Czyli 39.90 plus po 3 miesiącach 30zł za  Canaly. Umowa na 15m 69,90zł.  Czy to jest atrakcyjne czy normalna oferta?

Były lepsze jeśli chodzi o pakiet podstawę czyli Comfort. 8C+ w opcji 3m-0 i kolejne miesiące po 30 zł to jedna z lepszych ofert.Choć dostawali tą paczkę nawet i za 25 zł ale nieliczni.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Proszę o odpowiedź czy poniższa oferta jest korzystna?


Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi = 104,90 zł


Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach = 116,90 zł ( W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji )


Okres oznaczony umowy - od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 miesiące, 


Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, CANAL+ Seriale Extra, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł,


Wybrane promocje: Extra+ z CANAL+ 89,99zł 24 m dla Abonentów, CANAL+ Seriale Extra (1) 0 zł 5 m i 10/m dla Abonentów, Eleven Sports 0 zł 1 m i 11,90 zł 11 m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów


 


Proszę o opinie i czy można jeszcze coś ugrać.


Z góry dzięki!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...