Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak zaryzykuje bo oferta dobra, bo nie widzę aby ktokolwiek dostał 8 Canal+ i Ekstra tak naprawde za 69 zł i przy umowie na 15 msc-y. 

Zobaczymy co z 2 umową kończy mi się w styczniu....
Obecnie posiadam: 
Superpremium ( 6 ) za 84,90 ( reklamacyjnie)

Mogę płacić 94,90, ponieważ wiem, że taniej się nie da, natomiast muszą coś dać od siebie, albo Filmbox za 0zł, albo Man Pack za 0zł. 

Zobaczymy co da się tutaj wywalczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios okej więc poczekam jeszcze do jutra, i sam do nich zadzwonie. 

 

Czyli np jak wezmę tego łamańca to za 15 msc-y, będą mi dawali ofertę od kwoty 74.99 tak? ponieważ w tej propozycji mam 3 miesiące za 44,99 a kolejne za 74,99.

 

Jak masz dobrą ofertę to nie patrz czy łamańce czy nie.Sam kiedyś miałem takiego łamańca i byłem straszony.A i tak dostałem najlepszą ofertę jakie się pojawiały tu na forum ba nawet lepszą bo dostałem miesiąc za free i dodatkową opcję.Za 15 miesięcy to może dużo się wydarzyć u operatora i jego ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@unlimited1991. Nawet z wypowiedzeniem taniej tego nie dostaniesz.(HBO GO + 15 zł. Fbox+ 15zł). Uciekną Ci kanały do których masz dzisiaj dostęp za free. Są w pakiecie ManPack. Drugi dekoder z kartą, czyli MR nie mają wpływu na cenę Twojej oferty... Jaki masz dekoder od operatora? Bo jeśli nie masz możliwośći przez ten właśnie dekoder dostępu do nc+ go TV, to ten dodatek jest zbędny.

Powtórzę tylko, bo może źle i mało czytelnie napisałem wcześniej.

 

Ja szczerze nie chcę żadnego dekodera nc+, ani drugiej karty, bo potem zapomnę jeszcze zdać im ten sprzęt przy ew. wypowiedzeniu (jest to Sagecom wifibox+). Wszystkie inne sprzęty są prywatne, w tym dekodery. One ani nie obsłużą serwisów On Demand, a HBO czy NC+ nie mam zamiaru oglądać na niczym innym niż telewizor, stąż też nie chcę żadnych GO (więc też nie chcę HBO GO+).

Stąż też nie wiem skąd wypowiedź o zbędności dodatku NC+GO TV, źle musiałem się wyraźić w swoim poście, za co przepraszam  :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, od kiedy go dostałem leży na półce jako zapas, gdyby jakiś dekoder prywatny uległ uszkodzeniu (by nadal każdy pokój miał ''działającą'' telewizję). Tylko naprawdę nie są potrzebne takie ''udogodnienia''. Dlatego skupiam się na wymienieniu pakietu funkcji i programów, którymi jest się zainteresowanym. To też wymieniłem. Wracając do pierwszej odpowiedzi- myślisz, że to co na ICA jest ''wywieszone'' jest maks. tym co mogę osiągnąć cenowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dobrą ofertę to nie patrz czy łamańce czy nie.Sam kiedyś miałem takiego łamańca i byłem straszony.A i tak dostałem najlepszą ofertę jakie się pojawiały tu na forum ba nawet lepszą bo dostałem miesiąc za free i dodatkową opcję.Za 15 miesięcy to może dużo się wydarzyć u operatora i jego ofertach.

Czyli rozumiem że oferta dobra? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy w tej chwili jest jakieś otwarte okno kanału Comedy Central. Mija rok z dwuletniej umowy na pakiet Comfort+ z C+ i od kilku dni ten kanał jest odkodowany a chyba ostatnio odkodowany był też kanał Kino Polska Muzyka którego też nie mam w swoim pakiecie.

Co do otwartych okien - BBC Earth jest odkodowane do bodaj 6 albo 7 grudnia. Comedy Central jest odkodowane do końca listopada.

 

Natomiast Kino Polska Muzyka jest na stałe wprowadzone dla wszystkich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przestali dzwonić odkąd złożyłem wypowiedzenie, najlepsza propozycja to Superpremium + Eleveny i manpack za 129,84.

Podziękowałem i raczej zdania nie zmienię tym bardziej, że w Orange dają mi pakiet maksymalny (z Elevenami Hbo Filmboxami i pakietem dla dorosłych) i 8 Canal+ za 119,79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :)

 

Obecnie płacę około 100 zł/110,78 zł miesięcznie z DorcelTV   i posiadam taki oto zestaw :

 

  • COMFORT+ 24,90
  • MULTI+         0
  • EXTRA+       20
  • 8 X CANAL+ 10
  • ELEVEN       11,90
  • HISTORY HD & H2 HD 2,99
  • ADVENTURE TV HD 1,99
  • FILMBOX 0 (BEZ ARTHAUSE)
  • DORCEL TV 15 (WŁ/WYŁĄCZ)
  • PRAPREMIERY TVP.PL 9

         MULTIROOM STANDARD ADB 5800S 10 WYNAJEM DEKODERA MEDIABOX+ 5 UMOWA DO 30/04/2017

 

 

Moje pytanie brzmi za ile można wyciągnąć taki zestaw? + HBO HD i HBO GO oraz CINEMAX HD przy przedłużeniu umowy :)

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mogę ugrać przy przedłużeniu umowy, na pakiet jak niżej (mam taki obecnie). Umowa kończy się w 02.2017 ale miałem już pierwszy telefon z cenami podobnymi jak mam obecnie. Ofertę odrzuciłem. 

