Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  umowa do końca miesiąca, wypowiedzenie złożone oczywiście  mam obecnie comfort, extra, multi 8x CANAL+, 3x HBO, 2x CINEMAX, i multiroom  i ultrabox za 0zł wszystko, za kanały 109,90 płaciłem, dzwonili do mnie we wrześniu i sierniu, najpierw podwyżki oczywiście proponowali to samo za 119,99 potem pod koniec wrzesnia dawali za 99,99 i nc+go,   odmówilem, 1 października wypowiedzenie zlozone, teraz dzwonia i daja 5 zł drożej i nie chca obnizyc a nawet dac w tej samej cenie, oddzwoniłem na tamten numer do nich co dzwonili  z działu lojalizacji we wrześniu że wezme tą ich oferte ale nie chcą rozmawiac ze mna- twierdza ze nie moga bo rezygnacja zlozona i odsyłają na infolinie :-|  że nie mogą mi tego dac żałuje że złożyłem to wypowiedzenie

 

Chytry traci dwa razy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maarcin123@ nie wycofuj wypowiedzenia! Wtedy co najmniej za jeden miesiąc zapłacisz ponad 200zł bo umowa przejdzie na czas nieokreślony bez promocyjnych stawek. Masz dwa tygodnie na nowe oferty także nie panikuj, a jeśli nie zaproponują nic godnego uwagi to kolejne dwa jeszcze na negocjacje zanim oddasz sprzęt. W najgorszym przypadku podpiszesz umowę jako nowy klient. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma jednego posta...

Nie złoży wypowiedzenia to przechodzi na kosmiczne stawki.

Zwykła ściema z nc+.

 

Dlaczego ściema z nc+? Każdy widzi co podpisuje. Wyraźnie w umowie jest ze jeżeli jesteś na czasie nieoznaczonym to dotyczy Cię cennik standardowy.

A jeżeli gość liczył że 10zł rabatu to mało, przy osobach które mogą marzyc aby za taki pakiety tyle płacić, to niech teraz bierze co dają, albo w przyszłym miesiącu płaci podwoja stawkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to dobre miejsce na moje pisanie ale wysłałem wypowiedzenie i dziś miałem telefon z ankietą przeprowadzaną przez GFK Polonia na zlecenie NC+. Maglowali mnie ponad 20 minut.Masa pytań, często powtarzających się aby sprawdzić czy nie zmyślam. Było pytanie "Czy wysłałeś wypowiedzenie aby wpłynąć na cenę abonamentu?"(czy jakoś tak to brzmiało) ODPOWIEDZIAŁEM TAK ...a kilka pytań dalej pytanie;"Skąd wiedziałeś że takie zachowanie może wpłynąć na cenę abonamentu?" Nawet nie wspomniałem o forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do tej pory jak w stopce umowa do 31.01.2017 dzisiaj telefon z ofertą na 15 miesięcy

Jak się zapatrujecie na taką ofertę?

Pozdrawiam

 

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE - 89,99 PLN

HBO - 6 m-cy 0 PLN później 25 PLN

Eleven Sports - 7,95 PLN

Filmbox Pack - 0 PLN

nc+go TV  - 0 PLN

KINO ŚWIAT - 0 PLN

NAJEM PVR - 0 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmarna oferta! 89/114zł za to, co można mieć w ofercie 79/89 zł + 15zł za Filmboxy (po co to komu? Same powtórki). Słabo. Negocjuj. Walcz! :)

Extra+ C+6 live dają za 69zł

Eleveny paczka 7,95? Na pewno taka cena na 24m-ce?

Extra + 8C+ i HBO 79/89zl na 24 mce. Eleven?! 7,95 gdyby zagwarantowali na 24m-ce to byś miał fajną ofertę za min. 87/97zł. O to próbuj walczyć. A najlepiej o to, na czym ci zależy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem że nie jest to standardem bo tą ofertę musiałem sobie sam wywalczyć.Najpierw twierdzili że nie ma szans na przedłużenie umowy i na taką ofertę.Ale trwałem przy swoim nikt nie zadzwonił i nie prosił czy może mi dać taką ofertę i czy łaskawie ją wezmę :lol2: Dobra reklamacja i można bardzo dużo ugrać nawet z najwyższego pakietu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po ile? 10zł? Nie ważne. Ważne, że to dziadostwo! Ciekawe rzeczy piszesz o Eleven. 7,95(nie dla wszystkich). To gratuluję jak ci dali za 59,90 Extra + 6C+. Kolego zajek. 15 m-cy to zwykle droższa umowa. Najtaniej wychodzi 79zł+7,95zł. Extra+8C+ i HBO+Eleveny na 24m-ce. Zgadza się kolego czerstwy? Bo jak nie, koniecznie popraw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem że nie jest to standardem bo tą ofertę musiałem sobie sam wywalczyć.Najpierw twierdzili że nie ma szans na przedłużenie umowy i na taką ofertę.Ale trwałem przy swoim nikt nie zadzwonił i nie prosił czy może mi dać taką ofertę i czy łaskawie ją wezmę :lol2: Dobra reklamacja i można bardzo dużo ugrać nawet z najwyższego pakietu :lol2:

 

Dobra reklamacja, piszesz? Do tego też trzeba mieć podstawę.Nie ma co pisać o takich "szczególnych" ofertach skoro otrzymałeś ją w szczególnych okolicznościach.

