Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz albo paczke 6 kanalow Canal+ w promocjach okreslane jest to jako Canal+ (6) albo pelna oferte Canal+ okreslana po prostu Canal+

 

Canal+ (6) nie zawiera C+ Seriale i C+ Discovery

Edytowane przez Vitaminum C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz albo paczke 6 kanalow Canal+ w promocjach okreslane jest to jako Canal+ (6) albo pelna oferte Canal+ okreslana po prostu Canal+

 

Canal+ (6) nie zawiera C+ Seriale i C+ Discovery

w podanym pakiecie ica mogę wybrać dodatkowe opcje ale tam nie ma możliwość dobrać canal+ ? 

 

za to jest możliwość włączyć hbo za 25 zł mc 

A Ja mam taką ofertę z ICA

Pakiet Extra 54,99  24m.

7 canal+ (brak 8.?) 0 zł 24m.

HBO i GO do 2m. gratis potem 25 zł. miesiąc

Kolekcja kino świat 0 zł 24m.

Ciekawa oferta, tylko zastanawia mnie ten 8 canal+ ?.

 

masz napisane 7 canal + ? 

Edytowane przez PanKazio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netVOD+ CANAL+ Platinum HBO CANAL+ VOD Cinemax netVOD+ konto dodatkowe Multiroom Standard EXTRA+ Aktywacja MR Standard Filmbox netVOD+ Multi+ netVOD+ konto podstawowe Premium Sport &Film Multi+

obecnie średnio 100 zł.

 

Na propozycje moją 79.99 +10 zł MS = Pan powiedział, że takiej opjci nie ma , ponieważ nie miałem HBO w opcji dodtakwej tylko w miałem HBO w pakiecie... dlatego nie przysługuje mi HBO za 0 zł dla przedłużających i proponuje 99,9zł + 10 MS = 109 zł... masakra?

 

To prawda z tym HBO i pakietem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan z NC+ obniżając twój rachunek dostanie niższą prowizję, a że wszystkie chwyty dozwolone -każde tłumaczenie/ściema/ jest dobre.Klient ma przecież  zaakceptować nową "super" promocję stworzoną  tylko dla niego.Konsultant i tak wychodzi z założenia ,ze przedłużysz.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i wiem co piszę - bez przesady.

1. Tak wiem , że nie dla wszystkich

2. To dziwne... umowy mamy identyko... i Ja nie mam oferty a Ona ma.... powtarzam i piszę to jeszcze raz IDENTYKO.!

3. Widocznie komputer losujących mnie do promocji nie przydzielił i tyle. bumm, śmieszne nc+ no ale cóż to ich podwórkou i zabawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatni dzień umowy i cisza po stronie nc+ ... 

 

dzwonili do kogoś ? 

 

czy extra + 8x canal + + hbo na 24 miesiące za 89.99 jest realne ?

 

czy już nie zadzwonią ? :D

Dzwonili. Oferta: Extra+ 6Canal+ za 89,90 lub łyse Extra+ za 59,90 lub Comfort+ za 39,90 lub Start za 19,90. Wszystko odrzucone. Nie dam się golić jak łoś -  mam alternatywę.  Po 1 Xi oddaje Cameleony i PVR :D

Ze swej strony dziękuję ludziskom z tego tematu, że otworzyli mi oczy. Dotychczas byłem zbyt zabiegany by zastanawiać się ile i za co płacę.

Edytowane przez cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się przyda.

 

Ostatni dzień umowy,dzwonili kilkakrotnie w ciągu ostatnich dni.

Propozycja;Pakiet Comfort,C+6x,HBO-79,90zł,-plus 5zł media box.

Podziękowałem,chciałem C+8x i wyłączenie sportowych,dla dzieci, własnych tematycznych 7 , hbo go-nc=go.

Dotychczas za to wszystko płaciłem z extra+ 69,90.

Przerzucam się na naziemną i portale filmowe na internecie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzucam się na naziemną i portale filmowe na internecie.