 

Pakiet Comfort+ za 39 zł

Najem WiFi Premiumbox za 5 zł.

netVOD+ konto podstawowe za 2 zł

 

Czyli razem 46 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy najlepszych lotach 14,99 Comfort, 5 Wifipremium, NetVod wystarczy ze wejdziesz do ncgotv i się opłata skasuje. Z innych to comfort 19,99, 24,99, 29,99 , 34,99, kto wie co los przyniesie :D
 

Witam kolegów :)
 
Obecnie płacę około 100 zł/110,78 zł miesięcznie z DorcelTV   i posiadam taki oto zestaw :

  • COMFORT+ 24,90
  • MULTI+         0
  • EXTRA+       20
  • 8 X CANAL+ 10
  • ELEVEN       11,90
  • HISTORY HD & H2 HD 2,99
  • ADVENTURE TV HD 1,99
  • FILMBOX 0 (BEZ ARTHAUSE)
  • DORCEL TV 15 (WŁ/WYŁĄCZ)
  • PRAPREMIERY TVP.PL 9
MULTIROOM STANDARD ADB 5800S 10 WYNAJEM DEKODERA MEDIABOX+ 5 UMOWA DO 30/04/2017
 
 
Moje pytanie brzmi za ile można wyciągnąć taki zestaw? + HBO HD i HBO GO oraz CINEMAX HD przy przedłużeniu umowy :)

 

Superpremium 99,99 + Eleven 11,90 + ManPack za 5zł + Filmbox 5/10zł + Mediabox 5 + MR 10zl + Doracle wl/wyl 15 = ok 150zł - chyba że dostaniesz rabat na filmboxa lub manpacka lub osobno opcje history / adventure. Nawet jakbyś odrzucił filmboxy, history/adv/manpack/ to taniej niż 127zł nie zejdziesz + doracle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna (pierwsza) umowa do 31.01.2017

Przechwytywanie.JPG

 

Wypowiedzenie wysłane i wczoraj otrzymałem telefon w związku z tym, dlaczego, itp. + z nową ofertą:

Extra+, 6xC+ za 74,90 zł

Paczka Eleven 11,90

Multiroom 15 (10 + 5 najem; zestaw MediaBox i marny Box)

Dodatkowo HBO na 6 miesięcy za darmo

 

Delikatnie mówiąc, trochę słabo. Wcześniej otrzymałem już 3-4 telefony i w zasadzie za każdym razem to samo. Gdyby cenowo było 10-15 zł mniej, to mógłbym się zastanowić, w szczególności, gdy zależy mi tylko na paczce Eleven, a tak tylko tracą swój i mój czas.

Myślicie, że jest szansa coś ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna (pierwsza) umowa do 31.01.2017

Przechwytywanie.JPG

 

Wypowiedzenie wysłane i wczoraj otrzymałem telefon w związku z tym, dlaczego, itp. + z nową ofertą:

Extra+, 6xC+ za 74,90 zł

Paczka Eleven 11,90

Multiroom 15 (10 + 5 najem; zestaw MediaBox i marny Box)

Dodatkowo HBO na 6 miesięcy za darmo

 

Delikatnie mówiąc, trochę słabo. Wcześniej otrzymałem już 3-4 telefony i w zasadzie za każdym razem to samo. Gdyby cenowo było 10-15 zł mniej, to mógłbym się zastanowić, w szczególności, gdy zależy mi tylko na paczce Eleven, a tak tylko tracą swój i mój czas.

Myślicie, że jest szansa coś ugrać?

Najtaniej za 97 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

 

Obecnie:
Comfort+, Opcje dodatkowe: Aktywacja turboBox+, EXTRA+, HBO, CANAL+ VOD, History HD, Premium Sport &Film, Multi+
łamanicec 20/99/126 średnio 79 pln + HBO GO 10pln bez promocji
Koniec obecnego okresu minimalnego: 30-11-2016

 

propozycja (z DUK po wysłaniu wypowiedzenia):

propozycja.jpg

 

rozmawiałem też o multiroom ale nie ma już premium a kable to na wiosne może dowiesze i wymienie konwenter na quad to wtedy dobiore ale już bez promocji (a miał być średnio 5pln ale zrezygnowałem) HBO GO po pół roku 10pln lub wyłączenie (ale pewnie na promocje się załapie chyba 5pln jest ciągle)

 

klepnę :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+6C+ 69.99 zł Eleven  7.95 opcja włącz wyłącz.MR byli tacy co dostali w średniej 5 zł miesięcznie jak i tacy co znieśli opłatę za dekoder.Przy dobrych negocjacjach można ten pakiet ugrać poniżej 90 zł.

Dzięki za konkrety. Mam jeszcze dwa miesiące, jutro zapoznam się z ofertą Cyfrowego Polsatu, chętnie zobaczę ich ofertę z Eleven-ami. Liczę też trochę, że może NC+ zarzuci lepszą ofertą w okresie świątecznym.

A mógłbyś przybliżyć temat "Eleven 7,95 włącz wyłącz"? Przejrzałem kilka stron wątku o Eleven, ale na nic nie trafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy najlepszych lotach 14,99 Comfort, 5 Wifipremium, NetVod wystarczy ze wejdziesz do ncgotv i się opłata skasuje. Z innych to comfort 19,99, 24,99, 29,99 , 34,99, kto wie co los przyniesie :D

 

 

Co znaczy "NetVod wystarczy ze wejdziesz do ncgotv i się opłata skasuje" ?  Nie korzystam z ncgotv i właściwie nie bardzo wiem co to jest.

Edytowane przez kola01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...