Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja hipotetyczna. Składam wypowiedzenie. W ostatnim miesiacu umowy dostaje telefon powiedzmy z oferta superpremium za 99 zł. Na email przychodzi wiadomosc z akceptacja warunkow przedluzenia. Niestety to co mailu rozni sie od tego co ustalilem przez telefon. Co dalej ? W momencie przesłania oferty na maila moje wypowiedzenie sie uniewazania ? Czy jesli nie klikne na akceptacje umowa rozwiaze sie z ostatnim dniem obowiazywania umowy ? Czy zostaje z reka w nocniku bo umowa przechodzi na czas nieokreslony z 3m wypowiedzeniem w cenach standardowych ? A i jeszcze jedno czy multiroom stnadard po N mozna wyrwać w cenie 0 zł na 12 msc i 10 zł na kolejne 12 msc. Prosze o odpowiedz

Up

 

Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodziłem się na Comfort+6C za 59 zł na 24 miesiące. Do tego eleven za 8 zł do października lub listopada. po 6 latach zrezygnować z komfortu oglądania ulubionej drużyny. Niestety jestem w grupie klientów, którą najłatwiej im zatrzymać - jak szkoda, że nie mają realnej konkurencji.

To interesujące - w kilku rozmowach konsultant za każdym razem utrzymywał, że Eleven Sports są za 15,90 zł i nie ma możliwości żeby naliczy do nich jakikolwiek rabat. Jedyna promocja na te kanały upłynęła wraz końcem ubiegłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To interesujące - w kilku rozmowach konsultant za każdym razem utrzymywał, że Eleven Sports są za 15,90 zł i nie ma możliwości żeby naliczy do nich jakikolwiek rabat. Jedyna promocja na te kanały upłynęła wraz końcem ubiegłego roku.

No i właśnie kolega skorzystał z promocji na eleven w październiku a teraz przy przedłużeniu promocja jest po prostu kontynuowana. Edytowane przez dk67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oni tak uparli się na ceny bez zniżek do ciasnej baranów z nas robią 59zl extra i comfort za 39zł to jest promocja? co tam się dzieje że dekle im pozrywało, kita wciskają że najlepszej nie będzie bo nie płaci pan za dekoder 5zł a ja no nie pałce bo do ciasnej wydałem 199 jednorazowe wiec gdzie tu promocja??!!! A mamy najlepsza ofertę , zaznaczam interesuje mnie tylko cena lub konkurencja ..on a poco pan będzie tam szedł zmarnuje pan tylko czas, i od nowa musi pan wszystko instalować kable itp  zrobi pan sobie tylko bałagan, a ja co od nowa wywalam dekoder nc + wciskam np polsatu i koniec tematu, lub kablówka. A po co przecież ma pan najlepszy dekoder z dyskiem i tp.. no krew zalewa mówię ma pan rozsądną cenę czy nie .. nie.. to do widzenia... i tak za każdym razem, umowa do końca marca. Wymiekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W tej chwili mam

 

Pakiet Extra z Canal+

Eleven Sport

Multiroom standard

Najem ultrabox+

najem hd multiroom

 

za wszystko płace 88 ,umowa do 30.06.16

 

Chciałbym wziąć tą samą paczke ale z dekoderami HD z Wifi 500gb + 3 dekoderyz wifi dla mutiroom jaka moge ugrać miesięczną opłate? 

 

Dzieki

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam:

 

Universe+

HBO

Premium Sport

Multiroom Standard

Premium Film

W tym pakiecie mam 8C+

Razem płacę za to 105 zł

 

Umowa do 30 marca, wypowiedzenie wysłane, dzwonili z pierwszą ofertą. Superpremium +  wypożyczalnia Canal + VOD za free za 105 zł. Czyli tak naprawdę to samo w tej samej cenie. Dorzucone tylko cinemaxy. Odrzucać czy akceptować można coś więcej wyciągnąć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z konsulem 03.03.2016  na moim koncie pojawiła się propozycja ( data wygaśnięcia umowy 31.05.2016 bez wysłanego wypowiedzenia 3 rozmowa po wysłaniu maila do NC+ )

