Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam Extra + 6C + History za 69zł - umowa do końca lipca. Zamierzam dokupić multiroom.

Dostałem propozycję (bez wypowiedzenia) przedłużenia w tej samej cenie oraz multiroom za 5 zł przez 12mc i 10zł kolejne 12mc (opłata 49 zł za aktywację).

Dwa pytania:

1. Z ostatnich postów widzę, że wypowiedzenie nie robi wielkiego wrażenia. Czy udało się komuś dostać taki zestaw taniej, czy raczej jest to rozsądna propozycja?

2. Czy jest jakaś możliwość wyboru dekodera do multiroomu i na co warto się zdecydować? Mam teraz Turbo500gb.

Edytowane przez sturek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz Comfort do końca maja. Wszystko zależy od tego ile płaciłeś do tej pory. Ja za Comfort place 19.90 i za tyle na wstępie proponują. Przycisnąwszy ich zeszli w propozycji na 14,99. Do tego mediabox 5zl czyli w sumie 19,90.

Można jeszcze do tego wziąć Hbo na 12 mies. Ze średnią całość 32,50 (hbo 6 miesięcy gratis następne sześć 25zl).

 

To najtańsze oferty na Comfort.

Edytowane przez johndeacon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużone:

 


Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 74,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-07-2016 Koniec okresu oznaczonego 30-06-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO,, Filmbox Pack, History 2HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 74,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

Pierwszy raz przedłużyłem umowę bez wypowiedzenia i przed wyłączeniem sygnału. Jedyny minus braku wypowiedzenia jest taki, że z racji tego, że obniżyłem rachunek oferta wejdzie w życie po zakończeniu obecnej umowy, więc można powiedzieć, że straciłem 15 zł ;) Teoretycznie mogłem poczekać i walczyć o 69,99, ale z mojego doświadczenia wynika, że mimo czekania do samego końca ani razu nie dostałem najlepszej oferty z tego forum a ostatnio tak się przejechałem, że zamiast łamańca 5x0 i 10x79 jak większość musiałem zadowolić się 6x10 i 18x89. Zastanawiałem się czy przedłużać tę umowę czy nie, ale jednak utrzymanie multiroomu po C+ wygrało :) No i cena w porównaniu z kablówkami wciąż wygrywa.

Od ostatnich abonamentów obniżka o 15 złotych, od średniej ceny i od poprzedniej umowy podwyżka o 5 złotych, więc jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69,99 za 6xC to standard a nie najtansza oferta, tutaj jeszcze njkt drozej nie zaplacił...

Nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam takie [beep]ny...Mi DOKŁADNIE to proponują za 89,90, przez ostanie 20 stron forum tego tematu było z 4-5 wpisów, że za to 70, 80, 90....jak STANDARD 69,99?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane.

Dzisiaj dostałem ofertę:

Pakiet Comfort+ z CANAL+ (6)

Multiroom - 2 karty, 2 dekodery 0

Filmbox na 6mc - 0

nc go 100h

za 59zł

 

Do tej pory miałem extra z C+( :cool: łamane 60zł

czyli teraz mam zamiast extra - comfort i zamiast c8 - c6

 

nie interesuje mnie c8 wiec c6 jest ok.

Da się coś taniej, albo zamiast comfort - extra w tej cenie?

Edytowane przez gala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca maja, wypowiedzenie złożone.

W tej chwili mam superpremium+, dekoder główny ADB PVR oraz trzy MR (ADB 2849) w cenie 154,90.

Dzisiaj miałem telefon z propozycją przedłużenia za 119 zł abonament + 25 zł za dekodery.

Co można wyrwać przy umowie na 24 m-ce w takiej konfiguracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...