Możemy sobie pisać co jest najtaniej ale problem w tym że nie wszystkim proponują takie oferty.Np. ja za Comfort+ płacę 24,90 a wczoraj za ten sam pakiet zaproponowano mi 39,90 mimo że innym proponują go za 14,90 :D

Jedyne co można zrobić to napisać wypowiedzenie i liczyć na lepszą ofertę w miesiącu zakończania umowy a i to nie daje żadnych gwarancji zbicia ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pisz wypowiedzenie a ja dwa razy poprzez reklamację ugrałem ten sam pakiet za tą samą cenę na wile miesięcy przed zakończeniem umowy.A podstawy jak to piszesz wcale nie musiałem długo szukać bo jeszcze ugrałem za free kilka opcji dodatkowych w ostatnim czasie i miesiąc abonamentu za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do tej pory jak w stopce umowa do 31.01.2017 dzisiaj telefon z ofertą na 15 miesięcy

Jak się zapatrujecie na taką ofertę?

Pozdrawiam

 

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE - 89,99 PLN

HBO - 6 m-cy 0 PLN później 25 PLN

Eleven Sports - 7,95 PLN

Filmbox Pack - 0 PLN

nc+go TV  - 0 PLN

KINO ŚWIAT - 0 PLN

NAJEM PVR - 0 PLN

 

Eleveny za 7,95 ? :shock:  Dobrze zrozumiałeś?

Z tego co wiem, to przy przedłużeniach jest opcja 11,90zł oraz 9,90zł.

Ja przedłużyłem właśnie za 9,90zł/mies. na 12 miesięcy.

Edytowane przez Barti
Czerwony kolor tekstu w postach zarezerwowany jest wyłącznie dla Administracji i Moderacji forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym, ogłaszam podpisanie z dniem dzisiejszym umowy na kolejne 15 miesięcy:

Extra +

Man Pack

wynajem Media Box

8x C+ przez 3 msc. gratis

Filmbox przez 1 msc. gratis

 

59,99zł

 

Jestem zadowolony. Chodziło mi o utrzymanie obecnej ceny za posiadany pakiet. Wszystkim życzę powodzenia w negocjacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku uparli się na ofertę: Extra + 6 Canal + za 79,99 (do tego dodają HBO na 6 miesięcy). Jak mówię, że interesuje mnie oferta: Extra + 8 Canal + i HBO na całą długość umowy, bo wiem, że takie oferty istnieją i ludzie takie dostają, to mówią że już takich ofert nie ma. Do końca umowy 2 tygodnie, jak nie zmienią zdania, to się z nimi pożegnam i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w identycznej sytuacji. Wczoraj śmieszna rozmowa z konsultantem, który stwierdził, że powinienem wziąć superpremium za 99.99:-) gdy powiedziałem, że przedłuże umowę tylko na warunkach extra+, 8 Canal+ i HBO za 79.99zł, stwierdził, że takie oferty są tylko dla tych co mało płacili... Mają abonentów za idiotów. Do oferty na, którą oczekuję doliczajac 25zł za sprzęt i 11.90 za Eleven zarobili by 117zł miesięcznie przez 24 miesiące, ale skoro nie chcą to zarobi kto inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobnie, chciałbym się zmieścić w 79,90zł z C+ może być nawet 6C+ i Extra i HBO. Niestety dają HBO tylko na 6 miesięcy przy umowie 24 miesięcznej, to przecież proponują mi gorsze warunki jak rok temu bo podpisałem umowę na rok i HBO dostałem na 6 miesięcy a teraz mam podpisać na dwa lata i też dostać HBO na 6 miesięcy?? To jakieś nieporozumienie, mówi się człowiekowi czego się oczekuje a on i tak swoje proponuje mi jakieś Filmboxy i inne [beep]erele co nie sa mi potrzebne. Umowę mam do końca listopada tak więc zobaczymy jak się sprawa potoczy.Aha Eleveny mi proponował za dotychczasową cenę 7,95zł przez następny rok.Z chęcią bym wziął, ale razem z HBO i niestety koniec rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny za 7,95 ? :shock:  Dobrze zrozumiałeś?

Z tego co wiem, to przy przedłużeniach jest opcja 11,90zł oraz 9,90zł.

Ja przedłużyłem właśnie za 9,90zł/mies. na 12 miesięcy.

Hej,

Tak to jest screen z oferty przysłanej na maila Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmarna oferta! 89/114zł za to, co można mieć w ofercie 79/89 zł + 15zł za Filmboxy (po co to komu? Same powtórki). Słabo. Negocjuj. Walcz! :)

Extra+ C+6 live dają za 69zł

Eleveny paczka 7,95? Na pewno taka cena na 24m-ce?

Extra + 8C+ i HBO 79/89zl na 24 mce. Eleven?! 7,95 gdyby zagwarantowali na 24m-ce to byś miał fajną ofertę za min. 87/97zł. O to próbuj walczyć. A najlepiej o to, na czym ci zależy! :)

Dzięki za kopniaka w tyłek. Faktycznie umowy na 12/15 miesięcy są około 20 PLN droższe...niestety coś za coś. Zauważyłem, że nową strategią jest tzw. łamaniec czyli pół roku 99 PLN druga część umowy za 117 kończysz umowę z taką kwotą i negocjujesz ze straconej pozycji [beep]a... odrzucam ofertę i walczę na 24 m-ce.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę sms-em na przedłużenie NC+ na pakiet VIP+ (155 kanałów w tym 74HD) na 24-miesiące za 139,99zł  lub Superpremium+ (144 kanaly, w tym 68HD) za 129,99zł. Czy ktoś coś więcej może powiedzieć o tych pakietach? Widzę, że one się różnią z tym co jest podane na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...