Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

86zł za full pakiet?

Nie za full pakiet, tylko za to co Ty masz + inne dodatki jak np.Hustler czy R.L. , a Ty tego nie masz, bo nie masz full. Daleko jeszcze do full masz. Dałeś się naciągnąć i tyle. Teraz to tylko chyba mini Vipa Ci zaproponują za 139 bez dodatków typu Eleven i dzierżawy tak jak było już pisane. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam umowę do końca maja i teraz płacę 59,9 za:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów
Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow
Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow
Premium Sport 5 zl dla Abonentow
Premium Film 5 zl dla Abonentow
HBO 0 zl 15 m dla Abonentow

 

Wczoraj mi wciskali EXTRA+, Canal+(8) za 69,99 i HBO za 0zł na 6-mies.

Generalnie podwyżka i bez HBO. PORAŻKA!!! Jak tu z nimi walczyć żeby dostać coś ciekawego?? No i dekoder już mam stary to też jeszcze chcą aby im 5zł dodatkowo płacić. ŻAL.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aktualnie mam Pakiet Extra+ z Canal+ (6) i Eleven. Obecnie płacę 77,94. Umowa do końca lipca.

Dzisiaj telefon z 12 294 78 79 z propozycją:

START+           20zł + Eleven Sports 7,95 do października. Potem coś koło 11zł

COMFORT+    40zł  + Eleven Sports 7,95 do października. Potem coś koło 11zł

 

COMFORT+    z Canal+ (6) 69,90zł  + Eleven Sports 7,95 do października. Potem coś koło 11zł

EXTRA+          z Canal+ (6) 89,90zł  + Eleven Sports 7,95 do października. Potem coś koło 11zł

 

Wszystkie umowy na 15 miesięcy.

Najem PACE 0zł

 

Na moje stwierdzenie że to jest przecież podwyżka o 20zł konsul stwierdził, że to jest aktualnie najtańsza oferta dla mnie. Oczywiście zrezygnowałem.

 

Mam pytanie. Ile można najtaniej ugrać te opcje ? Byłbym wdzięczny za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam umowę do końca maja i teraz płacę 59,9 za:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow

Premium Sport 5 zl dla Abonentow

Premium Film 5 zl dla Abonentow

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow

 

Wczoraj mi wciskali EXTRA+, Canal+( :cool: za 69,99 i HBO za 0zł na 6-mies.

Generalnie podwyżka i bez HBO. PORAŻKA!!! Jak tu z nimi walczyć żeby dostać coś ciekawego?? No i dekoder już mam stary to też jeszcze chcą aby im 5zł dodatkowo płacić. ŻAL.PL

Ja miałem dokładnie to co Ty. Dostałem 69,90zł za Extra+, 6xC+ HBO na całą umowę. I to jest raczej max jaki możesz uzyskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to dostałeś jakoś niedawno czy już jakiś dłuższy czas temu bo mi wczoraj babka ściemniała że już nie dają HBO od dawna za 0zł tylko na 6-mcy a potem trzeba płacić

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wszystkie C+, HBO, Extra/Multi za 49,90.

Oferty (ostatnia wczoraj) to 6C+ za 69,90, 8C+ za 79,90 (nie pytałem, czy z HBO, bo nie byłem zainteresowany w tej cenie).

Chciałem comfort+ za 14,90 - oferta za 39,90 lub start+ za 19,90. Wczoraj (dopiero) odcięli mi sygnał (sic!, nie zdążyłem obejrzeć 2 odcinka kwarantanny na seriale+), dekoder spakowany, po pracy idę oddać.

 

Pozdrawiam Wszystkich Wytrwałych ;) nie sądzę, żebym śledził ten wątek forum w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to dostałeś jakoś niedawno czy już jakiś dłuższy czas temu bo mi wczoraj babka ściemniała że już nie dają HBO od dawna za 0zł tylko na 6-mcy a potem trzeba płacić

Jakieś 2 tyg temu, miałem jeszcze taką samą opcję, ale z 8C+ za 79,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d26dc053f577281med.png

Witam.Umowa przedłużona.Wiem że szału nie ma chociaż patrząc na to że płaciłem wcześniej 123.88zł mogę powiedzieć że nie jest źle. Absolutnie nie dla mnie oferty za 69,99 czy 79,99. Ogólnie jestem zadowolony. Ze swojej starej oferty straciłem tylko cinemaxy których i tak nie oglądałem,więc nie odczuję zmiany. Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach

No cóż, przez takich przedłużających jest jak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to dostałeś jakoś niedawno czy już jakiś dłuższy czas temu bo mi wczoraj babka ściemniała że już nie dają HBO od dawna za 0zł tylko na 6-mcy a potem trzeba płacić

Dają, dają. Mnie oferowali  kilkanaście dni temu HBO za freee na 24 miechy w dokładnie takim samym zestawie.

Edytowane przez toja00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila 87 za extra + 8xc+ mr standard za 20 zl ha ha ha i do tego eleven ha ha .Smiech na sali .

