Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą kolejna propozycja

Extra 6C+ HBO eleveny(do października 7.95)wszystko za 77 z groszami do tego Filmbox miesiąc gratis.Poprosiłem o przesłanie oferty na maila. Po chwili gość mówi że ma problem z HBO i oddzwoni za 10 min. Po chwili oferta "nieco" się zmienia wszystko 10 zł drożej 87 z groszami lub bez HBO za 77.Podziękowałem. A już myślałem że coś się ruszyło eh.Do tego jeszcze multiroom i Pace PVR gratis

Edytowane przez Zibi03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli w cenie 77 zł jest extra 6C+ i HBO na całą umowę to chyba się jednak coś ruszyło.

Wygląda na to, że trzeba poczekać na to, czy CP zareaguje na utratę F1 i doda Eleveny, a jeżeli tak to następnie jak to się przełoży na ruchy abonentów. Czyli zmiany pewnie dopiero w III kwartale, chyba że będzie masowy odpływ i trzeba będzie na szybko reagować.

A co do opłat za gniazdko itp. to jasne że jest to brane w kalkulacji, ale bez przesady bo w Waszych wypowiedziach zaczyna wyglądać to tak, jakby im mniej było abonentów tym lepsze wyniki.

Mam wrażenie, że NC+ próbuje wykreować wizerunek platformy premium wyłącznie w oparciu o wysokie ceny, ale to już nie te czasy żeby dla kogoś wyższy pakiet tv był czymś premium, zwłaszcza że treści premium jest w nim coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja 0zl 6m jest dedykowana tylko do dwóch pakietów: Comfort 39,9 i Extra 59,9. 

Pojawiał się tutaj Start za 9,9 ale z tego co widziałem dostawali go nieliczni. Podejrzewam, że płacili zbliżoną kwotę do tych 9,9 i dlatego mogli go wyszarpać. 

Start kosztuje teraz 21 złotych a jeśli nie wyrazi się zgód marketingowych to nawet 26, więc za 19,9 to już promocja jest.   :wink:

Edytowane przez Le0nGC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w cenie 77 zł jest extra 6C+ i HBO na całą umowę to chyba się jednak coś ruszyło.

Wygląda na to, że trzeba poczekać na to, czy CP zareaguje na utratę F1 i doda Eleveny, a jeżeli tak to następnie jak to się przełoży na ruchy abonentów. Czyli zmiany pewnie dopiero w III kwartale, chyba że będzie masowy odpływ i trzeba będzie na szybko reagować.

A co do opłat za gniazdko itp. to jasne że jest to brane w kalkulacji, ale bez przesady bo w Waszych wypowiedziach zaczyna wyglądać to tak, jakby im mniej było abonentów tym lepsze wyniki.

Mam wrażenie, że NC+ próbuje wykreować wizerunek platformy premium wyłącznie w oparciu o wysokie ceny, ale to już nie te czasy żeby dla kogoś wyższy pakiet tv był czymś premium, zwłaszcza że treści premium jest w nim coraz mniej.

No niestety 87 z HBO a to jak dla mnie słaba oferta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie,

 

Choć mnie jeszcze umowa obowiązuje do 30 kwietnia 2017 roku, ale postanowiłem wysłać w piątek wypowiedzenie, oczywiście zaznaczyłem w nim, że wypowiadam umowę wraz z końcem okresu podstawowego. Dziś, a w zasadzie wczoraj wypowiedzenie do nich dotarło - zostało zaakceptowane. Dlaczego tak wcześnie złożyłem wypowiedzenie? Odpowiedź jest prosta, ponieważ solidaryzuje się z tymi co płacą teraz 70zł, a NC+ daję im 30-40% podwyżki za mniejszą ofertę i ode mnie NC+ ma "żółtą kartkę" na razie w postaci wypowiedzenia! Na chwilę obecną jestem przekonany, że zmienię operatora.

 

Czy w związku z tym mogę liczyć na "lepsze" oferty już na samym początku "okna negocjacyjnego" - czy raczej nie ma to wpływu?

 

Dziękuje za odpowiedź

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta z dzisiaj: Comfort+ z HBO 49,90 zł 15 m dla Abonentów,  nc+go TV HBO GO 0 zł 6 m dla Abonentów plus jakieś gratisy na 2 miesiące z automatycznym wyłączeniem, umowę miałem do końca marca więc zaakceptowałem, czytając forum od paru miesięcy wiem że pewnie lepszą ofertę wyrwać było by ciężko, wypowiedzenie było złożone. Powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo wczoraj w APS pan zaaplikował wypowiedzenie do systemu  a już "sesemes" z Krakowa o pilny kontakt. Ta umowa raczej na odstrzał...chyba, że zejdą z Comfortu na jakiś Start z 11-kami. Teraz było 24,90 zł/m (śednio 14,96 zł/m). Koniec 31.07. Atutem jest numer umowy (2. z przodu), no ale coż to dziś za atut.

Po kontakcie...Wstępnie : 19.90 na 24 m. na razie  brak mozliwości dołączenia Eleven

Edytowane przez bat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie: Najem ultraBOX+ / Multiroom Standard / Extra+ / Multi+ / Premium Sport &Film / HBO / HBO GO HB ITI / Cinemax / Filmbox / History HD / H2 / Eleven Sports / SunDance HD płacę coś około 120 zł

Za ile mogę dostać coś podobnego, czyli prawie 'wszystko' poza erotyką ? Z góry dzięki za odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta to EXTRA+,HBO GO,Premium Sport,Premium Film,HBO,netVOD+ Multi+,MULTIROOM STANDARD,Multi+ umowa do końca marca wypowiedzenie wysłane.

 

Pytania czy uda mi się zejść na pakiet comfort ? 

 

Czy jest ktoś kto w ostatnim czasie zszedł na niższy pakiet niż posiada, bo ponoć niechętnie to czynią  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon, ale udało  się coś ugrać - multiroom za 0zł.

Wcześniej proponowano mi tą samą ofertę za 79zł

 

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), FILMBOX, MULTIROOM STANDARD, NC+ GO (100h miesięcznie).

69.90/24

 

Możliwość odstąpienie od umowy 14dni.

Czas na akceptację umowy - 7dni, jak się nic nowego nie pojawi to zostawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,

ciekawe jakim kluczem konsule dzwonią do osób, które wysłały wypowiedzenie. Ja swoje złożyłem ponad tydzień temu i cisza do dzisiaj. Wiem, że umowę mam do 30.06 ale widziałem tu na forum, że dzwonili lub pisali do osób, które dłużej jeszcze maja umowę lub w podobnym czasie się im kończy.

 

Pytanie czy w ICA będzie gdzieś informacja że rezygnację przyjęto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

Feniks1983

na drugiej umowie która też się kończy 30.06 już dostałem list od nc+ z informacją że...W najbliższym czasie kończy się promocja na twój abonament, z wiązku z tym cena za wybrane przez ciebie zestaw kanałów może ulec zmianie zgodnie z cennikiem..... Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i numerek 22 334 6133..

 

Marzec a już chcą mnie ponownie gnębić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...