Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w ubiegłym tygodniu propozycja

Extra+, 6xC+, HBO 6 m-c za 69,99

 

dziś po wyłączeniu sygnału dostępna już tylko bez HBO

 

zastanawia mnie dlaczego zamiast zagwarantować sobie klienta nie było dziś możliwości wcześniej prezentowanej oferty, prócz ostatniego dnia umowy gdy przedstawiono to samo tj. bez HBO

 

zobaczymy czy ktoś w pierwszych dniach miesiąca dostanie propozycje z HBO ponieważ rozmawiając z konsultantem przed wygaśnięciem umowy zasugerował, że warto przedłużać na początki miesiąca bo każdy konsultant ma więcej możliwości gratisów aczkolwiek jak lektura forum pokazuje to chyba nie ma zasady albo każdy z konsultantów ma różne możliwości

 

dotychczas 

Extra+, 6xC+, HBO 6 m-c gratis, RedLight za 59,99 na 12 m-c

Edytowane przez kb27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem umowę do wczoraj. Dzisiaj pierwszy dzień po i TV nadal świeci :) od rana do teraz :) super.

 

Dziś dostałem taką ofertę.

1. extra+, 8xC+ za 79,90 zł

2. superpremium za 99,99 zł

 

Wcześniej miałem Extra+, 6xC+, HBO 6 m-c gratis, na 59,99 na 12 m-c

W ostatnim czasie nie wyłączając HBO (+25 zł) płaciłem 84,99 zł.

Konsultant powiedział, że nie ma u mnie dostępnej oferty extra+ z 6xC+ za 69,99 zł. Osoby, które miały tą opcję wcześniej płaciły 59,99 zł. Uczciwie podczas rozmowy powiedział, że wszystkim podnoszą ceny o min 10 zł w porównaniu z poprzednimi rachunkami.

 

8xC+ nie są mi potrzebne bo i tak nie oglądałem tych dwóch dodatkowych kanałów (jak miałem w promocji cały pakiet).

 

Jutro będzie dzwonił. Mam się zastanowić... Chyba nic więcej nie ugram tak mi się coś wydaje.

Zawsze w opcji extra+6xC+ za 69,99 zł i do tego hbo za 20 zł w sumie byłaby kwota o 10 zł niższa o superpremium.

 

Dzięki za sugestie i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam (wg ICA) Comfort z Extra+, HBO, Premium Sport&Film, Multi+. Mam wifibox+, nie mam multiroomu. Płacę 75 pln, umowa z dawnej cyfry.

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca sierpnia. Dziś był pierwszy telefon:

Comfort 39,99 ale jak użyłem słowa "polsat" to wspomniane było o 34,99 i jeśli chodzi o pakiet to pewnie taki wybiorę.

Chcę jednak wziąć MR, czyli muszę oddać wifiboxa i wziąć premiumboxa jak dek główny za 149 (w czerwcu jak dzwonilem to był za 99) oraz wifiboxa z wifi za 99 lub jakiś dek bez wifi za 49pl. Co do opłat: wariant z wifi 5zł pierwsze 12m kolejne 12m 10pln. W wersji kablowej 0zł pierwszy rok, 10 zł kolejny. Wspominam o tym, bo na stronie 1608 tego wątku dziabolek7 wspomniał, że MR dla nowych jest za 10 zł oraz że Ci którzy mają MR dłużej niż rok to mogą go mieć za darmo przy przedłużeniu umowy - za 24m nie pogardziłbym takim gratisem ;)

Jeszcze wrócę do kwestii opłaty za premiumboxa: 149 zł jednorazowo lub 5 zł/miesięcznie. jak obecnie wygląda kwestia takiej opłaty przy przedłużaniu umowy? Wiem, że sytuacja jest dynamiczna ale tak się zastanawiam, żeby jednak zdecydować się na najem, a po tych 24m próbować zdjąć tę opłatę przy następnym aneksie...? Dlatego jestem ciekaw jak to obecnie wygląda.

