Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Umowa z nc+ do końca września br.

Obecnie płacę za:

 

Pakiet: Comfort+ - 39.90 zł

Opcje:

- HBO GO - 10,00 zł

- HBO - 20,00 zł

- Premium Sport & Film - 40,00 zł

- Cinemax - 10,00 zł

- Eleven Sports 11,90 zł

- Extra+ - 10,00 zł

- Multi+ - 0,00 zł

- Multiroom Standard - 10,00 zł

- Najem dekodera - 0,00 zł

Łącznie: 141,80 zł

 

Do niedawna do powyższego miałem Filmboxy za ~15,00 zł zamiast Elevenów, ale udało się zamienić. Mam dwa niezależne dekodery (od nc+) i zależy mi, aby tak pozostało, ewentualnie zrezygnuję z Multiroomu.

 

Chciałbym przedłużyć umowę, jednak czytając niniejszy wątek mam wrażenie, że płacę więcej niż inni.

 

Czytam w tym wątku, że aby cokolwiek ciekawego wynegocjować trzeba wcześniej napisać pismo o rozwiązaniu umowy z dniem jej wygaśnięcia. Co się zatem wtedy dzieje? Pismo dostają w nc+ i sami dzwonią z ciekawszymi propozycjami jeszcze przed końcem umowy?

Pytanie też zasadnicze, czy w nc+ istnieją umowy tylko na 12 miesięcy? Jeśli tak, to czy wiąże się to z wyższymi cenami i gorszą pozycją negocjacyjną?

 

Przy przedłużeniu umowy zależy mi najbardziej na:

 

1. wszystkie kanały C+

2. wszystkie kanały sportowe (wraz z Elevenami)

3. kanały ze stajni C+ czyli AleKino+, Domo+, Kuchnia+ itd.

3. z kanałów pozostałych to na pewno FOXy, Comedy Central, AMC, kanały informacyjne

3. multiroom na dotychczasowych zasadach, z ewentualną wymianą dekoderów, ale nie kart

4. HBO i HBO GO - tak, ale nie ma przymusu

 

Umowę z nc+ mam od samego ich początku, migrowałem do nc+ z C+.

To co powyższe uda się spiąć w 100,00 zł? W sumie to ponad 40,00 zł mniej niż teraz.

Sam zadzwoniłem. Oferta:

 

Extra+

Canal+ (x8)

Multiroom po staremu

 

Wszystko za 99,99 zł / m-c

 

Do tego:

 

Eleveny za 11,90 zł ponieważ nadal jestem na tej niby promocji

HBO + HBO GO za 25,00 zł /m-c (pierwszy miesiąc za free)

 

Myślę, że da się coś z tego jeszcze zbić.

Umowa do końca września.

Wypowiedzenie złożone.

 

Nowe propozycje:

 

 

1.

 

Umowa na 12 miesięcy

 

Extra+

Canal+ (x8)

Multiroom po staremu

 

Wszystko za 99,99 zł / m-c

 

Do tego:

 

Eleveny - 11,90 zł

HBO - pół roku za free, pół roku 25 zł (bez HBO GO)

 

2.

 

Umowa na 15 miesięcy

 

Extra+ - 59,99 zł

Canal+ (x8) - 30,00 zł - 3 m-ce za free

Multiroom po staremu

 

Do tego:

 

Eleveny - 11,90 zł

HBO - pół roku za free, 9 miesięcy 25 zł (bez HBO, obowiązkowo minimum rok)

 

 

Co ciekawsze padło jednak w luźnej rozmowie, gdyż sam zaproponowałem, abym jako abonent z długoletnim stażem otrzymał propozycje 79,99 zł Extra+ 8xC+ z HBO na 24 miesiące na co padła odpowiedź, że są takie propozycje, aczkolwiek TYLKO dla abonentów, którzy dotychczas za właśnie powyższy pakiet wraz z C+ i HBO płacili mniej niż 60,00 zł (różne łamańce). Dość mocno zdziwiony tym faktem byłem, gdyż z tego co pamiętam z obecnego wątku nie tylko tacy abonenci otrzymywali taką ofertę. Na koniec padło jeszcze, że lepszej oferty nie będzie już ...

