Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też takiego wczoraj dostałem, ale zaraz zaczęli dzwonić, dziś dopiero odebrałem i oferta jak powyżej, ale wydaje mi się, że ten comfort+ to słaba promocja, bo raptem ze 3zł taniej niż dla nowego. Pomoże ktoś? Zaraz Pan ma dzwonić ponownie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda jak umowa do dzisiaj. Dzwonią proponują coś nie zgadzam się, mowie im że jutro popołudniu Idę po Polsat. Jutro już nie jestem ich klientem ,ale podobno mogą dzwonić jeszcze zanim sprzętu nie oddam. Co jak zadzwonia i jednak się zgodzą dadzą coś taniej. To wtedy jestem traktowany jak nowy klient czy nie?

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też takiego wczoraj dostałem, ale zaraz zaczęli dzwonić, dziś dopiero odebrałem i oferta jak powyżej, ale wydaje mi się, że ten comfort+ to słaba promocja, bo raptem ze 3zł taniej niż dla nowego. Pomoże ktoś? Zaraz Pan ma dzwonić ponownie ;)

Dużo chcą za Comfort+.

24,99 to rozsądna możliwa do uzyskania cena a 14,99 jeszcze lepsza ;) ale takich ofert było znacznie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc,

 

dokładnie dziś kończy mi się umowa z nc plus,

 

miałem ofertę COMFORT +

z dodatkami:

 

EXTRA+
Premium Sport
Premium Film
Najem BOX+
HBO
Cinemax
Multi+

za 60 zł/miesiecznie - dziś odebrałem telefon z działu utrzymania klienta z propozycją:

Comfort plus oraz kanały eleven (zależy mi na sporcie) (jednocześnie tracę resztę dodatkowych kanałów) za 81 zł, ja odmówiłem, bo stwierdzam, że rezygnując z tylu kanałów a dodając tylko eleven mogę płacić maks 70 zł.

Rozmowa została zakończona, proszę o radę... dziś kończy się umowa, sądziłem, że się ugną - co proponujecie???

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołe Comfort+ i Eleveny za 81 PLN??!! Dla mnie to są żarty już naprawdę dużego kalibru ze strony NC+...

być może coś pomieszałem...w każdym razie miałem mieć dostęp do wszystkich sportowych w ramach tej propozycji,

 

comfort

eleveny

 

pakiet sportowy mógł w tym być??

jeśli dziś kończy mi się umowa, przewidujecie, że mogą jeszcze dzwonić - czy juz nie ma szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja z dzisiaj (od tygodnia z taką dzwonią i wykazują niestety zero elastyczności):

 

Extra+

Canal+(6)

turboBOX+ bez opłat

bez MR

 

za 69,90

 

do brania, czy można jeszcze coś pocisnąć ???

(+10 pln miesięcznie więcej niż obecnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może coś pomieszałem...w każdym razie miałem mieć dostęp do wszystkich sportowych w ramach tej propozycji,

 

comfort

eleveny

 

pakiet sportowy mógł w tym być??

jeśli dziś kończy mi się umowa, przewidujecie, że mogą jeszcze dzwonić - czy juz nie ma szans?

 

Pewnie 6xC+ w tym też siedzi...

propozycja z dzisiaj (od tygodnia z taką dzwonią i wykazują niestety zero elastyczności):

 

Extra+

Canal+(6)

turboBOX+ bez opłat

bez MR

 

za 69,90

 

do brania, czy można jeszcze coś pocisnąć ???

(+10 pln miesięcznie więcej niż obecnie)

 

To jest chyba standardowa oferta. Tak z ciekawości - złożyłeś wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Kumpel właśnie przedłużył na takich warunkach. Umowę miał do dziś. Ją czekam dalej na telefon :-)

 

extra z 8c+pakiet hbo+filmbox,nc go wszystko na24m za 69,90. wcześniej płacił 59 bez filmobox.

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

Raczej tam 8C+ w takiej cenie nie ma.Nikt na forum nie dostał takiego pakietu w takiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po 15 miesiącach. W dniu dzisiejszym kończyła mi się umowa. 
Do tej pory miałem:
Extra, paczkę canal+, paczkę hbo, paczkę cinemaxów, dekoder pvr oraz mr w cenie 50zł.

W związku z tym, że od miesiąca po rozmowach z krakowskim DUK oferowano mi extra + paczka canal+ w cenie około 69,90 a więc 40% podwyżki. Gdy pytałem o pakiet comfort to zawsze śpiewka, że za 40zł lub coś koło 33zł gdy umowa będzie na 30 miesięcy. Pytali się niby przełożonych i nic się nie da zrobić. Byłem przygotowany na rozstanie, a stwierdziłem, że 15 miesięcy temu dzwoniłem do Warszawy i tam dostałem swoją ofertę. Zadzwoniłem pod numer 223104560 i zapytałem o pakiet comfort. W pierwszej wersji dostałem odpowiedz powyższą, lecz gdy zapytałem o cenę 15-20zł za niego i o zapytanie się przełożonego to konsultant kazał mi poczekać. Dostałem ofertę: comfort za 25zł. Po krótkich negocjacjach skończyło się na:
-Pakiet Comfort za 20zł
-Eleven za 14,9zł a po 12 miesiącach za 15,90zł

Plus  w tej cenie MR (dwie karty) oraz dekoder pvr

Czyli całość za 35/36zł. 

Dzwońcie na Warszawę, bo z krk szkoda gadać, jeśli ktoś chce zmniejszyć pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...