I pytanie co do MR i dekodera dodatkowego bez wifi: jeśli użyję routera bez internetu do którego podepnę oba dekodery to czy taka kombinacja zadziała? (konfiguracja wspomina o bezpośrednim połączeniu kablowym między dekoderami stąd moje pytanie)

Edytowane przez spiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant powiedział, że nie ma u mnie dostępnej oferty extra+ z 6xC+ za 69,99 zł. Osoby, które miały tą opcję wcześniej płaciły 59,99 zł. Uczciwie podczas rozmowy powiedział, że wszystkim podnoszą ceny o min 10 zł w porównaniu z poprzednimi rachunkami.

Według mnie to nie prawda, gdyż dotąd miałem łamany pakiet, w którym średnio co miesiąc płaciłem 64,90 zł, a więc w drugiej połowie umowy wychodziło ponad 70 zł (po prostu od początku płaciłem średnią cenę, a nie tyle ile przysyłali na fakturze), a dostałem pakiet extra z 6 x C+  za 69,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

I pytanie co do MR i dekodera dodatkowego bez wifi: jeśli użyję routera bez internetu do którego podepnę oba dekodery to czy taka kombinacja zadziała? (konfiguracja wspomina o bezpośrednim połączeniu kablowym między dekoderami stąd moje pytanie)

 

Zadziała, ustawiałem znajomemu MR na WifiBoxa podłączonego WiFi do rotuera w domu, a dwa mediaboxy były podpięte w tani router z tomato który robił bezprzewodowy most pomiędzy routerem głównym. Urządzenia po prostu muszą być w jednej sieci LAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon od pani z nc+ w sprawie przedłużenia umowy (obecna umowa do końca 2016). W tym momencie za Comfort+, Eurosport 2, Eleveny i rozszerzenie godzin w nc+go płacę około 53 zł, w ramach nowej umowy miałbym płacić za to samo ponad 60 zł.

 

Da się coś więcej wyciągnąć? A jeśli da się, to jakich argumentów użyć?

Edytowane przez spodenki15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i wciąż te same oferty:

 

1. Extra z 8xC+ za 79,99 + 5 zł za najem dekodera

2. Extra z 6xC+ za 69,99 + 5 zł za najem dekodera

3. W obu przypadkach HBO na 6 miesięcy gratis potem 20 zł

 

Podobno innych ofert nie ma i nie będzie.

Zapytałem o możliwość HBO na całą umowę gratis. Gość powiedział że kiedyś dawali ale obecnie nie dają już nikomu bo sami płacą HBO więcej niż dotychczas za dystrybucję (HBO podniosło im cenę o 40% )

 

To jakim cudem niektórzy jednak je gratis dostają? 

Podziękowałem, powiedziałem, że może dzwonić jak będzie miał coś taniej, ale stwierdził że są tylko takie oferty i innych w sierpniu nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic innego jak Upgrade pakietu.

Tylko zwroc uwagę na to, ze zaproponowali mi poczatkowo cene o 10 zl wyższą niż w oficjalnym ogolnodostepnym cenniku (nc+mix abonament comfort)

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus-extraplus

Extra za 49zl - mi oferowali za 59 zl.

Edytowane przez ploomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wyłączeniu sygnału. Czy ktoś pamięta, ile dni ma upłynąć, aby przy powrocie, czyli podpisaniu umowy otrzymać jeden miesiąc gratis?

Informacja ma być sprawdzona a nie gdybanie.