Osobiście do końca sierpnia chciałbym już przejść na coś nowego, by nie płacić tego wysokiego ostatniego rachunku, ale jak widać będzie ciężko.

Edytowane przez gulas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie ten wątek, gdyż niebawem i mnie kończy się kolejna umowa (łącznie w C+ oraz NC+ łącznie około 8 lat).

Zaskakujące jest podejście NC+ do klientów i traktowanie ich jak klientów lepszej i gorszej kategorii. Nic nie jest proste, nic nie jest łatwe, natomiast na kilometr cuchnie zwykłą gangsterką. Kto tylko daje się skroić, tego należy a nawet trzeba skroić. Kto jest zawzięty i uparty, być może po szarpaniu się ze stacją coś ugra. To urąga zasadom zdrowego rozsądku i biznesu na poziomie.

Na dzień dzisiejszy nie widzę żadnych podstaw do tego by płacić więcej za to samo, co ktoś inny ma taniej / znacznie taniej.

Prolongata umowy powinna być przejrzysta, oczywista i bezproblemowa, w niewielkim choćby stopniu premiująca wieloletnich abonentów. Tymczasem jest ona u[beep]liwa, czasochłonna, wkurzająca (gdy przez telefon rozmawia się z jakimiś niekumatymi łosiami, do których nie dociera sens konwersacji) i totalnie nie biznesowa skoro firma podchodzi do tematu w ten sposób, że lepiej stracić klienta, niż sprzedać mu mniej, taniej ale jednak finalnie zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Forum przeglądam od paru lat, wiec pora w końcu zrewanżować się za wiedzę, która dzięki temu forum udało mi sie powiększać ;).

Do tej pory comfort +, premium sportu & films, rozszerzony do extra, 8xC+, HBO, history hd, multiroom standard po cyfrze z 2 cameleonami, najem ultrabox pace 500 GB i to miałem w cenie 84,90 + eleveny za 7,95. Umowa była zawarta dwa lata temu i kończyła sie 31.08.2016.

Wypowiedzenie złożone i z 50 telefonów z infolinii, działu utrzymania klienta, działu rezygnacji??? (Nie wiedziałem ze taki istnieje ;) ). Propozycje rożne, oczywiście wszystko droższe. Skłaniałem sie w razie czego do superpremium za 99,99 + eleveny.

Dzisiaj przedłużyłem na takich warunkach (łamaniec, umowa na 15 miesięcy):

 

1. Extra+ - 15 miesięcy za 44,99

2. C+ x8 - 3 miesiące 0 zł, następnie 12 miesięcy za 30 zł

3. HBO - 6 miesięcy 0 zł, następnie 9 miesięcy za 25 zł (mogę wyłączyć po roku)

4. Multiroom 0 zł

5. Najem dekodera 0 zł

 

Bonusy

6. Hustler - 6 miesięcy gratis

7. HBO Go - 2 miesięcy gratis następnie 5 zł miesięcznie

8. Filmbox - 1 miesiąc gratis

9. Kolekcja Kino Świat - 15 miesięcy gratis

 

10. Eleveny do grudnia mam za 7,95 pózniej się zobaczy ;)

 

Średnia bez elevenów wychodzi 83,95 zł co wydaje mi się w miarę rozsądne. Oczywiście wolałbym taniej, ale nie wiem czy przy obecnej polityce udałoby sie wynegocjować cos lepszego.

Życzę trafienia na dobrego konsultanta ;) mój chodził do dwóch kierowników pytać czy może mi akceptować takie warunki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .W celu informacji. Po około 6 telefonach propozycja jak poniżej2ns3qyh.jpg

 

 

 Do tej pory miałem to samo lecz za 59,68.