Pozdrawiam

Niech zgadnę będziesz korzystał z Netflixa? :lol2:

Śmiem wątpić,jakie te portale filmowe ?Jestem ciekaw ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się przyda.

 

Ostatni dzień umowy,dzwonili kilkakrotnie w ciągu ostatnich dni.

Propozycja;Pakiet Comfort,C+6x,HBO-79,90zł,-plus 5zł media box.

Podziękowałem,chciałem C+8x i wyłączenie sportowych,dla dzieci, własnych tematycznych 7 , hbo go-nc=go.

Dotychczas za to wszystko płaciłem z extra+ 69,90.

Przerzucam się na naziemną i portale filmowe na internecie.

Pozdrawiam

Pamiętaj że możesz negocjować do chwili zadania sprzętu.Za taką cenę to Extra i 8C+ a nie 6C+.Miałeś rację że się nie zgodziłeś na tą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie dziś po 16 latach jak nie lepiej, pożegnałem sie z NC+. Po wielu rozmowach ( kilka dziś - ostatniego dnia) zaproponowali mi Extra+ oraz 8C+ za 79,99. Do tej pory było 89,90Umowa na 24 miesiące. To brat, ktory ma krótszy staż, ma Extra+ 8C+ + HBO1,2,3 + MR za 99,99 zł.

Widzę,ze dla Nowych Klientów maja taki pakiet jak za 99 zł. Szczerze liczyłem na ofertę na poziomie ok. 6x złotych. Jest jeszcze o co walczyć czy juz po jabłkach? ;) czy przy zdaniu sprzętu mozna negocjować?

 

PS. Zeby było śmieszniej umowa przeszła w zawarta na czas nieokreślony i przez miesiąc płaciłem ok. 180 zł. Przez myśl by mi nie przeszło, zeby szukać ofert konkurencji, ale jak konsultant mi powiedział, ze mogę przedłużyć umowe na poziomie za 180 zł (jakiś pakiet max.) i ze niżej nie mogę, ze on nie ma takiej możliwości w systemie to Wkurzylo mnie to. Trzy godziny pózniej byłem na poczcie z wypowiedzeniem. Pewnie gdyby wtedy dało sie dostać troche tańsza ofertę to cały czas byłbym z C+..

Edytowane przez krystianko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zeby było śmieszniej umowa przeszła w zawarta na czas nieokreślony i przez miesiąc płaciłem ok. 180 zł. Przez myśl by mi nie przeszło, zeby szukać ofert konkurencji, ale jak konsultant mi powiedział, ze mogę przedłużyć umowe na poziomie za 180 zł (jakiś pakiet max.) i ze niżej nie mogę, ze on nie ma takiej możliwości w systemie to Wkurzylo mnie to. Trzy godziny pózniej byłem na poczcie z wypowiedzeniem. Pewnie gdyby wtedy dało sie dostać troche tańsza ofertę to cały czas byłbym z C+..

I niech to będzie nauka dla tych, co twierdzą, że złożenie wypowiedzenia jest niepotrzebne i nic nie daje. Może i na proponowaną cenę wpływu nie ma, ale dla waszej kieszeni, jak coś pójdzie nie tak - ma znaczenie olbrzymie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Wypowiedzenie daje przede wszystkim możliwość rozwiązania umowy.Inaczej umowa przejdzie na czas nieokreślony.Przy okazji jest też jakąś kartą przetargową.

Mamy nowy miesiąc i pojawiły się u mnie akceptowalne oferty przedłużeniowe tzn.np. pakiet Comfort+ w dotychczasowej cenie (24,90) choć wczoraj był jeszcze za 39,90  :D .Będę próbował oczywiście wytargać go taniej ale jeśli się nieuda  w najgorszym przypadku zostanę przy dotychczasowej cenie przedłużając umowę poprzez ICA.Musi się jednak jeszcze wyjaśnić sprawa dodatku Eleven.Czy będzie dostępny dla wszystkich abo.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...