Dziś możesz spokojnie możesz podpisać i sierpień za free. Chyba, że policzą śmieszną opłatę za aktywację dekodera, bo i tak bywało swojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy okazji wizyty w centrum handlowym byłem wypowiedzieć umowę z końcem czasu minimalnego, który dla tej umowy kończy się 31.10. Przy okazji podpytałem co tam w systemie widać w sprawie umowy już wypowiedzianej, która jest do 31.08. W moim przypadku nie ma różnicy w tym co wczoraj dzwonili z Krakowa i proponowała kobitka a tym co jest w punkcie. Tu i tu 69,90 za Extra+ 6 C+ oraz MR (2 x Camel + 1 x Pace)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawialem z DUK telefon krakowski, powiedzialem ze chce praktycznie to samo czyli Extra+ 8Canal + HBO za 79,99, tak jak dostal moj kolega. Odpowiedz konsultanta ze on mi tego nie moze dac.... ale moze mi zaproponowac..... w tym momencie mu przerwalem i zapytalem sie czy maja u siebie zarejestrowany jakis numer telefonu do mnie. Odpowiedz twierdzaca, wiec poprosilem go o jego usuniecie, i poinformowalem ze moga sie ze mna kontaktowac tylko i wylacznie droga mailową i tylko i wylacznie z oferta ktora mnie interesuje. Sam zapytalem do kiedy musze zdac sprzet, padla odpowiedz ze w ciagu 14 dni. Grzecznie podziekowalem i chyba na tym koncze 13 letnia wspolprace z Cyfra. Nie interesuja mnie ligii, tylko edukacyjne i filmowe, wiec u Solorza za mniejsza kase bede mial wiecej. Zyskuje Cinemaxy i Filmbox, trace Canal+, po glebszym zastanowieniu nawet nie pamietam, kiedy jakis film tam ogladalem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wyłączeniu sygnału. Czy ktoś pamięta, ile dni ma upłynąć, aby przy powrocie, czyli podpisaniu umowy otrzymać jeden miesiąc gratis?

Informacja ma być sprawdzona a nie gdybanie.

 

Wystarczy pierwszy dzień kolejnego miesiąca po wygaśnięciu umowy.

Ja w dniu dzisiejszym przedłużyłem umowę zakończoną 31.07 i otrzymałem bezpłatnie miesiąc sierpień.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą, a kończymy odpowiednim znakiem przystankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona (obowiązywała do 31.07).

 

Extra+ 6xC+ za 69,99 na 24 m-c.

 

Dodatkowo:

HBO 6 m-c gratis (bez konieczności kontynuowania),

FilmBox 1 m-c gratis (automatyczne wyłączenie),

1 miesiąc gratis (miesiąc sierpień za darmo, umowa ma obowiązywać od 1.09).

 

Dodatkowo opcja HustlerHD 12 m-c 0zł 12 m-c 5 zł, ale z tego nie skorzystałem.

Edytowane przez kb27
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą, a kończymy odpowiednim znakiem przystankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kb27 ile wcześniej płaciłeś miesięcznie? Mi nie chcą dać extra+6xC+ za 69,99 zł (też mi się umowa skończyła 31.07, a tv nie świeci). Min to extra+8xC+ (przy 6xC+ taka sama cena).

 

 

Poprzednia umowa to Extra+ 6C+, HBO 6 m-c gratis (z możliwością wyłączenia), RedLightHD 12 m-c, kwota 59,99, 12 m-c.

Przy poprzedniej umowie również dostałem 1 m-c gratis bo przedłużyłem już po jej zakończeniu w pierwszych dniach.

HBO wyłączyłem po 8 m-c.

 

Za jaką kwotę Ci to proponują @brunek?

Edytowane przez kb27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwym uzyskanie ofert Extra + 6C+ MS w cenie 69.90 zł, biorąc pod uwagę to, że wcześniej byłem abonentem Nki, a obecnie posiadam MS, za który płacę 10zł i mam go od 2 lat?

Nie ważne ile lat. Ważne jaki MR, a że masz właśnie MR od ITI, to nikłe szanse za 0. 1% szansy masz, że dostaniesz w gratisie.

 

Dziwi mnie. Do tej pory 82 zlote za Extra, 6 C+ i HBO. Umowa do końca sierpnia. Brak umowy za 69,99 zł, jedynie oferta z 8 C+ za 79,99 zł.

A co tu dziwnego? Taniej nie dostaniesz, ale szansa w tej cenie na HBO za free Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...