Chyba się zdecyduję , gdyż już mam dosyć tych negocjacji. A jak czytam na forum to ta propozycja jest i tak w miarę OK. Inni nawet takiej nie mogą dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moja stała oferta:

 

Superpremium 8C+  99,00

Multiroom 4 deki  40,00

Dek głowny 5,00

 

Pozostałe propozycje poniżej krytyki dlatego zaczynam kombinować z rozbiciem pakietu i wzięciem Extra + 6C+ i opcji wł/wył HBO, ale w związku z tym mam do Was ważne dla mnie pytanie.

 

Kilka stron wcześniej pisaliście o możliwości włączania i wyłączania pakietu Eleven przez co płaci się po uśrednieniu połowę ceny. Wiem, że tak można bo sam tak robiłem z Cinemaxami, ale moje pytanie... czy jesteście pewni, że po przedłużeniu umowy nadal tak będzie można? Przeglądam regulaminy (szczegółowe warunku świadczenia usług...) i we wszystkich są wprowadzone opłaty uzupełniające za niepełny miesiąc. (np. HBO 2-10 dzień - 20 zł). Przedłużając umowę akceptuję wszystkie aktualne cenniki i regulaminy. Czy może ktoś mi powiedzieć skąd to wynika, a najlepiej wskazać podstawę prawną w regulaminach, które będą mnie wiązać po przedłużeniu umowy, a które gwarantują mi nadal taką możliwość? Szczególnie interesuje mnie HBO (0+25/2 = 12,5) i Manpack (0+15/2=7,5).

 

Będę bardzo wdzięczny.

Edytowane przez Lando_ag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Forum przeglądam od paru lat, wiec pora w końcu zrewanżować się za wiedzę, która dzięki temu forum udało mi sie powiększać ;).

Do tej pory comfort +, premium sportu & films, rozszerzony do extra, 8xC+, HBO, history hd, multiroom standard po cyfrze z 2 cameleonami, najem ultrabox pace 500 GB i to miałem w cenie 84,90 + eleveny za 7,95. Umowa była zawarta dwa lata temu i kończyła sie 31.08.2016.

Wypowiedzenie złożone i z 50 telefonów z infolinii, działu utrzymania klienta, działu rezygnacji??? (Nie wiedziałem ze taki istnieje ;) ). Propozycje rożne, oczywiście wszystko droższe. Skłaniałem sie w razie czego do superpremium za 99,99 + eleveny.

Dzisiaj przedłużyłem na takich warunkach (łamaniec, umowa na 15 miesięcy):

 

1. Extra+ - 15 miesięcy za 44,99

2. C+ x8 - 3 miesiące 0 zł, następnie 12 miesięcy za 30 zł

3. HBO - 6 miesięcy 0 zł, następnie 9 miesięcy za 25 zł (mogę wyłączyć po roku)

4. Multiroom 0 zł

5. Najem dekodera 0 zł

 

Bonusy

6. Hustler - 6 miesięcy gratis

7. HBO Go - 2 miesięcy gratis następnie 5 zł miesięcznie

8. Filmbox - 1 miesiąc gratis

9. Kolekcja Kino Świat - 15 miesięcy gratis

 

10. Eleveny do grudnia mam za 7,95 pózniej się zobaczy ;)

 

Średnia bez elevenów wychodzi 83,95 zł co wydaje mi się w miarę rozsądne. Oczywiście wolałbym taniej, ale nie wiem czy przy obecnej polityce udałoby sie wynegocjować cos lepszego.