Ostanio za mr bylo zero pare dni temu ale teraz juz nie rabatuja niby po cyfrze ha ha .

Narazie bez paniki bo ja zawsze jak przedluzam to w ostatni dzien .Teraz musze skabinowac polska karte sim z polskim numerem ,zaaktualizowac dane na koncie i czekac az oni zadzwonia to moze bedzie lepiej .

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie otrzymałem ofertę :

 

Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  79.99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2 Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 0 zł 6 m i 10 zł 6 m dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do konca kwietnia. Pierwsza oferta:

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 79,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów

Męczyłem ich aby dali MR za 0. Nie udało się. 

Teraz chciałem przejść na najniższy możliwy abonament - DUK stwierdziło ze nie mam możliwości skorzystać (wręcz nie mogę/nie wolno mi) z tańszej oferty niż 59 - comfrot. Na moje pytanie dlaczego,  stwierdził - bo nie mam przygotowanej innej oferty. O mały włos nie powiedziałem gdzie głęboko mam ich brak przygotowanej oferty. 

Poczerwieniałem ze złości, ale trzeba zrozumieć DUK bo każą im to mówić, aby zgarnąć klienta nie taniej niż teraz. Złożyłem wypowiedzenie, pani w punkcie wspomniała o zmianie oferty w połowie czerwca i wtedy będzie można coś ciekawego dostać - dla mnie najtańsza za 39 - bodajże comfort.

 

Niesamowicie jest to irytujące ze traktują klientów jak bandę ciemniaków i baranow. Nie ma oferty innej to bierz to co proponują i koniec. Zastanawiam się czy nie przejść do CP. 

Mam czas do 30.06.2016.

Edytowane przez prcr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas drugiej rozmowy udało się wynegocjować niższą o pięć złotych cenę. Pytanie, czy można było powalczyć o coś jeszcze, pewnie tak.

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6),, Eleven Sports, Filmbox Pack, NAJEM HD za 69,99 zł 24 m plus dodatkowo za Eleven (7,95 zł, od listopada 15,90 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do konca kwietnia. Pierwsza oferta:

Mam czas do 30.06.2016.

Mógłbyś to napisać po naszemu, np po polsku? Pomijając już to co w środku było, bo też nic z tego nie rozumiem. To możesz napisać, jak można mieć umowę do końca kwietnia i jednocześnie mieć czas do końca czerwca?

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię i czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Umowa do konca lipca. Drugi telefon i ta sama propozycja za 79,90zl

- 8x canal

- multiroom (stare deki pace+sagemcom)

- extra +

- umowa na 24 mies. 

 

Na pytanie czy z 6x canal+ bedzie cos taniej, konsutant stwierdzil ze cena bedzie taka sama.

Wypowiedzenia jeszcze nie wyslalem. 

Do tej pory lamaniec 59,9/79,9

 

Czy da rade jeszcze cos zejsc z tej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś to napisać po naszemu, np po polsku? Pomijając już to co w środku było, bo też nic z tego nie rozumiem. To możesz napisać, jak można mieć umowę do końca kwietnia i jednocześnie mieć czas do końca czerwca?

01.05.2016 umowa przeszła na czas nieokreślony. Okres wypowiedzenia 1 mc od początku nowego okresu rozliczeniowego. Wypowiedzenie złożone 12.5.2016 czyli umowa do 30.06.2016. 

Czy opis powyższy przybliżył Ci sedno mojego postu.

 

Teza jest następująca: czy warto z nimi rozmawiać bez złożonego wypowiedzenia? Czy początkowe oferty są korzystne? Czy oferty po złożeniu wypowiedzenia są lepsze.

Edytowane przez prcr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, teraz wszystko jasne, wiesz ja juz z nimi od 20 lat ale nie wyobrazam sobie jak mozna przejsc w czas nieokreslony, to zawsze pilnuje uwaznie, tym bardziej ze kiedys brak wypowiedzenia skutkował 4 miesiecznym okresem placenia bajonskich sum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia, nie zdążyłem jeszcze wysłać wypowiedzenia (jak to robię za każdym razem gdy kończy mi się umowa) a wczoraj już dzwonili z opcja przedłużenia umowy....  wyczułem że mają duże "ciśnienie" by już teraz przedłużać z abonentami umowy. po 20 minutach telefonicznych negocjacji takie coś mi Pani zaproponowała:

pakiet comfort+( dochodzi podobno 10 jakiś "śmiesznych" programów) z  6 canalami+ za 59,99zł   czyli tyle ile mam obecnie ;-)  umowa na 24 miesiące i dorzuca do tego canal+ VOD  wyśmiałem tą ofertę. 

Ma dzwonić ponownie w poniedziałek.   Co jestem wstanie wynegocjować nie zwiększając stawki??  dorzucą w tej cenie na czas trwania umowy albo eleveny albo HBO albo te dodatkowe dwa canaly + ???? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...