Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

byłem najpierw z Cyfrą + potem z nc+ od 2008r. Ostatnia umowa do końca stycznia obejmowała comfort +, multi + canal + x 6 (+2, ponieważ "promocyjnie" był dostęp do kompletu pakietu canal+), eleveny; ostatnie rachunki na 69,90. Propozycje przedłużenia za ten układ oferty - twarda granica 99 zł, czyli spora podwyżka. Negocjacje dotarły do poziomu 19,90 za start+ z dostępem do comfort + przez miesiąc, oczywiście bez canal+, eleven itp. Podziękowałem. Pożegnaliśmy się po ośmiu latach.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim bojownikom o nową umowę. A w razie czego -przejście wcale tak nie boli jak się by mogło wydawać. Popatrz co oglądasz i pomyśl ile za to chcesz płacić. A potem -wolny wybór :) To oni są dla nas a nie my dla nich.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic, to nie jest temat od polecania ofert innych platform.
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam comfort+ z Canal+( :cool: za 69 + 5 (dekoder koniec umowy marzec.

 

Chciałem: comfort+ z Canal+(6) za 59 + 5 + HBO (0 6m, potem 20). Konsultant twierdzi, że nie mogę dostać okrojonego Canal+. Czy komuś się udało zejść z 8xC+ na 6xC+?

Powołuj sie na to, że masz w umowie w tej chwili 6xC+! Te dwa dali przecież sami wszystkim promocyjnie do końca umowy i się na nie godzisz, tym bardziej, że i tak jeden pełnowartościowy tracisz na rzecz powtórkowego Canal+1.

do cabott - w pewnej chwili mi proponowano start + canal+ 6 za 59,90 (dawne multi w to wliczone)

Bez nSport+!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mam za 39,90 zł i jeszcze zostało ponad dwa miesiące

Comfort+
Najem ultraBOX+ (w sumie to jest Pace i jakiś zwykły dekoder SAGEMCOM  :wink: )
MULTIROOM STANDARD
Multi+
EXTRA+
Filmbox
Adventure TV HD

 

 

Ostatnio wydzwaniają i za każdym razem proponują 54 zł, ale bez Filmbox i jeszcze bez jakiegoś kanału. A i oczywiście wszystko na 2 lata. 

 

W NC+ jakaś podwyżka milion procent dla stałych klientów? Czy jest szansa na jakąś rozsądną propozycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mam za 39,90 zł i jeszcze zostało ponad dwa miesiące

 

 

Ostatnio wydzwaniają i za każdym razem proponują 54 zł, ale bez Filmbox i jeszcze bez jakiegoś kanału. A i oczywiście wszystko na 2 lata. 

 

W NC+ jakaś podwyżka milion procent dla stałych klientów? Czy jest szansa na jakąś rozsądną propozycję?

Pakiet Extra+ można mieć najtaniej za 44,90 zł, w najgorszym przypadku 49,90 zł, ale trzeba być twardym i powiedzieć ze za 44,90 zł inaczej dowidzenia i oczywiście musisz złożyć wypowiedzenie umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia, obecnie:

 

 

Comfort+

Multi+  

Premium Sport &Film  

CANAL+ VOD 

EXTRA+

Najem mediaBOX+

za 104,90

 

Dostaje teraz co parę dni telefony od konsultantów(za każdym razem dzwoni kto inny) proponują mi jakieś oferty ale wg mnie są śmieszne zwłaszcza jak czytam wcześniejsze posty :D ostatnia oferta to to co mam teraz +eleveny i cena bez zmian i na okres 24m

 

I moje pytanie czy składać już wypowiedzenie(wtedy zadzwoni ktoś z poważną ofertą?) czy jeszcze poczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie bardzo wskazane, jak Cię bardziej zdenerwują (takie delikatne słowo znalazłem w swoim słowniku) chociaż chciałem użyć mocniejszego, ale nie wypada, to pożegnasz się bez skrupułów. W mojej ocenie, to co teraz dają to żenada :crazy: , ale może Ty będziesz miał szczęście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wypowiedzenie jak najbardziej ale to w chwili obecnej nic nie daje w negocjacjach. Najlepiej to od razu powiedzieć co się chce i ile chcesz za to płacić oczywiście bez przesady.

Z tego co masz teraz widzę, że 94,90 z 11-tkami o ile postarasz się o zdjęcie opłaty za deka. Możesz się też ugadać na 7,95 za 11 lub w opcji włącz/wyłącz tyle Ci wyjdzie. Także wtedy 79,9 Extra+, 8xC+ za 79,9 plus ewentualnie opłata 11-tki albo 7,95 w włącz/wyłącz, pomijasz m-ce gdzie ligi nie grają.

Edytowane przez Le0nGC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam wspominasz że pierwsze 6 miesięcy 79.90 zł a pożniej 89.90 a w opisie masz 12-44.90 i 12-54.90 zł.Następnie piszesz że zaakceptowałeś ofertę 12 -64.90 zł po 12 miesiącach  79,90 zł nagle się robi całkiem inna oferta i jeszcze darmowy Mediabox o którym wcześniej nic nie wspominałeś.Trochę to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaakceptowałem ofertę za 64.90 na 12 miesięcy a później przez kolejne 12 miesięcy miało być 79.90. Ale w ramach reklamacji wywalczyłem HBO do końca umowy za darmo i wyszło 44.90 przez pierwsze 12 miesięcy i 54.90 przez kolejne 12 miesięcy z racji multiroomu. Zresztą masz screen z ICA.

Edytowane przez blade1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, podczas gdy uzgadniałem warunki przez telefon konsultantka powiedziała tylko, że nakłada rabat w wysokości 20 zł na dekoder Mediabox miesięcznie i że wtedy to będzie za free. Co mam Ci jeszcze poświadczyć notarialnie czy jak?!  Teraz z racji Eleven HD płacę 52.85

 

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/e60cd4e0beba72f7

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/e8c9c3e4ff2495e6

Edytowane przez blade1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był przyznany po reklamacji. Tak jak mówiłem kilkukrotnie, został nadany rabat na dekoder. W ramach reklamacji uzyskałem jedynie HBO w cenie 0 zł. Ja ogólnie mam bardzo bogatą przeszłość reklamacyjną w nc+, może stąd też takie warunki. Natomiast blado to widzę w 2017 roku jeżeli nie zmienią się oferty. 

Edytowane przez blade1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena moim zdaniem dobra. Dostałem razem z MR HBOGO i dekoderem za 0zl. Do tego filmbox za 5zl.

Superpremium za 99,90 plus filmbox za 5zl. MR HBOGO I DEKODER ZA 0. Umowa na 24mc.

Dzisiaj dostałem następującą ofertę:

 

- pakiet comfort z canal+ ( bez c+seriale i discovery), eurosport2, eleven za 80,79zł/msc

- multiroom x2-  5zł/msc za najem dekodera głównego + 15zł/msc za dwa dekodery przez pierwszy rok i 20zł/msc za drugi rok.

 

Razem wychodzi to 100,79zł przez 1 rok i 105,79zł przez 2 rok.

Co o tym sądzicie?

Bardzo drogo. Możesz mieć superpremium za 99,90zł w tym dekoder, MR i HBOGO w cenie. Dodatki typu filmbox 5zl mezzo 5zl history 1,99 eleven 7,95 jeśli potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...