Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku telefonach od nc+ i ostrych bezpośrednich negocjacjach, dziś wchodzę do ICA a tam w Poszerz swoją ofertę i Szczegóły mojej oferty- pusto, żadnej zakładki i informacji o dotychczasowym pakiecie i opcjach dodatkowych? czyżby już mnie skreślili?  :mrgreen:

Edytowane przez Marcin80
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31 stycznia.

Do tej pory łamaniec z MRS (po N) i chciałem czysty Extra+ z MRS lub Extra+ 6C+ z MRS.

Propozycje standardowe przy czym MRS dawali GRATIS. Za Extra+ z MRS chcieli 54,9 a ja chciałem za 49,9

 

Przed chwilą do mnie zadzwoniła jakaś pinda z nc+ i czy na pewno rezygnuję.. i co mi się nie podobało.

Na sygnał że cena to ona, że mogą dać za 49,9 ale policzą 10-cza za MRS.

 

Jak jej zacząłem "wsadzać lekko" to się rozłączyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio słynny łamaniec na 15 m-cy ze średnią 53,26 (comfort +extra+canal 8x +HBO) teraz po kilku telefonach comfort +HBO na 15 m-cy + Hastler na 6 m-cy, wszystko za 49,90.
Gdybym poczekał jeszcze kilka dni do końca miesiąca to pewnie jeszcze bym coś dostał, ale już mi się nie chciało w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym to już po umowie- czy dobrze rozumię ....

74.90 to słaba propozycja mówicie - ok

 

To co trzeba zrobic by wskoczyc na 64,90 ??

Rozmowa z konsultantem to jak do kamienia gadać [jaka my łaske robimy że TYLKO 74.90  za extra i HBO]

 

Extra+ w promocji dla nowych za średnią cenę 47,82, co prawda umowa na 30 m-cy ale teraz chyba lepiej mieć dłuższą umowę, bo nigdy nie wiadomo co wymyślą, a może coś wypadnie... HBO w opcji włącz wyłącz 12,50. Jako nowy klient możesz to mieć za średnią cenę 60,32. Jakby co powołuj się na te wyliczenia. Jeśli nie u konkurencji full z hbo go nawet za 59,99 średnio na 24 m-ce.

Comfort 39,99 ja dla nowego ręce no opadają.. 

Przedstawiałem kilka postów wcześniej, że Comfort+ można mieć za średnią ok 25, ale jeśli ma się swój sprzęt i trzeba wydać od razu 599. Ale lepsze to niż przez dwa lata dać im 957,6 za to samo. Jest też promocja dla nowych na 30 m-cy za średnio 31,92.

 

Skoro nowym potrafią to dać za tyle to dlaczego stary klient ma płacić więcej? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na forum kto przedłużał umowę już po jej zakończeniu ? Chcą jeszcze gadać ? Miesiąc w gratisie to chyba jedyna opcja, 570 zł różnicy na korzyść CP nie daje mi spokoju.

 

Ja przedłużałem po wygaśnieciu karty, w teorii wyszedł miesiąc gratis. Oferty były takie same, jedynie co miałem to Extra na dwa miesiace w ramach okienka, które się same wyłączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć to dopiero pierwszy mój post w temacie na początek chciałbym wszystkim w nim obecnym bardzo podziękować. Forum a w zasadzie ten temat śledzę od wielu lat, i chociaż należę do tych użytkowników, którzy pojawiają się 2 miesiące przed końcem umowy z nC+ ( dawniej C+ ) i znikają zaraz po jej przedłużeniu to całemu szanownemu gremium DZIĘKUJĘ ! . Dzięki wam co najmniej 4-5 razy po wysłaniu wypowiedzenia udało mi się wynegocjować dobre warunki umowy z których byłem zadowolony ! Chociaż widzę, że wiele się zmieniło i niewiele można już wynegocjować, postanowiłem do Was napisać :))

 

Tak więc,

do tej pory miałem ( umowa do 31.01.2016 ) Extra z 8C+ , HBO, C+ VOD, Multi+, MR Standard, 2 x PVR , w łamańcu 58,60 .

Oczywiście na tą chwilą w kółko te same oferty :
Extra z 6 C+ - 69,90
Extra z 8 C+ - 79,90
do tego może być HBO w łamańcu ze średnią 12,50
Superpremium ( 8C+, HBO, Cinemaxy ) - 99,90 ( do tego na 1 m-c Adventure, History, Sundance )
przy tej opcji dodatkowo HBO GO na pół roku za free, lub w cenie 99,90 na cały okres ale bez Cinemaxów
MR i dwa PVR nadal zrabatowane do "0".

Nie interesuje mnie sport, tylko kanały filmowe premium bez reklam, zacząłem też oglądać C+ Discovery, ze względu na brak reklam, muszę więc brać pakiet z 8C+, nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z oferty, bo podwyżkę o ponad 40 zł przy superpremuim trudno przyjąć ze zrozumieniem, ale chyba będę musiał się na to zdecydować z racji braku lepszych ofert od maja 2015.

Jak myślicie czy do Superpremium + HBO GO na 6-mcy za 99,90, można jeszcze coś wynegocjować ? Dorzucą coś jeszcze ? Komuś się udało lepiej ?

Mam też dylemat dotyczący HBO GO i Cinemaxów , gdyż nie miałem tego do tej pory, co lepsze ? Cinemaxy czy HBO GO na cały okres ?

 

Z góry dziękuję za sugestie , pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO bierz, gdy chcesz oglądać na innych urządzeniach. Archiwum wielu starszych produkcji serialowych HBO, bez nagrywania i czekania na emisję. Cinemaxy to głównie ambitniejsze kino z całego świata.

Edytowane przez Mr.Chiquita
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dla Was ważne i czy konsultant trochę nie podkolorował (był konkretny i znał się na rzeczy), powiedział że dają HBO za darmo na pół roku z możliwością wyłączenia po 6 msc, tylko na początku każdego miesiąca. Mają jakąś pulę do wykorzystania dla przedłużajacych (ja skorzystałem i mam nadzieję że nie będę miał później problemów)

Mam nadzieję że pomogłem.

Pozdrawiam

Edytowane przez artur_d3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...