Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok, teraz wszystko jasne, wiesz ja juz z nimi od 20 lat ale nie wyobrazam sobie jak mozna przejsc w czas nieokreslony, to zawsze pilnuje uwaznie, tym bardziej ze kiedys brak wypowiedzenia skutkował 4 miesiecznym okresem placenia bajonskich sum

Wyłączyłem wszystkie pakiety i place 59 za comfort. Okres wypowiedzenia to jeden miesiąc mimo umowy na czas nieokreślony. Firmy nie lubią okresu nieoznaczonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam umowę do końca sierpnia (płacę 97,85 zł) i wczoraj dzwonili z ofertą - superpremium+, mr (2xcameleon), eleven -  całość za 102 zł i umowa na 12 m-cy. Założyłem sobie, że najlepiej by abonament nie przekraczał 100 zł ale 2 zł wiecej nie zrobiłoby strasznego problemu.

Jako, że abo dzielę na pół, to 50 zł za ten pakiet byłby spokojnie do zaakceptowania. Niestety, okazało się iż canal+ jest w ilości 6  a mi zależało na tym, żeby był pełny pakiet c+ ( x 8 ) . A tego dać nie chcieli. Więc na razie umowa nie przedłużona bo jeszcze mam mnóstwo czasu. Stanęło na tym, że jak będzie ta oferta ale z 8x cana+l i do tego za 99 zł ,najlepiej na 24 m-ce, to jestem skłonny przedłużyć umowę o kolejne 2 lata. Mają dzwonić jeśli przyjmą woje warunki.

Edytowane przez ptysiub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mi oferowali podobny pakiet i podobna cene ale na 24 miesiace, o 12 mies nie chcieli slyszec, za 5zl wiecej oferowali 8xC+, ja bym taka oferte przyjal, ale tez mam jeszcze troche czasu :) nie ma sensu podpisywac cyrografu na 2 lata, rok to i tak bardzo dlugo,

przydaloby sie aby jeszcze w tej cenie wymienili za free tego dziadowskiego sagemcoma..

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek telefon , oferta extra+ , 8c+ i HBO na 6 miesięcy za 79zl. W tym samym czasie telefon do kolegi to samo tylko HBO na cały okres umowy. Cena 79. Od rzuciliśmy jeszcze. Czekamy do końca maja mamy czas ,

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

Było trzeba brać. Nic lepszego nie dostaniesz w tej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta przesłana na email do akceptacji w ciągu 7 dni potem już nie aktualne jak nie aktywuje:

Extra+,6xCanal,Filmbox Pack,HBO,HBO GO,Nc+ go 100h, najem Wifi Premium Box - 89,99 zł - umowa 24 miesiące

Nie za drogo ale też nie za tanio ale chyba się zdecyduje bo już było naście tych telefonów a już zaczyna mnie to męczyć a umowa do końca maja.

Taka ciekawostka dla innych - jeżeli zgodziliście się na wysłanie oferty na emaila a z jakiegoś powodu jej nie zaakceptujecie to wypowiedzenie przestaje obowiązywać i trzeba je wysłać ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było trzeba brać. Nic lepszego nie dostaniesz w tej cenie.

Jak mi zaproponują z HBO na całą umowę to wezme teraz to mam plus redline i tyle place. Więc chcą mi zabrać redlina i HBO a cena ta sama. Kolegą ma to samo tylko bez redlina i płaci 59

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek przyklepane  extra+, 6c+ ,hbo 6mieś .0 zł, filmbox 1mies.0zł multiroom std 0zł. dekodery 0 zł.Całość 69,99 na 24miesiące.Myślę że oferta lepsza i tańsza niż polsatowski pakiet premium a o jakości nie wspomnę.

Edytowane przez darusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po negocjacjach:

8xC+, HBO, MR, NC+GO 100g. i VOD za 79 zł. na 24 m. Wychodzi 10 zł. podwyżki bo to wszystko miałem za 69 zł. zabrali jeszcze History . Do tego dobrałem ciekawą ofertę HBO GO 6m. za 0 i 6m. za 10 zeta( średnio 5 na rok- i fajnie).  Przy pakiecie 6xC+ HBO za 10 zł. Niestety nie chcieli dać Man Paca za 5 zł. HBO za free to MP za 10 zł.

Sprzęt po Cyfrze Peace i Phil za 0 zł. Przy negocjacjach bardzo dużo zależy co się miało wcześniej i ile się płaciło no i z kim rozmawiasz bo pierwsze oferty były naprawdę różne.

Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej ofercie? Nie wiem, czy akceptować? Warto robić o parę złotych ponowne wypowiedzenie i nowe negocjacje?

 

c6ad4e7dac.jpg

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Za 2 miesiące konczy mi się umowa z nc. Obecna oferta ktora posiadam to:

Comfort, EXTRA+,Premium Sport,Premium Film,Najem BOX+,Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD (2 karty cameleon), Multi+ (łącznie 92zł)

Czy mozliwe jest w obecnej sytuacji wydusić od nich to samo za ta cene? Po 1 telefonie uznali, ze chca 99zł za to + od pazdziernika bedzie ponad 100 bo dojdzie zwiekszona oplaca za eleveny. Zalezalo by mi zeby ugrac podobna cene co teraz posiadam czyli ok 92zł.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

 

Obecnie mam Comfort+ Extra+ (tak mi konsultant mówi)  + 2 razy MultiRoom Standard wszystko za 69,90 

 

Chcą mi dać Extra+ za 49,9zł  + 2 x 10 zł na multiroom standard = 69,90 zł

 

69,90 płacę teraz i powiem wam szczerze hu... jest w tej telewizji i trzymam je tylko ze względu dzieciaki bajki + przyrodnicze.

Da się wytargać jakiś hbo lub canal na cały okres trwania umowy w tej cenie lub obniżyć cenę całości ?

Dzwonią do mnie już trzeci raz odrzucam propozycję i kusi mnie Vectra z modułem CI+ 

 

Edit:Poprawiłem multi -> multiroom

Edytowane przez termin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...