  • HBO GO 10zł
  • FILMBOX 15zł
  • HBO 25zł
  • Eleven Sports 15.9zł
  • MULTIROOM STANDARD 20zł
  • NAJEM PVR 20zł
  • Man Pack 15zł
  • Pakiet Extra+ z CANAL+ 170zł
  • CINEMAX 15zł
  • Cinemax 0 zł 12 m i 15 zł 12 m dla Abonentów
  • Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
  • Filmbox 5 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów
  • Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów
  • Extra+ z CANAL+ 59,90 i 99,90 zł 24 zł (11) dla Abonentów

Dzisiaj mail : Pozostały już tylko 4 dni czasu na akceptacje oferty . Data startu 01.04.2016r

 

 Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 77,85 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-04-2016 Koniec okresu oznaczonego 31-05-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, FILMBOX, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, NAJEM PVR Wybrane promocje Cinemax 0 zł 12 m i 15 zł 12 m dla Abonentów , Extra+ z CANAL+ 59,90 i 99,90 zł 24 zł (11) dla Abonentów, Filmbox 5 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów, opisujących szczegółowo wybraną ofertę/usługę. Prosimy o uważne zapoznanie się z ich treścią.

Potwierdzamy, że uruchomienie oferty/usługi nastąpi z dniem 01-04-2016 po otrzymaniu Państwa zgody na aktywację oferty/usługi.

W przypadku zaakceptowania wyżej wymienionej oferty/usługi, będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od oferty/usługi w ciągu 14 dni.

W celu aktywacji oferty/usługi, prosimy kliknąć w link poniższy link


Poprosiłem konsula o symulacje uwzględniając promocje na Eleveny  i tak :

1- 3 m-ce po 77,85

4- 8 m-ca po 143zł

9-12 m-ca bez  Elevenów 135zł

13-24 m-ca bez  Elevenów 150zł 

 

wychodzi średnio 137zł  z nc+go 100 godzin miesięcznie.

 

Warto skorzystać z tej oferty czy odrzucić i czekać na lepszą ?

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oferta od konsula:

 

-Superpremium + za 99,90 zł,

-Eleven Sports jako opcja dodatkowa z możliwością wyłączenia po 1 miesiącu nowej promocji za 15,90.

-Filmboxy za 0 zł przez 3 kolejne miesiące nowej promocji.Po tym okresie automatyczne jej wyłączenie.

-Multiroom na 2 cameleony za 0 zł,

 

MARZEC gratis.

Umowa 24 miesiące+2 miesiące ze "starej" umowy.

 

Umowa przedłużona.

Edytowane przez supmarios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie przedłużałem umowę  - 59 zł za comfort+, 6*Canal+, multiroom. Dzisiaj dzwoniłem do nc+ z zapytaniem o wzięcie wyższego pakietu, czyli extra+, 6*canal+ i multiroom. Zaproponowano mi go za 75 zł. 

 

Na razie podziękowałem, ale pytanie - czy da się zejść z tej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2 telefonach dzis dowiedzialem sie od 2 konsultantow ze to co mam czyli :

pakiet SUPERPREMIUM

w skład którego wchodzi pakiet Eksta + 132programy chyba 

Canal + 8 programow 

HBO 3 programy

Cinemax 

 

moge dostac tylko za tyle ile place 109,9PLN. Zenada ze nawet 5 zl nie chcia zmniejszyc 8 letniemy abonamentowi. Jutro leci wypowiedzenie ktore musze do konca marca zlozyc wiec po co czekac. 

 

aha i chcialem zmienic turboboxa 8 letniego - proponuja :

wifi premium box za 199zl  lub wynajem  5zl  miesięcznie + 49 aktywacja 

 

Pytanie do was ile mozna tak realnie dostac za to co mam po wypowiedzeniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

@Matifcb

8 letniemu abonentowi (pewnie chodzi o staż , tu przypominam nc+ powstała w 2013r. raczej nie o twój wiek   :-) ?)

Sporo płaciłeś do tej pory. Szansa jest otrzymać to w cenie 99,9 zł

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota wybaczcie :) fakt ze 8 lat mialem lacznie abonament i placilem duzo ale dopiero od roku sie dowiedzialem ze w UPC dziala takie wypowiedzenie i znam kogos kto dostal 50% mniejszy rachunek.. a tu w nc+ 10 zl MOZE dostane ? no przepraszam ale tak to sie o klienta nie walczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...