Życzę trafienia na dobrego konsultanta ;) mój chodził do dwóch kierowników pytać czy może mi akceptować takie warunki ;)

Moim zdaniem dobra oferta w tej chwili posiadam Extra, 6C+,Eleven i Hustler oraz MR dwa Cameleony i Pace 500 Giga i płacę 82,84 zł.Bardzo by mi odpowiadało Extra, 8C+,Eleven oraz MR i dekoder to w łamańcu by wyszło średnio 76,94zł.W taki pakiet bede celował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed kilkunastu minut, umowa kończy się w tym miesiącu:
Extra+ 6xCanal Plus 69,99 MR 10zł najem 5zł co daje 84,99/24m-ce plus HBO na 6m-cy i Filmbox na miesiąc

 

Dotychczas miałem to samo za 79,99 tylko w opcji Extra+ 6xC+ za 74,99 i najem 5zł bo MR był zrabatowany w ramach reklamacji.

Jako, że jestem byłym abonentem N-ki multiroom za 0zł nie wchodził w grę(chyba), może przy następnym przedłużeniu - tak rzekł konsultant  :lol: 

 

W sumie wyszło 5zł drożej, ale sam pakiet 5zł taniej co daje nadzieje na dobrą ofertę za dwa lata. I chyba na to się zgodzę bo raczej więcej nic nie ugram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca sierpnia. Uparcie chcą mnie oszukać dając mniej kanałów, za większą cenę. Walczę o Superpremium + MR + HBOGo za 104,99 PLN. Oczywiście opcja Extra+, C+ (x8), HBO (x3) za 79,99 PLN jest dla mnie niedostępna. Po rzekomej konsultacji z kierownikiem konsultantka proponuje mi HBOGo za 5 PLN na rok przy umowie na dwa lata. Mam jeszcze czas. Tak więc gra, kto kogo naciągnie trwa dalej.

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heY.

Kazio, widzę że masz chyba to samo co ja i za taką samą cenę (59zł). Mnie umowa kończy się za 3dni i wczoraj w końcu po 7 rozmowie udało się podpisać nową. Wreszcie miła Pani, słuchała co do niej mówię i faktycznie kombinowała z różnymi wariantami. Moje wymagania nie były chyba aż tak trudne; chciałem to co miałem dotychczas, czyli 8xC+, HBO i 2xEurosport, umowa obojętne czy 12, 24mies. Oczywiście w cenie podobnej, ewentualnie mniejszej :)

W miarę udało się. Takiej skomplikowanej oferty jeszcze nie miałem ale nie jest źle.

 

Umowa na 24miesiące:

Comfort+ z dopełnieniem do Extra+  14.99zł x24

Eurosport 5zł przez 23mies. (1mies. darmowy)

8xC+ 30zł przez 21mies (3mies. darmowe)

HBO 6mies. x 25zł (6mies. darmowe) - po roku mam dzwonić po promocję a jak nie zadzwonię, to 25zł

 

Średnio miesięcznie w pierwszym roku 54.60zł. W drugim nie wiadomo. Jak nie będzie mi się chciało dzwonić to wyjdzie 75zł/mies. A po telefonie i promocji na HBO jak w w poprzednim roku (znajomi to bez problemu dostawali) wyjdzie 62.50zł.

 

Podsumowując, cała umowa wyjdzie mnie przy gorszym wariancie (bez promocji na HBO w 2roku) 64.80zł/mies, a w tym lepszym 58,55zł/mies. :)

 

Z ciekawostek, to w każdej chwili mogę bez konsekwencji zrezygnować z C+. Dobra opcja jak powtórzy się taki numer jak np. z ligami - hiszpańską, włoską, francuską. Jeszcze dostałem jakieś 100godzin ncgo/mies ale z tym to jeszcze nie wiem o co chodzi.

 

Łatwo nie było. W sumie ładne kilkadziesiąt minut przegadane z konsultantami, szczegółów lepiej nie przytaczać. Poziom rozmowy z niektórymi konsultantami żenujący. Pierwsza dzwoniąca Pani z drogą ofertą ale miła kulturalna rozmowa i ostatnia, to dwa pozytywy w kontaktach z nc+.

 

Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...