Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem telefon z DUK Kraków. Pani konsultantka myślała może że ma do czynienia z niedoinformowanym idiotą, który łyknie wszystko co mu się podsunie pod nos...... :doh:  Po dość długiej rozmowie zaproponowała mi Extra+z 8Canal+ , za 99,90  :crazy:  Moja sugestia że wezmę to jeżeli dostane w cenie H,H2,Adventure i Men Packa za 5 zeta i zagwarantuje przyziemną cenę za Elevany. Spotkało sie to z dość niechętną reakcją. Powiedziałem że jak jest tak mało elastyczna to coś mi się wydaje że Polsat bedzie b.zadowolony jak im 59,90 zł zapłace. No to mi pożyczyła powodzenia w Polsacie. I tu zbaraniałem na maxa.  :doh: Doszłem do wniosku (tak jak ktoś tu napisał) że z terrorystami i abonentami to oni nie negocjują.

Po tej rozmowie po jakichś 30 minutach dostałem meila mniej więcej tej treśći :

 

Szanowni Państwo,

 

przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy o Abonament.

 

Informujemy, że zgodnie z postanowieniami Regulaminu, Umowa zostanie rozwiązana w dniu 31/08/2016.

 

Serdecznie zachęcamy do pozostania w gronie naszych Abonentów.

Z przyjemnością informujemy, że specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową ofertę promocyjną, która jest dostępna w Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerem 12 294 78 79*. 

 

Z poważaniem,

Zespół nc+ 

 

Coś mi się wydaje że mogę powiedzieć już z czystym sumieniem.....: Pocałujcie mnie w 4 litery drogie NC+. Durnia to se szukajcie gdzie indziej. 

Kiedy składałeś wypowiedzenie a kiedy dostałeś maila ?

Wczoraj złożyłam wypowiedzenie w punkcie Pani nawet nie chciała oferty zaproponować przyjęła wypisała i dowidzenia.

Kiedy dostanę potwierdzenie?

Edytowane przez Klemcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Prosba o małą pomoc. Posiadam ofertę NC+ z zobowiązaniem do 31.10.2016. W ramach pakietu mam Comfort+ do tego pakiety Extra+ oraz Multi+, Multiroom oraz kanały Eleven. Za całość płacę teraz około 76zł miesięcznie.

Chciałbym utrzymać dalej multi oraz wszystkie kanały związane ze sportem i pakietem C+. Czyli Eurosporty, Eleveny, C+ Sporty - czyli kanały gdzie spokojnie moge oglądac piłkę nożną.

 

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć co mogę uzyskać, bądź czy podobny pakiet dostanę za kwotę równą bądź mniejszą? Będę składał wypowiedzenie, bo z tego co wyczytałem, a także robiłem 2 lata temu - dzwonią wtedy z DUK i czasem można coś negocjować.

 

Dodatkowo pytanie czy te oferty z DUK można gdzieś zobaczyć w internecie, tak jak np. regulaminy promocji na internet, tv itp w UPC?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to właśnie w NC+ nie jest takie oczywiste :)

 

osobiscie ciągle nie wiem czy jezcze walczyć z nc+ czy juz przeniesc sie na słoneczną stronę (z racji smart dom maksymalny pakiet za 59,99) mam wrażenie że to wybór pomiędzy [beep]ą a zarazą ....

 

przez chwile gdy zaoferowali mi to co mam za 59,99 juz myślałem ze coś drgnęło ale kolejny telefon po paru dniach to samo 69,90 rozwiał moje marzenia

 

do końca umowy został niecały tydzień i mam wrażenie że to ja mam sie do nich dobijać bo jakoś telefonu od nich nie ma od paru dni no nic zobaczymy co bedzie.

 

w ostateczności Liga mistrzów bedzie po niemiecku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to właśnie w NC+ nie jest takie oczywiste :)

 

osobiscie ciągle nie wiem czy jezcze walczyć z nc+ czy juz przeniesc sie na słoneczną stronę (z racji smart dom maksymalny pakiet za 59,99) mam wrażenie że to wybór pomiędzy [beep]ą a zarazą ....

 

przez chwile gdy zaoferowali mi to co mam za 59,99 juz myślałem ze coś drgnęło ale kolejny telefon po paru dniach to samo 69,90 rozwiał moje marzenia

 

do końca umowy został niecały tydzień i mam wrażenie że to ja mam sie do nich dobijać bo jakoś telefonu od nich nie ma od paru dni no nic zobaczymy co bedzie.

 

w ostateczności Liga mistrzów bedzie po niemiecku :)

Skoro miałeś ofertę za 59,99 i nie przyjełeś to postawili na tobie krzyżyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a idzie dostać HBO GO do superpremium z 8C za 99zł na cały okres umowy bo cały czas twierdzą że mogą mi zrabatować na 6miesiecy na 0zł resztę 18miesiecy po 10zł od miesiąca ich męczę i nic umowę mam do końca lipca wczesniej to samo plus filmboxy history i sundance w cenie 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tej pory miałem Extra+ Cx6, Eleveny, Cinemaxy, RedlightHD, History wszystko za 67,85 na 12 m-cy. Oferta na dzisiaj : umowa na 24 m-ce, extra+Cx6, eleveny za 7,95, HBO na 6 m-cy, History i H2 na 1 miesiac za 77,94, do czasu końca promocji na Eleven. Co sądzicie o tej ofercie? Nic więcej nie da się ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dzisiaj dwóch konsultantów zaoferowało te same warunki:

1. Extra+ \ 6C+ 69,90zł
2. Extra+ \ 8C+ 79,90zł
3. Superpremium+ 99,90zł
 
Interesuje mnie opcja 1 lub 2 z HBO w cenie na 24 miesiące. Konsultanci twierdzą, że nie ma takiej możliwości, z drugiej strony czytając wątek wychodzi, że to żaden problem.
 
Jak to w końcu jest dostajecie HBO na cały okres umowy w tych cenach?
Może ma ktoś namiar na jakiegoś spoko konsultanta, dla którego nie jest problemem ogarnięcie takich warunków?
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia, złożone wypowiedzenie miałem Extra+, 8 C+, MR, 2 x PVR, Cinemaxy za 79,90

 

Przedłużyłem dzisiaj za 79,99 - Extra + 8C+, MR, 2 x PVR, HBO za 0 na 6 miesięcy, 1 miesiąc Filmbox Premium

 

Zmęczyły mnie już telefony od nich, w sumie mam to co miałem bez podwyżki, więc jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tej pory miałem Extra+ Cx6, Eleveny, Cinemaxy, RedlightHD, History wszystko za 67,85 na 12 m-cy. Oferta na dzisiaj : umowa na 24 m-ce, extra+Cx6, eleveny za 7,95, HBO na 6 m-cy, History i H2 na 1 miesiac za 77,94, do czasu końca promocji na Eleven. Co sądzicie o tej ofercie? Nic więcej nie da się ugrać?

 

ktoś może się odnieść do tej propozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...